MODERACJA - ANKIETA - WYNIKI !


To może wskrzesimy wątek "do moderatorów"? Fajny był.


Jestem za!
,
Ja się tylko wypowiem na temat caro i katiji - współpraca układa się lepiej niż zakładałem. Dużo lepiej.
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
02 marca 2011 07:57
Tomek_J, ja oceniam tak,jak już wczesniej napisałam...każda ekipa niestety ma swoją Aurelię...i niestety wawrek nią jest.do pozostałych moderatorek nie mam zastrzeżeń,zresztą,chciałam,żeby nimi były,więc nie narzekam 😉
Ja się tylko wypowiem na temat caro i katiji - współpraca układa się lepiej niż zakładałem. Dużo lepiej.
ze szkodą dla userów właśnie...widać trzeba kurom zabrać koguta, wtedy dopiero jest szansa, że zaczną gdakać po swojemu.
wawrek won z funkcji!!!
,
moje przypuszczenia sie ziscily. mialam nosa, ze Caroline bedzie doskonalym modem.
co do Katiji nie mam zdania. ale to tez nie jest dobre.
mialam nadzieje, ze Wawrek nie wystartuje do nowego skladu, potem mialam nadzieje, ze forumowicze sie opamietaja i nie zaglosuja. no niestety, stalo sie inaczej i tak jak myslalam, jest beznadziejny. uprawia prywate, stosuje sie do swojego wyimaginowanego regulaminu i co najgorsze: nie jest obiektywny. czuje sie tutaj jak pan i wladca, bardzo go funkcja moderatora widocznie dowartosciowuje, no ale coz. chcialam odpisac w watku obok, ale nie bede sie wawrek wysilac.
,
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się