Ogłowia

polecam stary cykiel


[quote author=fruity_jelly link=topic=39.msg1766096#msg1766096 date=1367677941]
Ja to robię wykałaczką
[/quote]

Rany, mistrzynie, ja dziury przetykam... no tym ze sprzączek, co się normalnie w dziurki wkłada. Jak to się fachowo nazywa?  😁 Bolec? Szpilka?
Dzięki dziewczyny!  :kwiatek:
martrix, Masz możliwość zobaczenia tego ogłowia na żywo?
Bo miałam identyczne ogłowie, tylko nie mogę sobie przypomnieć czy to było Star czy Start... ale prawdopodobnie Star. Było bardzo ładne, ale...po kilku jazdach skóra na paskach się mocno pomarszczyła, w jednym miejscu popękała 🤔 Ogłowie nowe, użyte ze 3, może 4 razy. Nie mam wysokich wymagań co do jakości ogłowia, ale to mnie bardzo zaskoczyło. Niestety, negatywnie :/
Sankaritana ja miałam ogłowie START i było naprawdę fajne jak na swoją cenę (niewiele ponad 100), regularnie konserwowane i praktycznie nie było widać śladu użytkowani po kilku miesiącach.
Start ma też te dwukolorowe ogłowia, prawda? O nich słyszałam że są całkiem fajne. Ja miałam prawie dokładnie takie jak to Star Diamond ze zdjęcia (różnica była jedynie w paskach policzkowych) no i właśnie ono było takie niespecjalne.
Postaram się w najbliższym czasie zrobić fotki mojemu Startowi, żeby każdy mógł sobie ocenić 😉
Cookie to Ty masz w końcu Star czy Start? Bo matrix wstawiała Star i mi też o tę firmę chodziło
Ja mam start. Nie doczytałam  🤬 Przepraszam, za wprowadzanie Was w błąd  😡
Trudno, i tak biorę 🤣 a jakieś ogłowia Start, chyba te dwukolorowe, macałam na Cavaliadzie i byłam całkiem pozytywnie zaskoczona 🙂
szybkie foty na modelce Wembley X-Line "Darlington"

Ładnie, fajne jest to profilowanie za uszami 🙂 tylko ja bym podciągnęła nachrapnik dziurkę lub dwie wyżej
tez tak myslalam, ale o jedna dziurke chyba, bo mam regulacje nachrapnika z dwoch stron, a nie tylko z jednej😉
karusioowa Spokojnie po dwie dziurki z każdej strony podnieś, bo teraz jest zdecydowanie za nisko.
Ma ktoś zdjęcie na koniu tego ogłowia Horze z lakierowanym nachrapnikiem i naczółkiem ? Same negatywne opinie o nim krążą, a chciałabym zobaczyć jak się prezentuje na żywo  🙂

Szukam czegoś dla Szymona do męczenia na codzień. Opadające naczółki raczej odpadają bo na głowie już się sporo dzieje. Nachrapnik raczej gruby bo Synek głowę ma sporą i z lekkim garbonosem  😉
emptyline   Big Milk Straciatella
06 maja 2013 11:46
tulipan, bo to ogłowie jest kretńsko wykończone, jednak na końskiej głowie raczej tego nie będzie widać. Tylko nie wygląda ono na trwałe.
Czy ktoś ma zdjęcie swojego konia w tym naczółku? Oczywiście może być z białymi kryształkami - chodzi mi tylko o kształt na głowie:
http://animalia.pl/produkt,25248,br-naczolek-opadajacy-z-duzymi-cyrkoniami-gold.html
O, a co z tym Horze nie tak? Macałam, widziałam na koniu i mi się podobało, nawet się nad nim zastanawiam, więc chętnie poznam opinie!

Na hucule mojej podopiecznej wygląda tak, wiem, ze niezbyt widać, ale w tej chwili nie dysponuję zdjęciem w większym zbliżeniu...



Za to jesli chodzi o lakierowane naczółki i nachrapniki, to jestem zachwycona BRem z białym podszyciem. Jest piękne i skóra też wydaje się niezła, po paru mies. wygląda nadal jak nowe.
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
06 maja 2013 18:55
epk moje życie legło w gruzach 😜 😜 zawsze, ale to zawsze marzył mi się taki naczółek! Szkoda, że nigdzie nie mogę znaleźć ogłowia z hanowerskim nachrapnikiem i złotymi sprzączkami 😤 A do munsztuka nie kupię, bo poluję na rurkę i taki naczółek nie będzie pasował 👿

Czy ktoś z Was nabył może już ogłowia Premiere od osoby/firmy (?) która reklamuje się na facebooku? 
[[a]]http://pl-pl.facebook.com/pages/ADM-Og%C5%82owia-Premiere/143364765837678[[a]]
Strucelka, ursus 😎
tulipan ja będę miała zdjecia tego ogłowia na koniu, tylko jeszcze nie wiem kiedy😀 moja kuzynka je kupila, brązowe, jak tylko do niej wpadne to zrobie fotki i wrzuce😉
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
06 maja 2013 19:29
Burza tyle, że Premiere oferuje mi za 500zł ogłowie mojego życia (no może oprócz naczółka 😉) Wrzucałam tutaj już, munsztuk rurkowy z lakierowanym, grubym nachrapnikiem (musztuk)
Wiem jak cudowna jest skóra od pana Marka, ale boję się, że nie zrobi mi tak cienkiej rurki, a i z nachrapnikiem może być problem. A tu jeszcze w cenie mam (chyba? :hihi🙂 dwie pary wodzy. A czytałam już żale paru dziewczyn, że oprócz wymarzonego ogłowia, pan Marek jeszcze zawsze musi dodac coś od siebie, niekoniecznie to co było w planie 😉
Strucelka, ale ja piszę o hanowerze ze sprzączkami 😉
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
06 maja 2013 19:39
Aaa, to chyba, że tak 🙂 Tylko ja mam tak po drodze do pana Marka, jak Ty do mnie 😁 A wolałabym się z nim skontatowac "face to face" niż via e-mail 😉 Cóż, czekałam tyle, to zaczekam jeszcze 🙂
mam pytanko: czy są gdzieś ogłowia specjalnie do hackamore? tzn. chodzi mi o ogłowie bez nachrapnika, bo wszędzie jest nachrapnik za kóry płacić nie potrzebuję 🙂




Zakochałam się ! <3  Piękne kolory.
I  jeszcze tak idealne zdjęcia no !

arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
12 maja 2013 18:02
Czy ktoś ma może BR Kingston na codzień i potrafi powiedzieć jak sprawdza się po dłuższym użytkowaniu?  👀 Oczywiście lakierek łatwo gdzieś przytrzeć, ale jak się dba? Oraz jak wypada rozmiarówka, jak Młody nosi duże cob - małe full to brać fulla?  :kwiatek:
kujka   new better life mode: on
12 maja 2013 20:37
arivle, moj nosi wlasnie takie ni to COB ni to FULL, i kingston FULL jest dla niego ok.
Wiem, ze quanta juz troche na jednym swoim dzieciaku uzywa tego lakierka i nie wygladal zle, kiedy go ogladalam. Dlatego wlasnie wisi u mnie nowy kingston 😉
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
12 maja 2013 21:07
kujka, dziękuję! :kwiatek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się