Zdjęcia Naszych Koni

Dziękujemy wszystkim ;] Duży na razie najlepiej nie wygląda, ale sie postaramy ;]

A co do Neo'na to własnie w tym spojrzeniu sie zakochałam :P nie ma nic ze ślązaka, ale fakt , że trochu go przypomina ;]
wątek zamknięty
Wilejka   nie. na wiele sposobów !
04 stycznia 2009 11:17
JAK TO MOŻLIWE, ŻE MNIE TUTAJ ZABRAKŁO ?!

Mam wieeeelkie stado. Jak na razie 19 koni, planuję zakup jeszcze dwóch i ... pas.

Ogiery :
http://img296.imageshack.us/my.php?image=p10202697444879dk6.jpg

Klacze :
http://img206.imageshack.us/my.php?image=p10202757630888pd1.jpg

Źrebięta :
http://img385.imageshack.us/my.php?image=p10202717541995kn8.jpg


😅

Nadal nie umiem wstawiać zdjęć :'(
wątek zamknięty
wilejka, może ja zacofany jestem, ale to są figurki. nie rozumiem. 😁
wątek zamknięty
Pursat   Абсолют чистой крови
04 stycznia 2009 12:14
to są figurki.

No figurki - stado 19tu figurek 😎
wątek zamknięty
Wilejka, super stadko  😎
wątek zamknięty
Wilejka, wszyscy w domu i wszyscy zdrowi?
wątek zamknięty
Wilejka   nie. na wiele sposobów !
04 stycznia 2009 12:17
Ale KONIE. MOJE. ZDJĘCIA. Nie pasuje do tematu ?  🤔wirek:
a może miałam każdego w osobnym poście dać, opisać i tak dalej ? oO

sznurka , dziękuję za troskę, wszystko w porządku ! A u Ciebie ?  😉

Moona, również spasiba.
wątek zamknięty
Wilejka, u mnie nie ale to wszyscy wiedzą 😅
wątek zamknięty
wilejka - może i te figurki są fajne, ale... dobrze by było, gdyby te konie byłe żywe  😁
wątek zamknięty
Wilejka   nie. na wiele sposobów !
04 stycznia 2009 12:26
A no sznurka widzisz. To nie róbmy już off-topu, mogę podzielić się też innymi zdjęciami 😉
Janek - przejrzałeś mnie !  🍴 Nie stać mnie na żywego konika to daję upust swojej frustracji i kupuję takie  💃
Ale z drugiej strony ... z tymi jest mniej roboty  😁

http://img508.imageshack.us/my.php?image=boprzeszkodaokazaasizawvc4.jpg
wątek zamknięty
wielu nie ma własnych koni 😀 ale jeśli już chcesz, żeby były oceniane Twoje koniki, no to mogę Ci powiedzieć, że... są fajne 😁
wątek zamknięty
Wilejka   nie. na wiele sposobów !
04 stycznia 2009 12:34
Jaaaa, ale mi się miło zrobiło ! Dzięki 😁
I 4ro latki skaczą 2metrowe przeszkody, i mam więcej źrebiąt niż klaczy !  🏇


😉
wątek zamknięty
Averis   Czarny charakter
04 stycznia 2009 12:39
Wilejka Konie fajne, ale odnoszę wrażenie, że Twoje posty są zbyt chaotyczne, kiepsko się je czyta 😉
wątek zamknięty
Wilejka   nie. na wiele sposobów !
04 stycznia 2009 12:43
A to przepraszam, mea culpa. Tak to jest, jak się robi kilka rzeczy na raz ... obiecuję poprawę.

Ale naprawdę nigdy nie słyszeliście o schleichowych figurkach ?
wątek zamknięty
Jakby temat był o figurkach koników i tak dalej to ja się mogę pochwalić 10 konikami w tym, jednym ogierem siwym [powaznie. ta figurka ma.... jaja ] 2 klaczami, 3 wałachami i 3 młodzikami. 😉 Za dziecka zbierałam "konisiowe zabawki"...
wątek zamknięty
Tak mi się wydaje, że temat nie precyzuje o jakie konie chodzi, więc figurka chyba nie odstaje  🥂

