Zdjęcia Naszych Koni

Burza, Polonez ślicznie dziękujemy :kwiatek:

Burza Piorek jest przeuroczy! 💘

Alice szał! z niecierpliwością czekam na kolejne!
wątek zamknięty
Burza, super pozytywne foto😀

Alice, wow! pięknie! ślicznie wyszliście obydwoje🙂
wątek zamknięty
Dziękuję🙂

tristia, cały sprzęt jest pani fotograf, poza ledwie widocznym naczółkiem, który zmontowałam sama :P
wątek zamknięty
Zuziasta   Zakupoholik na odwyku...
10 czerwca 2009 23:06
Alice, obłęd 😀
wątek zamknięty
Alice sliczne
ale wkładanie patentow do ryja do sesji jest dla mnie niezrozumiałe
ze niby tak ładnej?
wątek zamknięty
To jest ozdobne wędzidło hiszpańskie. Nie wiem czy ładniej, na pewno bardziej nietypowo. No i współgra dobrze z resztą.
A koń i tak specjalnie róznicy nie odczuł.
wątek zamknięty
Alice, całkiem ładnie, aczkolwiek gdyby wędzidło było w takiej pozycji bardziej "lajtowej" i koń nie miałby rozwartego pyska, wyglądałoby lepiej.
Dodofon, ale klimat! Super!
wątek zamknięty
Alice
piękne zdjęcia! Chonsu wygląda pięknie.

niejedna osoba zakłada inne ogłowie i wędzidło do zdjęć, nie rozumiem dlaczego czepiłyście się akurat Alice.  🙂 pomijając, że to nie jest wątek pt. interpretacja.
wątek zamknięty
Też nie sądzę, by Chonsu doznał wielkiej krzywdy przez kiełzno, włożone do fotografii.
Ufam rozwadze Alice.
Alkazar z ostatniej lonży:


I portrecik:

wątek zamknięty
Alice, czekam na więcej, ślicznie wyglądacie

Tristia, mam tylko takie wrażenie czy konisko Ci się w koooońcu ruszyło w masie?
wątek zamknięty
K_cian- pracujemy od niedawna i życzyłabym sobie, by była to praca jeszcze bardziej regularna, ale mimo tego, glutek powoli zaczyna się rozrastać :-)
wątek zamknięty
nie wiem czy to jest kwestia ujęcia i postawy konia, ale tak jak go kojarzę to zdaje się mniej miał szyi, zadku zresztą chyba też

masz jakieś ździebko wstecz? najfajniej by było jakby też były z lonży na trójkątach 😉
wątek zamknięty
K_cian- na trójkątach nie mam zdjęć starszych, bo na tym patencie pracujemy od niedawna. Ogólnie mój koń szybko zmienia budowę- łatwo spada z masy, ale też dość prędko się odbudowuje. Te wahania bywają spowodowane oczywiście regularnością w pracy lub jej brakiem, np. po ostatnich problemach ze zdrowiem małego. Kilka starszych fot z różnych okresów:
Przed kupnem:

Po kupnie:

Ponad rok temu (w miarę regularnie jeżdżony:

Powrót po ostatniej przerwie:


Teraz:
wątek zamknięty
Sznurka, mi się wydaje, że z "patentem" jest ładniej. To zdjęcie stylizowane, a stylizowane sesje - moim zdaniem - powinny być utrzymane w jednolitej konwencji. Hiszapańskie kiełzno to chyba nie jest patentem, a po prostu munsztuk? 😉 I bardzo adekwatny tutaj do sytuacji. 😉

Ja osobiście żałuje, że nie miałam takiego "patentu" - czyli po prostu takiego kiełzna - na podorędziu, bo uważam, że ładnie by dopełniło obrazek.

Sama włożyłam do zdjęć inne kiełzno niż na co dzień używam, może dla Ciebie patent, a dla mnie po prostu inny rodzaj wędzidła. A koń żyje i oboje mamy się dobrze. Obyło się bez traum... 🤣

I tak "włożyłam mu to w ryj", żeby w moim odczuciu było ładniej 😉

Alice piękne i eleganckie zdjęcie!  😍
wątek zamknięty
Sierka- świetne foto 😉
w wakacje też zamierzam sie wybrać na taką sesyje, ale nie pozować tylko focić <o ile cos wyjdzie.. ;p> tylko nie wiem skąd skołować taką wielgachną spódnice..
wątek zamknięty
Jak dostanę resztę zdjęć to na pewno znajdą się lepsze ujęcia z zamkniętym pyskiem😉
Tylko on niestety tak ma, że jak po galopie na łące ma ustać w miejscu i pozować do zdjęcia, to sie kręci, gryzie wędzidło i właśnie otwiera pysk. Ale zobaczymy jak dostane reszte  😅
wątek zamknięty
Wojenka   on the desert you can't remember your name
11 czerwca 2009 12:48
Alice,czekamy  🙂
wątek zamknięty
To wstawię jeszcze jedno, które mam. Tylko nie chce robić samowolki kadrując i obrabiając sama, bo to nie moje fotki... także to na razie ostatnie 😉
Kuc luzem tym razem.


wątek zamknięty
Pewnie kwestia estetyki
dla mnie jak się ryj rozpaszcza i kon jest nienaturalnie zgięty to burzy harmonię pary na zdjęciu
kwestia podejscia

wątek zamknięty
Nie chce ciągnąć dyskusji, bo wdaje mi sie w miare bez sensu, każdy ma swoje zdanie, ale...
Ty na prawde myślisz, że wzięłam ostre wędzidło i specjalnie zganaszowałam go do zdjęcia chcąc żeby był nienaturalnie ustawiony i miał nos przy klacie? :p
Kręcił się, wiercił, machal łbem to jedno z ujęć wyszło takie. Najprawdopodobniej w tym momencie przytrzymałam go żeby nie wyszedł z kardu :] I tyle
wątek zamknięty
Brzask   kucyk,kucyk...a to kawał s.........
11 czerwca 2009 16:14


wątek zamknięty
Brzask wiecej wiecej!!
wątek zamknięty
Brzask   kucyk,kucyk...a to kawał s.........
11 czerwca 2009 16:42
wiecej jest w innych tematach i nie chce powtarzac wiec wrzucam w linkach dla chętnych  😉:






wątek zamknięty
Brzask te też już widzialam :P
ja bym chciała jeszcze wiecej 🤣 chyba ze juz wam sie przeszkody skonczyly 😉
wątek zamknięty
Brzask   kucyk,kucyk...a to kawał s.........
11 czerwca 2009 17:01
mowisz i masz:




wątek zamknięty
Brzask zeby moja Ruda tak skakała!!
normlanie chec sie do was upodobnic i nawet zamowilam juz Anke hortensje 🤣 😁
wątek zamknięty
KuCuNiO   Dressurponyreiter
11 czerwca 2009 17:50
Mój Flotar z dzisiejszego treningu. Niestety to chyba najgorsza jazda jaką miałam w życiu wiec zdjecia są średnie.






wątek zamknięty
KuCuNiO, Flotar niezmiennie fantastyczny 🙂
wątek zamknięty
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
11 czerwca 2009 18:07
Pan Kucyk w obiektywie Maleństwa.



wątek zamknięty
Koniczka, brykania cd? 😉 super
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.