Zdjęcia Naszych Koni

caroline   siwek złotogrzywek :)
18 listopada 2008 16:38
budynio zatem gratulacje z okazji powiększenia rodzinki!!!

kabbi wiem, że to może wyglądać jak taka fałszywa skromność 😉 ale uwierz mi - z jednej strony dobrze wiem, ze mój koń dobrze wygląda i na żywo i na fotkach (bo jest odpasiony i błyszczący, do tego ma czysty sprzęt i białe ubranko 🙂😉 i bardzo się z tego cieszę i jestem dumna i z niego i siebie - że nam się udało dojść do takiego stanu, ale z drugiej strony ja sama widze najlepiej, że to jest tylko bardzo zadbany koń... rekreacyjny a nie "paker-mięśniak" 🙂
to tak jakby mówic, ze koń upasiony (albo zapasiony) jest "napakowany" - w sumie racja... jest napakowany, ale tłuszczem 😉 wielkie tłuste zadzisko, wielka klata, tzw "kawał konia" 😉 ale domyślam się, ze jesli określenie "paker" ma być komplementem to odnosi się do napakowania mięśniami 😉
tymczasem mój ulubieniec nie jest "pakerem" w takim znaczeniu (oczywiscie fajnie by było jakby kiedyś... 😉) bo jakże mógłby nim byc koń, któremu nadal brakuje tu i ówdzie muskulatury? któremu cały czas brakuje jeszcze trochę zadku i trochę pleców? no nie bałdzo z niego jednak ten paker 😉
więc te komplementy są dla nas trochę na wyrost 😉 ale i tak bardzo za nie dziękuję - miło wiedzieć, że koń, o którego się dba i którego bardzo się lubi, robi dobre wrażenie 🙂
wątek zamknięty
caroline- gratuluję skromności 🙂
A tak na serio, to zdjęcia też niczego sobie, dodają koniowi uroku 🙂
wątek zamknięty
caroline, czekamy więc z niecierpliwością na czas, kiedy komplementy już nie będą na wyrost
Ja w każdym razie trzymam za to kciuki


Mam wrażenie, że mnie coś ominęło - Casanova już jest w 100% Twój?
wątek zamknięty
budynio   powrót do świata dźwięków!
18 listopada 2008 17:08
caroline - dzięki. powiekszyła mi się rodzinka o kolejne dziecko bo Arma ma 6mcy 😉 ale mam nadzieje że będzie równie duży co starszy kolega jak "dorośnie" 🙂

wracając do twojego pakera, nie twierdze że jest mega mięśniak i nie widziałam go na żywo ale na fotkach - wygląda naprawde porządnie, nie mówie tu o błysku czy tłuszczu. ma ładnie podkasany mięśniem brzuszek a to już o czymś świadczy, nie wygląda na kupę tluszczu tylko na dobrze rozwijające sie mięsnie. jak to sie mówi ma wszelkie podstawy aby iść dalej 🙂 obrazek b ładny.
wątek zamknięty
No dobrze to i my się ujawnimy 🙂 Starą voltę czytałam od dwóch lat więc chyba już czas 😉

Moja kobyłka- Heroina:






Jesteśmy totalnymi tuptusiami-rekreantami i dopiero od nie dawna razem ale staramy się 😉
wątek zamknięty
oti   Everybody lies...
18 listopada 2008 19:51
caroline, super zdjęcia i piękny naczółek! co to za naczółek?
Burza, pewnie gdzies pisałaś, ale mi umknęło.. co to za zawody które jechaliście?
wątek zamknięty
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
18 listopada 2008 20:30
Kilka fotek Rudej zołzy





*Z kolegą



*Uciekająca
wątek zamknięty
milusia   czas na POZYTYWNE zmiany!!!
18 listopada 2008 20:39
ale mi Was voltowicze brakowalo🙂
T&N-piekny kasztan-spowiadaj sie coz to za cudo?
wątek zamknięty
A my debiutujemy chociaż ja starą voltę czytałam od ponad dwóch lat 🙂

Heroina-





My totalne rekreanty i do tego od niedawna razem ale staramy się jak możemy 🙂
wątek zamknięty
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
18 listopada 2008 21:27
Mia witamy w takim razie
Fajne uszy ma Twoja konina w ogóle ładna/ładny
wątek zamknięty
Budynio dziękować 🙂