A wiecie, że ostatnio widziałam takie figurki (bardzo ładne zresztą) w... zoologicznym?  😁
wątek zamknięty
Rudzia   Dwie Złośnice:)
04 stycznia 2009 13:48
Wilejka stadko przednie😀 Pozazdroscic😀 Zawsze jak jestem w sklepie jez to siedze i sie bawie Schleich'ami 🙂
wątek zamknięty
Ja mam jedną taką schleichową figurkę   😅 Tego ogiera hanowerskiego w koreczkach  😁
W sumie to miałam bo moje dziecko już nią zawładnęło  💃  i tylko z nią chodzi i gada "Koji, koji  😁" To już jakiś postęp bo wcześniej było "isia" później z tego się zrobiło "iha" a teraz jest "Koji"  😁 To już bardziej przypomina konia 😁

No i mam jeszcze ze 3 My Little Pony jednego takiego większego co gada 😁, aaaaa i jeszcze takiego wielkiego Jednorożca pluszowego jak miała Jolka z BB tylko my mamy fioletowego  😅

Jaka mama taka  córka  🤔wirek:

A Tu moja córcia jak miała rok i 2 m-ce  😁

A tutaj prawie 1,5 roczku  😉


wątek zamknięty
Witam nieśmiało w tym wątku po raz pierwszy ze zdjęciami 🙂
Od wczoraj zostałam posiadaczką (póki co na miesiąc, ale tak brzmi ładnie) tej oto siwej laski:




wątek zamknięty
Achaja Ślicznotka a cos wiecej?strasznie podobna do mojego faceta  😀





wątek zamknięty
Achaja, Ami - do twarzy Waszym koniom w zimowej szacie  😉

To jeśli mamy się chwalić figurkami koni, to ja kiedyś ulepiłem konia z plasteliny, ale sie rozpadł...
wątek zamknięty
ami_071, kobył w tym roku skończy 5 lat (wstyd przyznać, ale nie wiem dokładnie), nnajkochańsza z ras, czyli NN  😉 Coś jeszcze chciałabyś wiedzieć?
Faktycznie byłoby jej do pary z Twoim miśkiem 😀

Dajcie już spokój z tymi figurkami...
wątek zamknięty
milusia   czas na POZYTYWNE zmiany!!!
04 stycznia 2009 15:17
Sierra-on taki dosyc gladki bo derkowany, ale chodzi caly czas tylko w derce ortalionowej na polarze i tyle, teraz w te mrozy dolozylam mu jeszcze polarek.
A co do tego, ze rosnie to ciesze sie ze widac 💃 no i oby tak dalej 😉 w koncu skoro nie jest jakis super wysoki, to niech bedzie chociaz szeroki 😁
Claudia-super zdjecia z corcia, a wiesz jak zareagowal moj prawie 3 letni synek jak je zobaczyl? ,,yyyy, nie mozna z momem na konika, bo bedzie sie smial z lali" 😉
wątek zamknięty
Rudzielec (Kasandra) szalejący na śniegu 😀😀😀












Sorry że ta dużo ale nie mogłam sie powstrzymać:P Kiedys sie pokazywałysmy ale to jescze na starej Volcie.
wątek zamknięty
Achaja sliczne zdjęcia!
Alexa w sznurkowym kantarze nie wolno koni luzem na padok puszczac!!!!

Dawno nas nie bylo
zdjęcia jakoscią nie grzeszą ale...

Pluszito








Holdziak


wątek zamknięty
Linka ale hucyk ma łypiąco-knujące oczka  😁
wątek zamknięty
sznurka ależ macie extra śnieg i widze ze kucykowi w to graj 😉, u nas tylko pare cm wystaje...
wątek zamknięty
sznurka  ale was zasypało  😁  a ostatnie zdjęcie genialne  😎 😁
wątek zamknięty
W czymś musiałam...Byłam przez cały czas na wybiegu także jakby coś sie działo to syzbko bym wkroczyła do akcji 😀 A twoje rude tez troszeczke poszlalało(4)
wątek zamknięty
Claudia słodka mała 🙂 !
Achaja ma laska wigor  😁
Alexa pięknie wygląda rudzielec na śniegu w tym słońcu  😍

No to trochę wczorajszego szaleństwa Lukasowo-Dzionkowego  😁







🏇
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.