Ogłowia

http://www.horsehouse.pl/pl/Katalog/Kon/Oglowia/Nachr-Szwedzki/

Ogłowie ujeżdż. Classic Hansbo (drugi rząd od końca) - trochę podobne do artemis hooks, ma ktoś?🙂




akurat nie ten model ale miałam przez chwilę ogłowie hansbo w domu (niestety musiałam sprzedać bo dostałam brązowe - wygrałam w jakimś konkursie u nich 😉 do tego jeszcze model i rozmiar ten co chciałam i nie mieli wtedy, tylko kolor nie ten) i było super jakości w życiu bym nie powiedziała ze oryginalnie kosztowało 150 razem z wodzami  😁
Stubben i chyba HKM mają ogłowia z niebieskim podszyciem. I chyba Hooks jeszcze.
edit:
Proszę
Stubben
Kieffer
Hooks
A my mamy takie 😁 Na razie młody rośnie, więc ogłowie czeka 🤣 (normalne, "ludzkie" - tez mamy :wysmiewa🙂





escada dzięki za info 😉
mam artemisa czarnego i zastanawiam się nad tym hansbo brązowym..... 🙂

rzepka
a to jakieś do pokazów tylko, tak?
agata* do pokazów power rangers  😀iabeł: 😀iabeł:
Jak jest z jakością ogłowi Fair-Play? Wpadło mi w oko takie coś:

Ja nie wiem jak z jakością ogłowi ale po rękawiczkach i bryczesach opinie mam taką se. Rękawiczki dno, bryczesy jeszcze jako tako utrzymują poziom firmy w moich oczach ale za 300zł kupiłam bym chociażby Busse....
Chyba że się mylę i są super??
Ja mam bryczesy od nich już 2-3 lata i jak za taką cenę są ok. Ale ogłowia nigdy w rękach nie miałam, także jestem ciekawa, czy są warte swojej ceny.
Szukam ogłowia na co dzień, ale takiego, żeby po roku nie wyglądało jak szmata 😉
mam ogłowie fair play, inne niż na foto, używam około roku na zmianę z trzema innymi ogłowiami i jak na ta cenę to jestem mile zaskoczona, skóra nie "mechaci sie", dosyć miękka i elastyczna, nic się z nią nie dzieje i po czyszczeniu ogłowie wygląda nadal super, za tą cenę polecam
A ma ktoś moze te?? http://www.hooks.se/product.aspx?productid=300468&deptid=109&sortType=sortPopularitet&sortOrder=DESC

Ma na pewno ktoś bo sama zamawiałam xD Chciałabym się dowiedzieć jakiej długości jest naczółek 😉 Najlepiej w Fullu, ale Cob też może być  :kwiatek:
ash   Sukces jest koloru blond....
27 grudnia 2011 15:34
Tristia jakość jakością, ale na prawdę chcesz zamawiać cokolwiek z hooks??? Ja się wyleczyłam już całkowicie i nigdy więcej nie zamierzam tam nic kupić. No chyba, że będę w Szwecji osobiście.
ash- Nie, mam znajomą Szwedkę 😉
Dava   kiss kiss bang bang
27 grudnia 2011 17:34
Ma ktoś takie ogłowie?
http://www.hooks.se/product.aspx?productid=300341&deptid=109&sortType=sortPopularitet&sortOrder=DESC
Jak jakość itd.?


Ja mam to ogłowie i muszę powiedzieć, że jest rewelacyjne i bezkonkurencyjnie ładne :] (super skórka ❗ )
Dava- Dzięki za info 🙂 Masz jakieś real foto na koniu?
sei   . let's grow old together & die at the same time .
27 grudnia 2011 17:59
to ogłowie ma też disco i wstawiała kiedyś foty real na koniu 🙂
a naprawdę nikt nie ma tego?? Toć miałam w domu 2 sztuki, ale za groma nie pamiętam dla kogo.

MA ktos ogłowie Stubben Longford ??
dziękuję Wam ślicznie 😀
Czy ma ktoś pojęcie gdzie mogę dostać / lub ewentualnie jaka to firma :  czarny naczółek z jasno brązowym podszyciem , opadający z dużymi cyrkoniami ?  Znalazłam na targach , ale nie był na sprzedaż , zapomniałam firmy a był cudowny i nigdzie nie mogę go znaleźć ! : ) Może ktoś kiedyś takowy widział ? :kwiatek:
a czy moglby mi ktos powiedziec, jak rozmiarowo wypada taki nachrapnik ? slyszalam że meksykańce daw maga wypadaja dosyć duże, a nawet o rozmiar wieksze (zanizona rozmiarowka - np. pony = cob a cob = full), tylko nie wiem czy temu wierzyc. moj kon wszystkie oglowia nosi typowe fulle, wiec brac daw maga full czy cob ?  :kwiatek:
Libella ja mam to ogłowie. Skóra jest w miarę dobrej jakości, ale bez rewelacji. Za to ma piękne białe przeszycia  😉
xxagaxx ooooo  😲 co to, co to?  😍
ChingisChan   Always a step ahead! :)
27 grudnia 2011 20:12
Hooks Cardiff. 🙂 Ja muszę takie zamówić na jesień 😍.
Ja mam taki, mam skomponowane cale ogłowie z daw-mag: nagłówek - full ale paski jak do cob, ten nachrapnik mam cob- full był za duży i na pewno nie jest na styk. Paski policzkowe mam od ogłowia full. Mój koń nosi małe full ale w klasyczne cob się nie mieści (np. w kantary eskadrona cob nie włazi).
Też mam wrażenie, że te meksykany są duuuże.
kotbury ooo, a na ktora dziurke zapinasz meksykańca (chodzi mi o pasek który reguluje sie przy kosci jarzmowej)? bardzo mi pomoglas  :kwiatek:
Dynamiciak dzięki 🙂 A masz może jakieś zdjęcie na koniu? Na tej focie wygląda, jakby miało delikatne, cienkie paski a ja właśnie takich szukam 🙂
Źle napisałam - miało piękne białe przeszycia. Teraz, po porządnym nasmarowaniu strasznie zszarzały  🙁

Aktualnie wygląda to tak:



Ma miękkie podszycia pod nachrapnikiem i paskiem potylicznym. Ogólnie na treningi idealne  😉
Dynamiciak dzięki 🙂 A masz może jakieś zdjęcie na koniu? Na tej focie wygląda, jakby miało delikatne, cienkie paski a ja właśnie takich szukam 🙂


Jutro albo pojutrze ci cyknę fotę całego ogłowia to sobie zobaczysz.
mam cześć potyliczną robioną w daw mag na zamówienie- taka z podszyciem miękkim. Chyba nie ma w standardowej ofercie. Ogólnie takie "skompletowane" ogłowie a wyszło b. fajne.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się