Dzisiaj na obiad ...

Kami   kasztan z gwiazdką
12 października 2012 15:43
Filet z pstrąga i żółta fasolka szparagowa  🙂

Lena co to jest dynia makaronowa  👀
Taka podłużna dynia, z której po upieczeniu wybiera się miąższ widelcem i wygląda to jak makaron sojowy. Bardzo smaczna, polecam 🙂
zapiekanka serowo-ziołowa z pomidorami  😍  😜
Kami, i co, wyszła? 🙂

Ja dzisiaj zrobiłam norweską z łososiem.
popielata możesz podać przepis ? :kwiatek:
Zapiekanka z kielbaska, ziemniakami i fasolka szpragaowa w sosie pomidorowo-wloskim🙂
Duszone, faszerowane papryki 🙂
Kami   kasztan z gwiazdką
15 października 2012 15:36
Kami, i co, wyszła? 🙂

Ja dzisiaj zrobiłam norweską z łososiem.


Nie miałam rosołku świeżego - będę robić jutro bo jadę po zakupy  🙂

U mnie dzisiaj szybka improwizacja - kotlety sojowe z ziemniaczkami i sałatka z rucoli  🙂
Wczoraj zrobiłam tortille 😀
Dzisiaj nacho grande, na bogato. Ale pyszne było, ło mamo...
wymyslilam sobie dzis zupe-krem z bialej rzodkwi 😀
pstrąg, ale więcej ości niż mięsa, to nie to co na wakacjach ... 🙄
ta zapiekanka serowo ziołowa z pomidorami wydaję się być pyszna! również przepis proszę 🙂
Zresztą, same dobre rzeczy, a ja jeszcze 2 godziny w pracy - umieram z głodu!!!!
Placki z ricotty z sosem malinowym.
Dziś mamy pierogi i bigos, ale moje dziecię w brzuszku mówi, że chce hamburgera z mc donalda 🙂
a jeszcze w tv kusi promocja oferty miesiąca i hamburgery są po 2 zł 🙂

a jeszcze jak zobaczyłam te nowe kawy w ofercie to już całkiem  😍
Co polecicie do łososia? Kupiłam na promocji 6 filetów, mam ogromną ochotę na nie, ale kompletnie nie wiem, z czym podać.
dodzilla, szpinak z dużą ilością czosnku - mistrzostwo!!
i sos beszamelowy 😀
dodzilla, można go obtoczyć wcześniej w sezamie. Pychota 🙂
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
20 października 2012 15:25
dodzilla, Albo sote. Mąka z przyprawami, obtaczasz nią rybę i na patelnię. Ja zazwyczaj do tego robię ryż (a do ryżu pokrojone nori). Pycha!
Cierp1enie jakie kawy ?! edit. już mam 😀
Sałatka z rukolą, serem kozim i takimi tam - boska 🙂
dodzilla z sokiem pomarańczowym i śmietaną upieczone w piekarniku. Sama nie wierzyłam, że takie dobre + ryż oczywiście.
Ja dziś pierogi na słodko, z serem zrobiłam, choć jeśli już muszę je jeść to wolę na "słono" (w przeciwieństwie do reszty rodziny  👿 ). Jakieś pomysły na fajne nadzienie? Chętnie coś serowego  👀 bez szpinaku, i nie z kapustą, grzybami, pieczarkami i mieloną wołowiną, bo tak to już umiem  😁
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
21 października 2012 16:37
Kopyciak z serem białym i kaszą gryczaną  😜 😜 😜
Serem białym- twarogiem? Jakoś specjalnie przyprawione?  👀 A robi ktoś pierogi z mąki tej pełnoziarnistej?  👀
Ja lubie z serem plesniowym, ktoryms niebieskim. Lub gorgonzola, ale wtedy sa dosc specyficzne w smaku. Podgrzewam plesniowy z mascarpne na gesto na malym ogniu, jak sie robi zbyt lejace (a niestety mam talent i jak nie robie, to zawsze wychodzi lejace), to mam w pogotowiu zwykly twarog chudy i nim wtedy zageszczam.
Łososia zrobiłam w mące, ziołach i cytrynie, podałam z ryżem wymieszanym z sosem czosnkowym a do tego sałatka z pomidorków. Wyszło bomba 😀 A dzisiaj potrawka z kurczaka z patelni: ziemniaki, marchewka, cukinia, pomidorki, cebulka, czosnek, skrawki z piersi z kurczaka posypane parmezanem 😜 Ot, wszystko do w lodówce było.
kopyciak, a ruskie?
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
21 października 2012 17:47
Serem białym- twarogiem? Jakoś specjalnie przyprawione?  👀 A robi ktoś pierogi z mąki tej pełnoziarnistej?  👀

zwykły biały twaróg, jak goście pójdą spytam mamy o dokładny przepis 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się