Zdjęcia Naszych Koni

Koniczka pierwsze zdjęcie super!
Wawrek- piękności. W wakacje miałam okazję się pobujać przez chwilę na pewnej młodej fryzce i całkiem miło to wspominam( pomijając, że konica była robiona do bryczki, a praca pod siodłem była dla niej czymś w rodzaju bonusa, więc dosyć ciężko było mi się z nią dogadać)

kcian kurcze, jacy Wy eleganccy, przyjemnie się na Was patrzy
proti bardzo podoba mi się drugie zdjęcie, zawsze chciałam mieć taki portret z moim Rudym :wink:

I tak w ramach przypomnienia mój Złoty( nie pode mną niestety, ja mam przerwę :| )

największa frajda w świecie to zasyfić cały korytarz, no nie?( + oczywiście nieodłączna mina niewiniątka) :

no i takie letnio-padokowe, czyli wściekły kucyk:
wątek zamknięty
okwiat wyobrazalam sobie wielka beke- a ty prosze, ladny kon 🙂
c.
wątek zamknięty
o proszę! I nawet pojawił się mój ideał irokeza! który w moim przypadku był głownym motorem napędzającym nożyczki🙂 Proti ja chcę jeszcze więcej!!!😉

K_cian - no właśnie nic nie mam! no dobra mam moze ze dwa jeszcze ale brzuch na nich wydaje sie byc jeszcze wiekszy niz w rzeczywistosci:P
wątek zamknięty
Madzia Twój Hamit na żywo prezentuje się jeszcze lepiej niż na zdjęciach 😀 Miałam okazję chłopaka widzieć jak zwiedzałam gospodarstwa agroturystyczne na Mazowszu w ramach jednego z przedmiotów :wink: Łapie za oko
wątek zamknięty
amnestria ojej, miło mi, dzięki wnioskuję, że musiałaś go widzieć w miarę niedawno? Bo w obecnej stajni jest dopiero od czerwca.
wątek zamknięty
Jakoś ze dwa tygodnie temu (?) coś w tych okolicach 🙂 i zachwycał, nie powiem, zachwycał 😀
wątek zamknięty
Koniczka, no pewnie, nie ma co męczyc zwierzaka i jednocześnie jakby nie patrzec także i Ciebie, spuchło mu się ładnie 🙂 no ale nie byle jakim batem klepiesz 😉

madzia jak byś zobaczyła nas z bliska to byś zmieniła zdanie 😉 bardzo się prosi już o pranko
co tak mało zdjęc ?! raz dwa nadrabiaj!

breva olac brzuch, kochanego ciałka nigdy dośc

proti WIĘCEJ!
wątek zamknięty
Proti   małymi kroczkami...
15 listopada 2008 11:42


proti bardzo podoba mi się drugie zdjęcie, zawsze chciałam mieć taki portret z moim Rudym


dzięki. mi też się spodobało, takie z klimatem :wink:



o proszę! I nawet pojawił się mój ideał irokeza! który w moim przypadku był głownym motorem napędzającym nożyczki🙂 Proti ja chcę jeszcze więcej!!!



hehe Breva, specjalnie dla Ciebie :wink:


wątek zamknięty
Gienia-Pigwa   Vice-Ambasador KAV w Dojczlandii, dawniej pigwa :P
15 listopada 2008 11:45
k_cian, rudy jak zawsze miodzio :wink:

koniczka wrrr, caluski dla grubego, wyglada cud, miod, czekoladka

W&W ale ci mloda zsiwiala wyglada bardzo ladnie 🙂
wątek zamknięty
Proti - dwie pierwsze fotki są kapitalne. takie, jakie powinien miec kazdy koń. zazdroszcze fotografa i modela
aurelia - Mała ma swietne, bystre spojrzenie. zupelnie jakby sie zastanawiala, co tu zbroić i jaki wywinac numer swojej panci😉
k_cian i koniczka zazdroszcze muskulatury Waszych koni. chcialabym, zeby moja kiedys doszla do takiego stanu
wątek zamknięty
Pursat   Абсолют чистой крови
15 listopada 2008 15:17
Koniczka, pięknie Ci się koń rozbudował 🙂 I pyszczek ma jak ciastko z kremem, a wcześniej tego nie było :wink:

