Ogłowia

Evson myślę, że ciekawie by wyglądał zwykły, czarny, opadający naczółek. 🙂
Evson myślę, że ciekawie by wyglądał zwykły, czarny, opadający naczółek. 🙂


Dokładnie to samo przyszło mi do głowy  😉
Potrzebuje kupić w miarę eleganckie ogłowie ale bez wodzy i nachrapnika.
Jak się okazuje kupić ogłowie bez nachrapnika jest ciężko...

Ktoś coś widział, wie?  🤔wirek:
toltek obawiam się, że w obecnej nachrapnikomanii ciężko Ci będzie. Teraz nie jest łatwo znaleźć ogłowie bez skośnika (wprawdzie można skośnik wyjąć, ale i tak zostaje szlufka), a co dopiero bez nachrapnika... 🤔wirek: Albo skompletujesz sobie ogłowie sama, albo będziesz musiała zapłacić za nachrapnik i go wyjąć 🤣
asds   Life goes on...
24 kwietnia 2013 14:28
Taniej wyjdzie kupic z nachrapnikiem i go po prostu wypiąć.
sei   . let's grow old together & die at the same time .
24 kwietnia 2013 14:36
a jak trafisz z ładnym nachrapnikiem to przy odrobinie szczęścia sprzedaż 🙂 teraz jest szał na lakierki np.
No właśnie, ale dziwię się że sklepy są tak mało pro-klientowskie.
Przecież one też mogą wyjąć z ogłowia nachrapnik i sprzeadać go oddzielnie...
No ja właśnie mam lakierek ale hanowerski - musiałam zamówić bo na rynku czegoś takiego nie ma. A jak kupie całość ogłowia to albo sprzedam nachrapnik albo nie a finansowo będę zwsze do tyłu...
toltek, Daw Mag na pewno sprzedaje części od ogłowia, więc może u nich sobie skompletuj to co Ci potrzebne? 😉
Nirv dzięki!
Tak też spróbuje zrobić...... 💃
Słuchajcie jak sie wymienia ten puszek w oglowiu meksykańskim? Przykleja się go?
Stubben Tyrone ebony.

Klami, łojezu, a czemuś mu takiego gigantycznego niedźwiedzia na twarz posadziła?
samo ogłowie ładne. 😀
Zuzu., hahaha... futerko adekwatne do wielkiego łba. A tak serio to cóż. Zeby było mniejsze musiałabym je przycinać i się bawić, także jest jak jest.

Widzę, że powinnam podpiąc z dziurke wyżej tą rozetę.
a mi się futerko bardzo podoba  😍 boskie  💘
jako że właśnie zrobiłam fotki ogłowia dla znajomej, które jakiś czas temu odebrałam od pana Marka - to się z wami podzielę 😉
munsztuk konkursowy z lakierowanym nachrapnikiem 🙂


pięęęęękne  💘 😜
Anaa sam nachrapnik jest wspaniałą ozdobą. Gdzie można takie dostać?
pantofel, u pana Marka z Ursusa 🙂
Anaa , naczółek to Twoja robota? 😍
Własnie na naczolku sa cyrkonie? Bo w sumiewyglada jak takie pierscienie 🙂 super!
Ruda77, tak 🙂
Zorilla, cyrkonie i perełki 🙂
Anaa a ile takie cudo kosztuje u Pana Marka?
toltek, munsztuk? 700zł z wodzami jakoś
A sam naczółek?
toltek, a to już na prv 🙂
to poproszę
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
26 kwietnia 2013 19:38
widzial ktos oglowie podobne do takiego tylko, ze czarne z DOBRA SKORA? chodzi mi o  oglowie z cienkimi paskami zwyklym nachrapnikiem i prostym naczolkiem (drobna glowka jak widac na zdjeciu)


polecicie ogłowie z nachrapnikiem zwykłym lub meksykańskim na chudą główkę z odmianami?  :kwiatek:
Marzy mi się rurkowe, z lakierowanym nachrapnikiem lub opadający naczółek, lecz to chyba kiepski pomysł.
margaritka Stubben  😉
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
28 kwietnia 2013 22:37
Dziewczynka w Athenie 💘
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się