Ogłowia

dziewczyny, a czy ogłowia hv polo są już dostępne gdzieś w Polszy? 🙂
hedonistka, hv polo dostaniesz w febro.pl
Czy jest tu jakiś posiadacz CZARNEGO Fair Playowego ogłowia Cheval, który mógłby użyczyć zdjęcia ? Wyszukałam jedno, ale niestety mocno pozmieniane, a mi chodzi o taki bez urozmaiceń  😉
Moon   #kulistyzajebisty
28 grudnia 2011 11:45
Libella, miałam okazję macać to ogłowie Vegas - bardzo fajne wykonanie (śliczne przeszycia  😍 ) jakość skóry nienajgorsza, myślę, że niewiele ustępuje Solibelom/Busse. Jedynym minusem jest chyba nienajpiękniejszy naczółek (wolę opadające lekko, ten jest dość "płaski"😉 ale to akurat pikuś ;-) Za tę cenę - polecam.
Moon dzięki 🙂 W sumie naczółek mnie tak bardzo nie interesuje, bo kocham miłością wielką mój obecny (opadający 😉 ), także i tak pewnie będę przekładać 😉
To teraz tylko pozostaje mi to ogłowie gdzieś wymacać na żywo...
klapcio89   Walczący z cieniem...
28 grudnia 2011 22:13
Mam takie pytanko  🤣 😡

Gdzie można zamówić ogłowie od Pana Marka?
Ma jakąś stronę albo coś??  🤔
Z góry dzięki za info  :kwiatek:
Czy ktoś posiada ogłowie z nachrapnikiem szwedzkim firmy GLOBAL ???

z naczołkiem który posiada kilka jakiś kryształków 😉

bo widziałam je w sklepie, a na necie nie umiem znaleźć nigdzie 🙁
Gillian   four letter word
29 grudnia 2011 10:09
klapcio89, trzeba zadzwonić i zamówić - najskuteczniej i najprościej 🙂
Anderia   Całe życie gniade
29 grudnia 2011 17:25
klapcio89, dokładnie jak mówi Gillian, trzeba zadzwonić - nr masz w wątku o ważnych telefonach  😉

Czy ktoś mógłby mi powiedzieć jaką jakość skóry mają ogłowia Busse/Solibel (jak zwał tak zwał)? Ujdzie czy jednak rozejrzeć się za czymś innym?  :kwiatek:
karolciaequilano   marzenia się spełniają
29 grudnia 2011 18:15
Czy ktoś miał styczność z ogłowiem firmy HKM, model "Wave" ? Wyglądanie ciekawie, tylko podobno skóra HKM kiepska, tak?

Zastanawiam się nad zakupem, ale nie wiem czy warto... z góry dzięki za pomoc  🙂
A ja zakochałam się w tym  😍 😍 śni mi się po nocach, tylko dlaczego munsztukowe  :emot4:

karolciaequilano uzywam juz to ogłowie około roku i jestem mega zadowolona jak za ta cene i jak na HKM, skóra miekka,naczółek ładnie wygląda i ładnie przezentuje sie na koniu 🙂 jest to moje ulubione ogłowie
słuchajcie czy jakikolwiek sklep w PL sprzedaje oddzielnie nachrapniki w wersji lakierowanej?
normalnie w sprzedaży są rózne nachrpaniki luzem bez ogłowia, lakierowanego szukam i szukam i nie mogę znaleźć  :kwiatek:  :kwiatek:
sei   . let's grow old together & die at the same time .
29 grudnia 2011 22:39
ja też szukam od dłuższego już czasu i nic. kiedyś chyba znalazłam jeden ale był bardzo wąski 🙁

laura,  🚫 co to za czaprak? 🙂
🚫  sand z aubergine/violet 🙂
Bawarka też mi sie takie śniło i zleciłam je rymarzowi w wersji nie-munsztukowej 😉 Niestety owy rymarz juz zawiesił działalność
a czy jakiś rymarz polakieruje lub wykona mi nachrapnik lakierowany? 🙁
Anderia ja mam Busse Glamour i jest naprawdę fajne. Skóra jakaś niesamowita nie jest ale w tej cenie uważam że adekwatna. Chociaż porównanie mam słabe.
wam się podoba regulacja z boku przy ogłowiach rurkowych?? Dla mnie to porażka 😀 Dlatego się z hooksowego Artemisa wyleczyłam

