Zdjęcia Naszych Koni

Dexia o nie, kolejny piękny chłopak!!
Burza no normalnie pączek kwitnie 😉
wątek zamknięty
Heh dzieki 🙂 to jest moj Księciunio 😀 na początku nie byłam przekonana do jego masci bo ogolnie nie przepadam za kasztanami, ale sie bardzo bardzo do niego przekonałam, bo naprawde jest... piękny 😉
wątek zamknięty
Burza a jak sie dralon spisuje? ;>
wątek zamknięty
Moniaa ta, kwitnie.. 😉 mówi się okrągleje 😉
wątek zamknięty
Burza ja to tak pięknie ubrałam w słowa a Ty zrujnowałaś mą myśl 🙁
... 😉
Dobra dobra nie przesadzaj i tak jest piekny 😉
wątek zamknięty
Dexia zakochałam się 😍, piękny jest 😀
Burza ślicznie Piorunek wygląda 😀

To ja jeszcze takie 😉:





i łapcia:

wątek zamknięty
Raven   Dragon Heart & Shadow Hunter
01 stycznia 2009 19:18
mówi się okrągleje 😉

On poprostu jest z siebie taki dumny, że się jeszcze bardziej napusza 😁
wątek zamknięty
Jak żaba w shreku  😁
Ehh niech sobie będzie gruby na zimę jak ma być szczęśliwy 😉
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
01 stycznia 2009 19:23
Burza, ja bym powiedziała, że Pioruno taki... pękaty. 😎

Dexia, proszę o więcej fot, zwłaszcza, że znałam Twojego kopytnego, gdy był rudym urwisem, świeżo po kastracji...
Dalej ma taki charakterek? ;-)
wątek zamknięty
Moon,  tak sie wlasnie zastanawialam czy to ten 'wasz' 😉 ale jakos bialych piegow nie dojrzalam
wątek zamknięty
k_cian masz PW 😉
Azbuka ale fajnie malowany Twój konio
Losieczka a u Was chociaż troszkę śniegu jest, a u Nas szarooooooooo
Dexia  Twój Rudy super i zajmuje u mnie 2 miejsce wśród ulubionych Rudych zaraz po Wiórku k_cian 😁
Burza  gruby czy nie do pyska mu w tych krągłościach  😉 i mam taki sam dralonik jak Wy 😁  ale jeszcze nie był na koniowatym  😉
Szalona  ta łapcia bije wszystko normalnie  😜 (Sama robiłaś szablon czy jak to wyczarowałaś??? możesz naskrobać na PW)
wątek zamknięty
margaritka, jeśli będę - to dopiero na przyszły sezon, zdecydowanie nie teraz, totalnie bym mu rozwaliła termoregulację z dnia na dzień goląc

on nawet nie był derkowany, teraz też tylko osuszający polar a jak sama czujesz mrozek zaczyna łapać, bałabym się że się rozchoruje przez golenie i wpakowanie w derkę w tej chwili

szalona - łapka genialna! aż się buzia śmieje jak ją widzę 😀
wątek zamknięty
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
01 stycznia 2009 20:08
A mozna ogolic inaczej niz nagle z dnia na dzien? Jakos nie slyszalam o czyms takim jak stopniowe golenie😉
wątek zamknięty
k_cian - przesada :-) Nic by mu się nie stało. Futro rekompensujesz derą i już....
wątek zamknięty
Pewnie chodziło k_cian o to, że teraz juz zimno jest, a np w listopadzie czy nawet ze 2 tygodnie temu było znacznie cieplej i stopniowo się ochładzało. Nie wiem ja też bym się teraz bała ogolić konia, który nie jest derkowany od jesieni.
wątek zamknięty
Burza jak Ty wychowałaś Piorunka że on ma takie czyste ściany?  😉
Mój może mieć boks białkowany 6 razy w roku, a i tak zaraz ma wszystko usyfione...
Przy załatwianiu się zawsze ustawi się za blisko ściany i pięknie ją "maluje"  🙄
wątek zamknięty
Właśnie nie takie czyste, zawsze miał nieskazitelnie a ostatnio był niewychowany 😉
Może nudzi go biel ścian i powielanie nudnych mieszkaniowych schematów?😉
wątek zamknięty
Anaa, może i tak 😉 ale jest dość mocno zarośnięty a nocami jest już -10 momentami, koń padokowany, obawiam się że mniej ryzykowne będzie zostawienie go z futrem teraz niż golenie i derkowanie - tym bardziej że zestawu derek nie mam, nigdy konia nie derkowałam na zasadzie ciągłego derkowania więc i doświadczenia brat totalnie, laik jestem derkowy 😉

nie miałabym oporów gdybym ciachać miała we wcześniejszym okresie, gdy było na plusie i koń jakoś by się łatwiej przyzwyczaił lub gdyby chociaż stał w derze i chodził w niej na padok
wątek zamknięty
your choice 🙂 Może rzeczywiście tak lepiej...
wątek zamknięty
Pursat   Абсолют чистой крови
01 stycznia 2009 21:14
Posman wakacyjny, koleżanka mi właśnie przysłała kilka fotek 😉


wątek zamknięty
Piękny Pursat  Twój Posman 😉 Powiem krótko: kocham jego maść 🙂
wątek zamknięty
Dexia, przepiekny chlopak!!