Proti, aż zatęskniłam za latem 🙂

W ogóle to wszyscy macie piękne konie
wątek zamknięty
Proti - miód na moje oczy😀😀😀 niedługo będę miała więcej zdjęć Twojego konia na kompie niż mojego:P

K_cian - to właśnie sobie powtarzam😀 ale zdjęcia zrobię ładniejsze i wrzucę - jak ma być brzuch to przynajmniej dobrej jakości😉
wątek zamknięty
z siwa
wątek zamknięty
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
15 listopada 2008 17:22
Dzięki wszystkim za miłe słowa, przekażę Grubemu 🙂
wątek zamknięty
my skaczemy dalej

wątek zamknięty
Proti   małymi kroczkami...
15 listopada 2008 18:17
dzięki dziewczyny 🙂
Breva gdybyś zobaczyła aktualny fryz Hegona to byś się chyba na mnie obraziła
Miałam dość podcinania irokeza i narazie hoduję grzywę. Podobno ładnie wygląda, ale mi się nie podoba i pewnie na wiosnę będzie irokez come back 😉
wątek zamknięty
galopada super😀 strasznie podoba mi sie twoj kn
wątek zamknięty
Pursat   Абсолют чистой крови
15 listopada 2008 18:24
Galopada, on jest po protu zajebisty 🙂 Jak się stara

A to dzisiejszy Posmański:








wątek zamknięty
barbor
Pursat

dzieki 🙂
wątek zamknięty
Proti   małymi kroczkami...
15 listopada 2008 18:31
galopada co tak skromnie?! więcej!

Pursat-zdjęcia jak zwykle piękne...szczególnie mi się spodobało trzecie od końca 🙂
wątek zamknięty
pursat pięknie! 🙂 jak z obrazka..

proti moim zdaniem teraz ma genialną, jak jeden wielki puuuuszeeeeek 😀
wątek zamknięty
Proti jaki boski gigant!
madzia Rudy "wymięśniał" no... albo zmężniał jak wolisz Zabierzesz mnie do niego na ferie?
cieciorka, nie no kawał kiełbachy jest, ale jak taki kolos duży, to nie widać, że mięcha też ma sporo
galopada kiedyś jeździłam notorycznie na koniku polskim i miał takie fazy, że raz lubił skakać a raz nie... To był szkółkowy koń i było to 4lata temu, ale do dziś pamiętam jak sadził 80tki, kiedy był nakręcony (i to nie tylko w stronę stajni ) Twoje konisko jest niesamowite, widać duże serducho w małym ciałku 🙂
Pursat brak słów... Chyba najbardziej charakterystyczny pod względem aparycji voltowy koń

Po raz kolejny wybaczcie za "światłość" zdjęć, ale mój aparat po 14😲0 robi tylko takie zdjęcia... Dopóki nie kupię nowego, będę musiała jakoś to znieść. Jednak wierzę w to, że voltowicze obdarzeni są dobrym wzrokiem i zobaczą na zdjęciach konia





i najlepsze jakościowo (tu: ironia)



-okwiat
wątek zamknięty
eee nie jest zły. ty lubisz duze. trzymam kciuki i tesknie.
a co do aparatu, to mysle ze on ci chce przekazac jakas wiadomosc zza swiatow
ciec
wątek zamknięty
amnestria , pigwa ,MoniaaA dzięki fakt siwa jaśnieje ale co gorsza dostaje hreczki 🙁
wątek zamknięty
cieciorka&okwiat ooo! LKJ!
mozecie się spodziewać odwiedzin 😉
wątek zamknięty
Ja skoczek, on skoczek, a oto co z nas zrobili 🙂




wątek zamknięty
Pancioch zapraszam. Jak coś to odezwij się na GG 6059812 i się umówimy. Jutro voltowa MoniaaA mnie odwiedza

ewcia (nie pamiętam dalszej części loginu ) 4te zdjęcie cód miód

-okwiat
wątek zamknięty
Pursat nie dość że piękny modle to rewelacyjne tło(krajobraz), szkoda że jesteś z trójmiasta bo bym cię porwała na jakąś sesje moich dereszy 🙂
wątek zamknięty
cieciorka&okwiat napisał: Pancioch zapraszam. [...]
-okwiat
pOncioch, złotko
wątek zamknięty
upsss
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.