Zima 2010/2011 meldunki

Chyba najwyższy czas na ten wątek  😵
Obawiam się, że zima się zaczyna. Spojrzałam przed chwilą za okno, niepokoją mnie białe płatki spadające z nieba, rzadko co prawda, no ale..
Zimno i wieje wiatr..
A jak u was?
U mnie zimy jeszcze nie ma tylko deszcz i deszcz i deszcz .....
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
05 listopada 2010 10:24
Bez przerwy pada deszcz i jest w okolicach 13-14 stopni - Szczecin.
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
05 listopada 2010 10:25
Warszawa: bardzo ciepło choć chyba z +13, grube chmury + wietrzysko

Wrocław - wczoraj 16,5 stopnia było o 19.45 😉. Chodziłam w krótkim rękawku 😉
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
05 listopada 2010 10:33
okolice Rzeszowa: ok. 18+ , pochmurno i bardzo wietrznie
Okolice Krakowa-zachód cieplutko,ok 13 st,słoneczko tylko wieje,że głowę urywa.Ale halny więc nie przeszkadza.Tylko konie jak petardy  😉
Biała Podlaska - Niepokojące płatki śniegu ustały  😁 Niestety, wieje przeokropnie, a wczorajszy deszcz (= ujeżdżalnia bagno) wykluczył jazdę na parę dni.
edit : pogoda zmienia się co chwila. Aktualnie pada deszcz.
A 120km na północ od Ciebie o 6 rano było +12 stopni, bez wiatru i całkiem miło. Teraz leje i wieje, a na padoku z pewnością już staw się zrobił.
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
05 listopada 2010 11:05
U mnie nawet słoneczko teraz wyszło!  💃
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
05 listopada 2010 11:07
Niby nie pada, ale zbierają się takie chmurzyska, że zapewne w najbliższych dniach spadnie pewno śnieg albo śnieg z deszczem.

Nienawidzę zimy! :/
Bydgoszcz: U nas aż do dziś piękna pogoda bez deszczu. Dzisiaj już leje i wieje, ale śniegu na razie nie widać.
Relacja pogodowa z Mazur:

Wietrznie, ze mało łba nie urwie ale za to przestało padać... ok 10 stopni Celsjusza, więc nie ma tragedii.
.
Łódź:

Temperatura: 12-13 stopni
Wiatr: wielki- tyle powiem.  🤣
I ciągle tylko pada i pada...
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
05 listopada 2010 14:59
koniara788, Ważne, że wiatr w miarę ciepły jest. A nie taki zimny - ten jest najgorszy. W moim rejonie Łodzi sucho 😉
u mnie dzisiaj oprocz tego ze caly dzien bylo strasznie ciemno i nawet na chwile sie nie rozpogodzilo to nie spadla ani jedna kropla deszczu a w poludnie bylo 17-18st.  👀
noen   A story of a fighter of our human race
05 listopada 2010 15:20


A dokładnie w tym miejscu w Norwegii Zimę miałam przez tydzień jakieś 2 tygodnie temu. Czyli śnieg po kostki. A teraz od tygodnia leje deszcz, ale już przestałam zwracać na niego uwagę  😁
Szczecin-pada prawie caly czas, nieba spod chmur nie widac, nie jest jakos bardzo zimno, ale temperatura nie powala, chce juz lato 🤔
Moon   #kulistyzajebisty
06 listopada 2010 11:02
W Sopocie ciemno jakby 17 była, nie pada ale ta szarzyzna sprawia że odechciewa się wystawiać nos spod kołdry... :/
To już wolałabym, żeby śnieg spadł.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
06 listopada 2010 11:04
Wrocław: szaro, buro i do du*y 😉 Trochę pada. A wczoraj było tak pięknie na dworze, do 23 ciepło.
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
06 listopada 2010 11:05
W Łodzi leje jak z cebra, zimno, wietrznie... Brrrr. Nie cierpię zimy i takiej jesieni.

Ale taką lubię bardzo:

Bydgoszcz: leje, leje, leje i jeszcze raz leje  🙄.
krakó - duży wiatr, zachmurzone niebo, ale nie pada
Notarialna- ha, a ja dzisiaj mam sucho w tej połowie Łodzi.  🤣 Chociaż... Patrząc po tych chmurach, to zaraz zacznie lać.  🙁
Dzisiaj w Szczecinie jak na razie sucho, 10 stopni, baaardzo chmurno, nie widać nieba.
noen   A story of a fighter of our human race
06 listopada 2010 12:29
Alesund : dzisiaj rano padał deszcz, po 10 świeciło słońce 11 śnieg, 13 grad  😉
Flygirl-hmm, u mnie bajoro na podworku :/ ale teraz przynajmiej nie pada, nawet kawalek nieba widac 🙂
Więcbork -> jak na razie spokój 🙂 jutro ma być słonecznie i troszkę zimniej, i padok troszkę podeschnie 🙂
Hehe, nie marudzcie tak, że leje bez przerwy, bo w tym roku na prawde mamy fajna jesien i sloneczna 🙂, a przy najmniej u nas - w Krakowie 🙂. Dzis faktycznie leje, wczoraj wialo (i dzis tez) ale dotychczas bylo slicznie 🙂.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się