Precelek a nie chciałabyś kupic ogłowia z takim nachrapnikiem już w komplecie?? Czy w ogóle takich nie widziałaś??
xxagaxx - wiesz właściwie to taka pół-rurka jest  😀 No ja się muszę zgłosić do rymarza z Ursusa ale jeszcze nie wiem czy to będzie podróba tego ogłowia. W sumie podróbka wyjdzie cenowo pewnie jak oryginał...
Tez ostatnio zachorowałam na ogłowie z lakierowanym nachrapnikiem  😍
ktos wie gdzie dostac mozna ?
xxagaxx no wlasnie zaczynam rozglądać się za ogłowiem munsztukowym. Marzy mi się takie z szerokim szwedzkim lakierowanym nachrapnikiem.
Ma ktoś jakieś propozycje?  :kwiatek:

zwykłe lub półrurkowe ogłowie munsztukowe z bardzo szerokim szwedzkim lakierowanym nachrapnikiem widział ktoś?  👀  :kwiatek:

p.s które ogłowie wędzidłowe ma lakierowany nachrapnik szwedzki jak najgrubszy, kombinuję żeby kupić, odpiąc nachrapnik i puścić dalej 😉
lakierowany?  fuu  😁
ash   Sukces jest koloru blond....
30 grudnia 2011 16:39
lakierowany nachrapnik ma ogłowie Hooks'a - czyt. znienawidzona przeze mnie firma 👿
Dramka pewnie i tak nie dostanę, ale mi podoba się 😉 ale właśnie tylko na szerokim nachrapniku w ogłowiu munsztukowym 🙂

Ash dlaczego znienawidzona? pamiętasz jak nazywa się  model lub masz może fotkę?
ash   Sukces jest koloru blond....
30 grudnia 2011 16:43
Precelek - zamówiłam ogłowie w Hooks w sierpniu i nadal go nie mam 👿 Paczka przyszła bez mojego ogłowia, a potem pomylili modele/rozmiary itp. 👿

http://www.hooks.se/product.aspx?productid=300341&deptid=109&sortType=sortPopularitet&sortOrder=DESC
w Pasi koniku bylo mozna zamawiac/kupwac same nachrapniki lakierowane busse 🙂 przynajmniej tak mi sie wydaje, ze tam albo na okserze
precelku z ładnych lakierowany polecam własnie Busse 🙂 my taki mamy i oboje jestesmy zadowoleni 🙂 cena tez byla zupelnie przystepna 🙂
Anderia   Całe życie gniade
30 grudnia 2011 17:04
Zorilla to dobre wieści  😉 Szukam ogłowia, które musi być co najmniej przyzwoite, aczkolwiek nie jakieś luksusowe. Ot takie, na co dzień. No i to Glamour przy okazji niebrzydkie. Dzięki  :kwiatek:
Dziewczyny pomóżcie, czy ten nachrapnik jest z lakierowanej skóry? http://www.busse-reitsport.de/en/produktdetail.php?WGR=BHIS&ArtNr=120074
tak dokładnie 🙂 to jest to oglowie busse glamour. w mojej galerii jest kilka zdjec jak to wyglada na koniu. wg mnie jest to naprawde ladne oglowie (w obu wersjach czyli normalnej i munsztukowej) ten lakierowany nachrpnik nie rzuca sie bardzo w oczy.
tu real foto

i jeszcze jedno z daleka
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się