Ogłowia

Mozii   "Spełnić własną legendę..."
03 stycznia 2012 13:50
No właśnie sie boję, że po farbowaniu będę miała taranta lub srokacza, a nie siwego 😁 Dzięki za pomoc  😉 :kwiatek:
sei   . let's grow old together & die at the same time .
03 stycznia 2012 21:22
ja z kolei powiem, że farba puścić nie powinna jeśli zrobisz wszystko tak jak jest powiedziane w instrukcji. znajomi niedawno odnawiali tymi farbami kierownicę i fotele samochodu. nic im nie farbuje 😉
Mnie się od jakiegoś czasu marzy Hooksowe. Tylko się nie umiem zdecydować na kolor. Jak myślicie, dla kasztanki czerń czy brąz? A może ktoś ma jakieś hooksowe (nie koniecznie meksykana o którym myślę) w brązie i czerni na kasztanie?  :kwiatek:
sei   . let's grow old together & die at the same time .
04 stycznia 2012 10:06
jak na kasztana to tylko brąz  😍
Jak dla mnie też. Uwielbiam kasztany w brązach 😍
ja tam jestem zwolenniczką dopasowanego kolorystycznie sprzętu. Jak siodło czarne to i takie ogłowie, jak brązowe to i tranzelka w brązie.
Ja też popieram całościowe dopasowanie, nie tylko ogłowia, ale zdecydowanie jestem za brązami. 🙂
Szkurde, no freemaxa nie pofarbuję chyba  😵 Teraz jesteśmy kolorowe, bo mamy ogłowie brązowe i właśnie tak się zastanawiam czy zostawić kolorowość czy wrócić do klasycznego zestawienia. A mogę tu jeszcze zapytać jak rozmiarowo wypadają te ogłowie meksykańskie z Hooks'a? Ruda mieści się na duży cob.. to to będzie cob czy bezpieczniej fullkę?
sei   . let's grow old together & die at the same time .
05 stycznia 2012 12:48
ja miałam hooksowe gold medal i mój koń noszący coba meksykana nie zmieścił się. także polecam full.
dla mnie to nie jest takie rażące siodło i ogłowie w różnym kolorze, jeśli reszta sprzętu współgra 😉
ktokolwiek używał, ktokolwiek wie ?  🤔 klik widze, że w galerii ogłowii widnieje takie jego zdjecie, wiec Angeel, moze się wypowiesz?  :kwiatek: głownie chcialabym wiedzieć, jak z jakością skory i rozmiarówką.
a mój cob w gold medal wchodzi idealnie, ale to mały cob
Dzięki śliczne  :kwiatek: Czy będzie brązowy full, tylko teraz muszę kasę dozbierać i nie przegapić terminu dopisywania się do zamówienia.  😵 Aaa który Gold Medal macie? Mogłabym zobaczyć zdjęcia?
zdecydowałam sie finalnie na ogł. munsztukowe premiere model Roma.Wizualnie dla mnie ogłowie idealne (nooo prawie 😀 ) czy miał ktoś styczność z tą firmą? I wie jak wyglądają pod kątem jakości oraz rozmiarówki? (martwię się czy mój koń wejdzie w full 🙁 )


poinformuje również tutaj, że dzisiaj jest ostatni dzień, żeby dopisać się do zamówienia z hypostore. Tak w skrócie- wysyłka do polski przy obecnej kwocie jest darmowa, przelew idzie paypalem- brak dodatkowych kosztów, ogłowia wychodzą bardzo korzystnie cenowo, biorąc pod uwagę że są w komplecie z wodzami.




ms_konik   Две вечности сошлись в один короткий день...
06 stycznia 2012 19:41
Napotkałam takie na stronie schumachera 🙂
Ceny dołujące za to 🙁

do maja moze uzbieram😉
ale w sumie to najchetniej jak najtaniej,bo to tylko na 1 impreze😀
Dziewczyny, jak myślicie,  w jakim ogłowiu dobrze by wyglądała ta dziewczyna?
(...)! polecam!
a ja polecam zapoznanie sie z regulaminem forum.
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] ogloszenie w niewlasciwym miejscu.
nuciaa do ogłoszeń!!  🤬
Widział to ktoś kiedys na koniu??

http://allegro.pl/naczolek-rock-flower-czarny-fortis-et-liber-i2003864850.html

jestem ciekawa jak to wygląda 😀😀
xxagaxx, zwątpie w Twój dobry smak, to musi być MASAKRA.
Zgadzam się z burzą... Masakryczne mają te nauczółki  😵

Ten jeszcze może być OK jako jakiś ozdobny, pokazowy - ale jak się już ktoś w to bawi to pewnie ma całe ogłowie takie w zestawie.

Fuj, fuj  🤦

No ale fajny woreczek gratis 😀 😀
xxagaxx, zwątpie w Twój dobry smak, to musi być MASAKRA.


a skąd wiesz jaki ja mam smak??  😂 Czy ja gdzieś powiedziałam ze to jest ładne?

Zorilla ja w ogóle nie lubię naczółków? V czy jakiś z łeżk czy czymkolwiek wystającym 😉 Ale ten to w ogóle jakiś dziwoląg jestem ciekawa jak to wygląda na zwierzaku 😀😀
Wierzę, oglądając Cię parę lat na forum, że masz, trąbo! :P
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
06 stycznia 2012 23:04
Ja mam brązowego Artemisa Hooksowego na Kasztanie :kwiatek:
brąz na kasztanie średnio wygląda 🤔
Moim zdaniem kapitalnie  😜
sei   . let's grow old together & die at the same time .
07 stycznia 2012 08:06
brąz na kasztanie to total odlot  😜 😍

Karla, hkm wave - 67 zł, horze - 129 zł (to jest taki jak ja mam), solibel - 107 zł (nieopadający, ale ponoć można to zmienić. ktoś na forum kiedyś robił chyba?) i to tyle 🙁 nigdzie nie ma nic ciekawego. a opadającego z perełkami to już w ogóle 🙁
xxagaxx, takie naczółki pasują zdaje się do ogłowi hiszpańskich, takich jak te :
http://www.equiversum.pl/oglowia-hiszpanskie-portugalskie-c-22_37_263.html
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się