Oti- towarzyskie L2 🙂
wątek zamknięty
budynio   powrót do świata dźwięków!
18 listopada 2008 21:43
Nasturcja-Renata kobyłka b ładna. a dere ma z GS? jesli tak to gdybyście do nas zagościły to beda 2 rude w takich samych derach mamy też i taką 🙂

jak sie chwalić to się chwalić. mój glut
wątek zamknięty
k_cian, caro, MILUSIA dzięki. <Mam nadzieję, że teraz będzie tylko lepiej z nim , nabrał ostatnio mięśnia i od razu charakterek mu się wyostrzył 😉

Milusia, ogr mojego mężczyzny, 6 latek. Dopiero teraz zaczął coś robić konkretnie, bo wcześniej borykaliśmy się z dychawicą, która niestety go dopadła z racji gabarytów i pochodzenia. Teraz nareszcie koń szczęśliwy, ma czym oddychać i gdzie pobiegać
wątek zamknięty
Caroline na pewno ty masz rację ja twojego konia znam tylko ze zdjęć które umieszczasz, natomiast ty widzisz go na codzień. Ponadto ja jestem przyzwyczajona do innych tłuściochów moim kobylakom brzuchy po ziemi się ciągają, a twój mimo wszystko ma zachowaną sylwetkę. Poza tym zapewne jest to też kwestja zdjęcia ale koń ładnie wygląda
Mia strasznie podobają mi się uszki twojego zwierzaka takie zakręcone do środka
wątek zamknięty
MILUSIA i Ty tutaj hehe🙂

Mia śliczna kobyłka, życzę powodzenia w pracy (piszesz ze od niedawna razem 😉)
wątek zamknięty
okwiat
ej, on nie jest zly 🙂
czemu sie nie chwalisz, tesknie!
ciecior
wątek zamknięty
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
19 listopada 2008 08:10
budynio moj tez ma takie uszy haha ile ma? to ten 6 miesieczny?
wątek zamknięty
budynio   powrót do świata dźwięków!
19 listopada 2008 11:29
tak tak tak hehe uszy ma świetne całkiem chyba spory jak na nie skończone 6 mcy.. był niestety za wcześnie od mamusi odstawiony - ale to już nie moja wina 🙁
wątek zamknięty
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
19 listopada 2008 12:50
budynio a w jakim wieku? i z jakiego powdou jesli moge wiedziec?
wątek zamknięty
budynio   powrót do świata dźwięków!
19 listopada 2008 13:44
w wieku 4,5 ;/ o powód mnie nie pytaj...
wątek zamknięty
moje kucycki



wątek zamknięty
budynio   powrót do świata dźwięków!
19 listopada 2008 14:08
fajne futrzaste kucyki 😉
wątek zamknięty
T&N fajowe rude

Mia śliczna kobyłka

Budynio słodziak

A to Negu w obiektywie forumowej olq (mam nadzieję, że nie będzie miała nic przeciwko, ale musiałam wstawić to zdjęcie )



aaa polonez wiecej kucyków
wątek zamknięty
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
19 listopada 2008 15:09
budynio dzięki
Derka to no name. Kupiłam ja na wyprzedaży w GoSporcie

Fajny ten źrebol. Jak Was nawiedzę, to go wymacam
PS. Na dniach będę dzwonić
wątek zamknięty
budynio   powrót do świata dźwięków!
19 listopada 2008 15:50
źrebole mamy 2 i młodziaka jednego. fajnie byłoby jakbyś dołączyła 🙂
derka ta sama 😉 a kobył twoj to kawał babska bezkonfliktowa?
wątek zamknięty
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
19 listopada 2008 15:58
budynio ja wiem czy kawał baby z niej? Może i ona trochę grubawa jest, ale to wynika raczej z tego, że ma mało ruchu pod siodłem. Sporo smiga po dworze

Raczej jest bezkonfliktowa. Na padoku nie startuje do innych, także mam nadzieję, że jakbyśmy zawitały, to i tam bedzie się porządnie zachowywać
wątek zamknięty
polonez rewelacja futrzaste!
wątek zamknięty
budynio   powrót do świata dźwięków!
19 listopada 2008 16:12
🙂
wątek zamknięty
milusia   czas na POZYTYWNE zmiany!!!
19 listopada 2008 17:14
T&N-to ja licze, ze teraz bedziesz go czesciej pokazywac
K.-a no i tutaj przybylam🙂
polonez-uwielbiam tego malego rudego z fantastyczna grzywa. Jak ci sie znudzi to ja z przyjemnoscia go przygarne🙂
wątek zamknięty
Dziękujemy bardzo 🙂

A tak na uszyska zawsze ktoś zwróci uwagę 😉
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.