Zima 2010/2011 meldunki

U nas resztki śniegu z wczoraj,ale na termometrze -6st  🤔
Wczoraj jak wracałam koło 19 do domu to było -3 nad ranem pewnie zbliżyło się do -5/-6, całe szczęście nie pada śnieg, świeci słońce i na upartego w teren by jeszcze pojechał  😁
Livia   ...z innego świata
26 listopada 2010 08:46
U nas (Gliwice) piękne słoneczko dzisiaj, aczkolwiek pierwszy raz drapałam szyby w samochodzie 🙂 Ale pogoda fajna, czyste niebo, wolę to niż śnieg z deszczem...
warszawa - slonce, lekki mrozik, psy na porannych zajeciach szalaly, wiec jest pieknie!!!
Darłowo /pomorze środkowe/ zasypane, śnieg do kostki, na drzewach czapy.
Koszalin zero śniegu i świeci słońce a to zaledwie 40 km dalej  🤣
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
26 listopada 2010 09:27
Nie pada, nie wieje i jest pięęęękne słoneczko 😅
caroline   siwek złotogrzywek :)
26 listopada 2010 09:30
dokładnie - Warszawa - przepięknie dzisiaj 😍
Jarocin- od rana padał śnieg  😵 na szczęście już przestał. ufff  😉
Kraków - temperatura 0, -1, świeci słońce, nie wieje i wszystko zaszronione.
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
26 listopada 2010 11:05
W Olsztynie pierwszy konkretny śnieg spadł przedwczoraj w nocy, wczoraj wieczorem też sypało, ale mrozu nie ma, więc nad ranem już nic nie zostało.
Na pomorzu też wczoraj padało, ale dziś po śniegu nie ma już śladu.
wszędzie biało 😀  😜 😜 😜 😜 😜
Zielona Góra ciągle pada śnieg z deszczem :/  o jest -1
Gillian   four letter word
26 listopada 2010 16:04
na razie nic nie pada, na jutro zapowiadają śnieg. Temperatura się trzyma na minusie, około 2... 🙁
my_karen   Connemara SeaHorse
26 listopada 2010 16:06
W okolicy Jeleniej Góry była dziś piękna pogoda, +5, po śniegu ani śladu. Z tej okazji wybraliśmy sie na przejażdzke bryczka do lasu, tam pięknie, ale zimnica niesamowita i śniegu mase, powyżej kostek.
W tej chwili jest +1, bezwietrznie i calkiem przyjemnie.
Mam nadzieję,że niewiele  😵
noen   A story of a fighter of our human race
26 listopada 2010 22:01
teraz śnieg, a zapewne na święta, tak jak co roku, śniegu zabraknie  😁
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
27 listopada 2010 08:58
Okolice Rzeszowa
sypie  😤 , wielkie białe płaty, szaro buro i wszystko pokryte już cienką warstwą śniegu, temp. w okolicy -1
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
27 listopada 2010 09:01
Przywidz,25 km od Gdańska -5 i sniegu do kostek 😎
domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
27 listopada 2010 09:13
Grudziądz okolo -0.5 i sniegu moze pare mm. przebija sie sloneczko. 😉
okolice Krakowa pada mżawka śniegowo-deszczowa, temp. 0/-1, na drodze szklanka i paraliż w miastach.
jett   success is the best revenge
27 listopada 2010 11:59
Okolice Lublina- śnieg. Pada coraz większy...
jett - Ojej, oddaj mi tutaj jak najwięcej śniegu, prooooszę!  🏇
Okolice Poznania jest zimnooo, nawet bardzo zimno.... Śniegu troszkę jest na termometrze jest 0 ale odczuwalna jest - 11 ..... Jak chcesz Ambrozja zabierz ode mnie cały śnieg i całe zimno, a daj mi swoje lato, to wtedy będę ja mieć cały rok lato a Ty zimę.. pasuje..? 💃
madmaddie   Życie to jednak strata jest
27 listopada 2010 13:47
w Bielsku pada pada pada 💃 zimno 😅
I ja spotkałam zimę.  🙁
Dziś pomykałam sobie do Krakowa boczną drogą tak raczej szybko,a nawet bardziej niż szybko.
Droga wydawała mi się mokra , do chwili, kiedy zadzwoniła koleżanka ostrzegając przed okropną gołoledzią.  👀
Lekko dotknęłam hamulca... pomaleńku wytraciłam prędkość, zatrzymałam się , wystawiłam nogę z auta, pomacałam .... i już jechałam ruchem czołgającym z prędkością żółwia.
Ot, co znaczy nastawienie psychiczne.  😂
okolice Wieliczki - dzisiaj chciałam sobie smochód zaparkować, zjechałam na podjazd który jest lekko nachylony i juz nie wyjechałam spowrotem... auto mi się pięęęknie zsunęło w dół pomimo naciskania hamulca..... zatrzymałam sie dopiero za podjazdem na trawie.... jak wyszłam to ledwo na nogach mogłam ustać.... ślisko jak na lodowisku  😲 😲.... od ok. 12.00 sypie non stop taka drobna"kaszka". Tak więc na wierzchu śnieg a pod spodem...... ślizgawica  😫
okwiat   Я знаю точно – невозможноe возможно!
27 listopada 2010 16:03
Lublin zasypany! Właśnie odprowadzałam koleżankę na przystanek - wywaliła się  😁
Zimno, mokro, śnieg..... paranoja. Brrrr....
Sypie śnieg - wszędzie biało, zimnica taka, wszystkie stawki, kałuże powoli są pokryte lodem.. zimno bardzio zimno, nawet nie wychodzę z domu...  🙇 Mam nadzieję, że w końcu się przyzwyczaję do tej pogody.. Ale gorąco mi się w domku robi, kiedy puszczam dobrą muzykę trochę potańczymy, trochę pośpiewamy przy sobotnim sprzątaniu..
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się