Akcja: Świąteczne Kartki Re Voltowiczów

Mi nadal brakuje dwóch kartek, ode mnie z tego co wiem wszystkie doszły  😉
Dostaliśmy dwie, wysłaliśmy trzy  😉
Miła zabawa, chętnie wyślemy kolejne, na następne święta.
trzynastka   In love with the ordinary
09 stycznia 2011 01:36
Ja uważam, że wszyscy którzy jakiejś kartki nie dostali powinni się tu wpisać podając:
od kogo dostali i swój numerek z listy, bo skoro na podstawie tych numerów było losowane to Mraulin łatwiej będzie znaleźć numer 15 niż np. mery 😉
Jeżeli ktoś wysłał 3 kartki a 1 z nich nie doszła niech zdradzi do kogo miała dojść by uniknąć zamieszania 🙂
Trzeba sprawdzić kto nie wysłał i wykluczyć go za rok z zabawy.
Bee.   przewodnicząca chaos serce ma przebite strzałą.
09 stycznia 2011 01:41
zgadzam się z wyciągnięciem konsekwencji, ale chyba nie każdy tutaj meldował otrzymanie kartek.. bo ja, np. otrzymałam wszystkie 3 kartki ( za które serdecznie dziękuję! jednej nie mogę rozszyfrować, od kogo jest, bo jest podpisana nazwiskiem..  :kwiatek: ), ale moje nie zostały zameldowane. jedna owszem, ale dwie pozostałe nie. a wysyłane były w tym samym czasie.  🙁
trzynastka   In love with the ordinary
09 stycznia 2011 01:52
Ja np. ciutkę więcej radości mam z faktu, że ktoś moją kartkę dostał i się danej osobie podoba niż z otrzymywania.
Wydaje mi się, że teraz za brak meldunku karać nie powinno się ale w przyszłej zabawie powinien być to obowiązek.
Wtedy też była by pewność czy kartki podochodziły.
Też się o moją jedną martwiłam, bo voltowiczka zameldowała ją dopiero kilka dni po świętach, a pozostałe dwie doszły przed gwiazdką.
Nie doszla moja jedna do Antoś, a przynajmniej nie pochwalila sie tu. Mam nadzieje, ze chodzi o ta druga opcje, bo pozostale 2 doszly calkiem szybko 🙂
Horciakowa   "Jesteś lekiem na całe zło..."
09 stycznia 2011 10:18
Ja dostałam wszystkie, ale z moich wiem na pewno, że dotarła jedna. Odnośnie jednej mam podejrzenia, że dotarła, bo też dostałam od tej forumowiczki kartkę. Nie wiem co z pozostałymi dwoma  👀
[quote author=asieńka link=topic=36895.msg817886#msg817886 date=1292945542]
do mnie doszła dziś kartka do Siss - dziękuję bardzo, jest prześliczna i aniołek również uroczy  :kwiatek:
zdjęcia wstawię jak juz będę miała wszystkie trzy
[/quote]
asieńka czy moja kartka doszła?
mój numer 14, dostałam jedną kartkę od kuki brakuje dwóch, a moje doszły do wszystkich
Numer 22, dostałam dwie kartki, od niemiłek i Chess, nie dostałam kartki od Gavi
Doszły moje dwie, do Vuko i ninevet, nie doszła kartka do Cairy.
numer 15 niż np. mery 😉

mam nr 24 a nie 15  😀
moje trzy doszly- Linka, kot i cyntia. Ja dostalam od Strzygi i Buyaki :kwiatek: nie wiem kto mial wyslac trzecia...
melduje, że doszły do mnie karteczki od Cieciorki, repki, Lockmittel, oraz od ewabe  😉 dzięki dziewczyny za śliczne kartki i za piernika  🏇

moje doszły 4 z 5 - do Cariotki, maracui, ciri, Niewidzialnej, a nie doszła do cieciorki  🤔
Ja wysłałam 3, do Żabeczki17, Ramires i Zairki. Wiem, że doszła do Żabeczki, reszty nie wiem.
Ja dostałam 3 od Design, Cariotki i Baffinki  :kwiatek: :kwiatek:
mery, wydaje mi się że ninevet dała tą 15 jako przykład 😉 by wpisywać numer a nie np. nick mery
trzynastka   In love with the ordinary
09 stycznia 2011 12:56
o, albo jeszcze lepiej.
Czy komuś by przeszkadzało gdyby Mraulin wstawiła po prostu wyniki losowania w postaci numerków ?
Po prostu te wyniki które dał ten programik.
Każdy mógł by sobie sprawdzić od kogo nie dostał.

mery, wydaje mi się że ninevet dała tą 15 jako przykład 😉 by wpisywać numer a nie np. nick mery


No ba 😉
moje 3 doszły i dostałam karki od 3 osób.
Ja dostałam od Fangi, Gacek : ), i fin. 🙂
Moje kartki doszły do Martvej i Lotneej. Wysyłałam jeszcze do Antoś, ale się nie pochwaliła czy dostała.
Ja dostałam 3 i wiem juz ze moje doszły 2 (jeszcze jedna osoba,ale mysle ze poprostu nie meldowała)
zapisałam się jako 84, ale na tej liście na pierwszej stronie mnie nie ma (albo ślepa jestem)  🤔

dostałam jedną kartkę - od maracuji, dwie pozostałe nie doszły
ja wysyłałam kartkę do vuko, presji i panterki23 - wszystkie doszły  🙂
11. Dostałam od Alabamki i AN
Nie doszła do Presji.
Hej ! melduję się po nieobecności. Mówię od razu,że lista numerków według,której losowałam jest inna niż ta zamieszczona tutaj. Zrobiłam ją według tego kto kiedy wysłał do mnie adres. I przepraszam za nie odpisywanie na pw,już się za to zabieram 😉
trzynastka   In love with the ordinary
09 stycznia 2011 20:13
Mraulin wstaw po prostu tutaj tą listę wg której losowałaś, tylko z nickami zamiast adresów i każdy sobie sprawdzi kto zawiódł, bo takich jaj nie może być, że ktoś dostaje tylko 1 kartke :/
Ja dostałam 3 i moje 3 też doszły.
Na Wielkanoc też się bawimy???
Ninevet przepraszam ale nie mam na tyle czasu aby całą listę tu przepisywać (wszystko robiłam na kartce papieru) jeżeli ktoś jest zainteresowany od kogo nie dostał kartki zapraszam na pw. Jeżeli zgromadzi się grupa chętnych osób to na Wielkanoc też możemy zrobić taką akcję  😡
Moje kartki dostały Ciociorka, Mraulin, Caira, Siss, nie doszła jedna, do koniary778

Kartki otrzymałam od Mraulin, Notarialnej, madmaddie, relacji15, cierp1enie
madmaddie   Życie to jednak strata jest
10 stycznia 2011 16:01
ja dostałam od  Mraulin,Kota i Presji
moje doszły wszystkie 4, czyli wychodzi że nie dostałam jednej
Moje doszły wszystkie trzy, dostałam od Dworciki i relacji15 czyli jednej brakuje.
Cariotka   płomienna pasja
10 stycznia 2011 18:16
Ja miałam wysłać kartki do

Mraulin
Latentpony
Shagyaaa
Kucyk
Ambrozja


Latentpony nie dostała, ale wysłałam razem z 4 innymi🙂 Ja dostałam 4 kartki a miałam dostać 5.
Moje w takim razie doszły wszystkie
Monia Bee Madmaddie
dostalam od siss i ewus
nie doszla od ramirez
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się