Ogłowia

noen   A story of a fighter of our human race
20 lutego 2011 16:17
xxagaxx : racja, ale przecież głośno tez tego lepiej nie mówić, bo to off topic, za co idzie ostrzezenie, ale tylko dla tych mniej równych od równiejszych ;/

Aga_Leming : przepiekne jest tam wszystko. Ten biały kantar, wg, ta skóra taka super wygląda. I ogłowia inne również przepiękne. A naczółki to bajka 😍
ja już widzę Polinezję w kilku modelach, ale ceny są tak zaporowe, że wyobraźnia musi mi starczyć  🙁
noen   A story of a fighter of our human race
20 lutego 2011 17:41
dziewczynka : albo zainwestuj w fotoszopa i baw sie w przerabianie 😀
Przeglądam i przeglądam i nie wiem, jakie ogłowie pasowało by do tego łebka? Szeroki szwed plus rurki? Może ktoś świeższym okiem spojrzy na to 😉


kujka   new better life mode: on
21 lutego 2011 13:25
MoniaaA, on ma spora glowe, nie? ja za rurkami nie przepadam wiec bede za zwyklymi paskami 😉 ale szeroki nachrapnik jak najbardziej, bo ten cieniutki aktualny strasznie marnie wyglada. do tego naczolek opadajacy z "blingiem" na srodku, kon ma mikroodmiane, wiec powinno to ladnie wygladac.
cos jak tutaj:
sei   . let's grow old together & die at the same time .
21 lutego 2011 13:27
MoniaaA, to jest koń, któremu możesz zafundować szeroki nachrapnik (jak artemis) i będzie super  😉
kujka   new better life mode: on
21 lutego 2011 13:33
sei, o dokladnie. artemisy zostaly stworzone dla koni takich jak Wezyr (no i ze wzgledu na mala odmiane na glowie ten swiecacy naczolek bedzie sie slicznie prezentowal). jestem zdecydowanie ZA 🙂
kujka, spooora, standardowe kantary full większości firm są przymałe. Też tak myślę nad szwedem dość szerokim i naczółkiem, coś jak w tym hkm co wstawiłaś tylko nie tak gwałtownie wygiętym a trochę bardziej opadającym. Rany, nie umiem się uzewnętrznić 😉

sei, bardzo mi się podoba Artemis i kto wie czy bym go nie zamówiła. Dzięki za podpowiedź 😉
asds   Life goes on...
21 lutego 2011 13:43
Osobiście bym poleciła zamówić ogłowie u p. Leśniaka, gdyby nie to ze produkcje zakończył, akurat jak miałam  oglowie zamawiać od niego jak jednej z forumowiczek na jej taranta
cieciorka   kocioł bałkański
21 lutego 2011 19:57
MoniaaA, szeroki, płaski z białym podszyciem i proste paski, ja bym tu postawiła na klasykę 🙂
Zamówiłam ten nachrapnik dawmaga. Okazuje się ze w kazdym sklepie jest tylko ten z kokardką  🤔

Jestem ciekawa ile taki nachrapnik by mnie kosztował u pana marka. Posiada mail?  :kwiatek:
asds   Life goes on...
22 lutego 2011 13:52
Coś dla posiadaczy brązowego sprzętu ( mi tam zaraz Zairka przyszła do głowy jak to cudeńko zobacyzłam)


[img]http://i.ebayimg.com/10/!B8Kf9-Q!2k~$(KGrHqR,!h!Eyrv1fFZSBM2SWSivUQ~~_12.JPG[/img]
ash   Sukces jest koloru blond....
22 lutego 2011 13:55
ale cudo!!!! 💘
bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
22 lutego 2011 13:57
Asds ślepa jestem i nie jestem w stanie odczytać z metki- ale co to takiego??
asds   Life goes on...
22 lutego 2011 14:15
Kolejne cudeńko od mojego ukochanego Doberta  💘


Aż mnie ściska że nie mam brązowego siodła  😵
Gillian   four letter word
22 lutego 2011 14:16
ale piękne!
asds   Life goes on...
22 lutego 2011 14:21
Jak myslicie taki naczółek jak w brąż cudzie będzie pasowac do mojej rurki Doberta?

fuuuj  😎
asds   Life goes on...
22 lutego 2011 14:28
widzę że Naciau się nie podoba 🙂


To jeszcze kilka Dobertów zarzucę 🙂 







A taki naczółek? Co prawda prawie 200zł od nich kosztuje





ostatnie jest prze prze piękne  💘
asds   Life goes on...
22 lutego 2011 14:49
ostatnie jest prze prze piękne  💘


dokładnie to samo co rurka na karym z białym podszyciem nachrapnik ino tylko naczółek inny  😍
asds ŚLICZNE!!!! A ja też chce taki naczółek!! Można go zamówić??
bardzo ładne te dobberty, właściwie wszystkie w moim typie  🙂
asds   Life goes on...
22 lutego 2011 15:01
asds ŚLICZNE!!!! A ja też chce taki naczółek!! Można go zamówić??


który?
zasadnicoz mozna chyba kazdy u Dobberta zamówić..tylko te Svarowsky od 50 euro wzwyż  plus wysyłka z  Niemiec
asds , ten brąz fujj 🙂 a twoje ładne i te pozostałe  😀
Śliczne te ogłowia, taki klasyczne 🙂
widziałyście jakieś ozdobne, najchętniej opadające (ale nie V) naczółki o długości minimum 46-47cm?
Dziewczyny jak z jakością ogłowi Tattini ? Macała któraś ? Bo ja do macania do do Wrocławia bym musiala pojechać do minerwy , a znalazłam co ciurania takie fajne i się zastanawiam czy miętkie  😁
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
22 lutego 2011 23:04
asds co to za rurka z pierwszego zdjęcia na gniadoszu?

Wiele razy już pisałam, że nie jestem fanką rurek, ale ta jest... obłędna 😜 Nie wiem co ma w sobie, ale bardzo mnie urzekła 💘
asds to ostatnie jest piękne  😍
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się