Burza, jaki paczunio okraglutki! Piekny jest, no i ta profi dereczka. 😉



Jak do tej pory pokazywalismy sie tylko w KR..... Moze tym razem wstawie tez cosik tutaj...

Aktualnie na spacerkach:


Stare dobre czasy (okolice marca):




wątek zamknięty
Klami no no jaki model z niego 😉
wątek zamknięty
szalona - kapitalna ta lapka na zadzie 🙂 tez chcialam niedawno taka zrobic ale niestety moja maszynka "ludzka" nie lapie tego gestego futra  :/


fotka z sylwestra, ale 2006 🙂


Mery i Marian pozdrawiaja 🙂
wątek zamknięty
anaa, dochodzi jeszcze fakt że chcąc niechcąc nasze jazdy nie są tak regularne jak bym chciała.. no ale zobaczymy
wątek zamknięty
caroline   siwek złotogrzywek :)
01 stycznia 2009 22:34
k_cian, skoro chcesz pokazac jakimis fotkami, ze nie masz konia "ciagle przeganaszowanego" to wstaw zdjecia na ktorych to rzeczywiscie widac - a nie probujesz mydlic oczy fotkami robionymi pod kątem z ktorych nie wynika nijak to co piszesz.
i jeszcze jedno - mozesz wytlumaczyc czego miala dowiesc i co pokazac ostatnia fotka? czy tylko pomylilas watki i to mialo trafic do samokrytyki?
wątek zamknięty
Edit.
wątek zamknięty
caroline   siwek złotogrzywek :)
01 stycznia 2009 23:30
k_cian, skoro nie zrozumialas, to pisze jeszcze raz:

- jesli chcesz jakimis zdjeciami pokazac mi, ze nie jezdzisz na koniu ciagle poza pionem, to wstaw zdjecia, na ktorych to widac (czyli zdjecia z profilu, tak jak te ktore wczesniej wstawialas - na czarnej wodzy). wstawianie jako "dowod" zdjec zrobionych pod kątem jest totalną pomyłką, nic z nich nie wynika. kogo tym chcesz oszukać? siebie czy mnie?  🙄

- ostatnie zdjecie z poprzedniego postu przedstawia cos co trudno (nawet przy najlepszych checiach) nazwac "przykladem poprawnie pracowanego konia". z tego powodu zapytalam dlaczego i w jakim celu wstawilas to zdjecie? co mialo pokazac? byc dowodem czego? bo ja po prostu nie rozumiem co chcialas tym zdjeciem udowodnic...


Szczerze mowiac, to wiecej sie po tobie spodziewalam - nie zapieklego udowadniania, ze to co bylo widac na zdjeciach jakie wstawiasz od paru miesiecy (a to na czarnej, a to na innych wynalazkach, w wiekszosci przypadkow poza pionem albo w sztywnym "skoguceniu"😉 nie bylo tym czym było... spodziewalam sie raczej czegos co mogloby zamknac dyskusje - ot, kilka slow "jezdze tak poniewaz moj kon tego potrzebuje / bo tak trener zdecydowal / bo zamierzam osiagnac cel XXX "
zamiast tego - rzucasz sie i na sile probujesz udowadniac, ze nie mam racji. Racji w czym? w tym, ze wstawialas takie a nie inne fotki?? wez sie ogarnij dziewczyno, albo zacznij lepiej dobierac fotki do wstawienia w takim razie...  🙄

natomaist jesli wydaje ci sie, ze pytalam ze zlosliwosci, to wiedz, ze gdybym miala byc zlosliwa to nie pytalabym o cel/przyczyne jezdzenia konai na czarnej i poza pionem, tylko bym napisala, ze chyba w tzw. bezpieczny sposob odchudzasz konia - tylko 1-2 kg na miesiac albo bym zapytala czy na zdjeciach to ten pad z ogloszen, ktory chcesz sprzedac jako malo uzywany. A TEGO nie zrobilam. zadalam jedynie bardzo proste pytanie. I to pytanie - w moim przypadku - bez podtekstu, bo nie ukrywam, ze nie jestem przeciwnikiem uzywania czarnej wodzy czy jezdzenia konia poza pionem.
wiec pozostaje tylko pytanie - dlaczego ty sie tak rzucasz jakby cie ktos na gorącym uczynku złapał...?
wątek zamknięty
Dziewczyny, proszę załatwić ten spór poza forum, ok? Użyjcie gg lub PW. Powoli zaczyna się ciężko czytać ten wątek 😉
wątek zamknięty
caroline   siwek złotogrzywek :)
01 stycznia 2009 23:45
Powoli zaczyna się ciężko czytać ten wątek 😉

sorki, ale mnie sie po prostu ciezko niektore zdjecia oglada. dlatego ją zapytalam (zdawalo mi sie, ze grzecznie i bez podtekstów).

Masz PW.D.
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.