Ogłowia

hit czy kit? najpierw bylam przekonana ze kit, ale po obejrzeniu ogłowia na zywo spodobalo mi sie 🤣 obym na nie nie zachorowala;p
skąd to ? 😉
hit  😍 generalnie kocham klasykę, ale ta zeberka ma coś w sobie... i nie jest kryształkowo-świecąca  😎
Jest jeszcze takie z Loesdau 🤣

sei   . let's grow old together & die at the same time .
25 lipca 2013 17:37
Louisa, oba bardzo fajne, ale to pierwsze  😍
To drugie lepsze by było w brązie, przy czarnym ta panterka za bardzo się wyróżnia, ale zebrzaste podbiło moje serce, niech no tylko napadnę na jakiś bank  👀


Samson w cudownym naczółku handmade  😅
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
25 lipca 2013 19:58
m0niska - jeeeeej!  😍 Ależ on cudownie w nim wygląda, piękny naczółek! Gdybym miała konia to bym zgapiła, BARDZO MI SIĘ PODOBA! 😍
martva, dziękuję w imieniu wykonawczyni :kwiatek:
Niestety oryginalni nie jesteśmy, bo juz kilka koni w stajni smiga w tych naczolkach, ale trudno sie dziwić  😜

Nawet moj pies dostał taka bling bling obrożę i lansuje sie niemiłosiernie  😁
martva, dziękuję w imieniu wykonawczyni :kwiatek:
Niestety oryginalni nie jesteśmy, bo juz kilka koni w stajni smiga w tych naczolkach, ale trudno sie dziwić   😜

Nawet moj pies dostał taka bling bling obrożę i lansuje sie niemiłosiernie  😁


Potwierdzam słowa Moni 🙂 mój Siwy też sie lansuje w naczółku handmade - wykonawczyni ta sama co w przypadku Samsona.
Myślalam, że troche zginie na siwej głowiej ale nic bardziej mylnego - pięknie się mieni 🙂

claudss,  😜 Ty tez masz opalizujace czy srebrne?
Ja czekam na czarne i bedzie moj ideal  💃

Btw. Zazyczylas sobie takiej długości naczolka na kuca jaka ja mam na
Samsona! :P
domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
25 lipca 2013 21:02
Ej laski, ja tez chce taki naczolek 😵 do kogo sie zglosic?😀
domiwa, forumowa Muńka tworzy takie cuda...  😍 Nie udziela się na forum, ale aktywna jest bardzo często :-))
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
25 lipca 2013 21:27
m0niSka - a pokaż obrożę  👀
claudss,  😜 Ty tez masz opalizujace czy srebrne?
Ja czekam na czarne i bedzie moj ideal  💃

Btw. Zazyczylas sobie takiej długości naczolka na kuca jaka ja mam na
Samsona! :P


To są opalizujące, myslalam nad błekitnymi ale to może następnym razem 😉)
Samson ma jakąś mała głowe w takim razie  😀 albo mój kucyk przerośniętą  😲
domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
25 lipca 2013 21:34
AAAA juz szukam. Jaka macie dlugosc? Jest taki mocno swiecacy? 😉

I co to znaczy opalizujace? 🤔 😉
martva, zdjecie z ostatniej chwili:


Z tym ze to nie jest taka normalna obrozka z regulacja zapiecia, tylko bardziej obrozka dla księżniczki :P tzn dwa kawałki skory sa zlaczone oczkiem do ktorego możesz przypiac smycz... I jest wkładana przez główkę :-)

Ps. Przez Ciebie moj pies juz sie podniecil, ze gdzieś idzie  😁

claudss, opalizujace the best! 😀 twój naczol po prostu bardziej opada

domiwa, prawdziwy swarovski to nie jest bo to za droga zabawa, ale póki co dają po oczach 😀 zobaczymy z czasem, bo kazdy krysztalek a'la swarovski traci trochę swojego blasku
Opalizujace kryształki mienią sie na kolorowo :-)

Edit: zobacz na obrozy mojego psa - tam dokładniej widać jak mienia sie opalizujace.
domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
25 lipca 2013 21:57
Dzieki 😀 no to przepadlam .Ide szukac uzytkowniczki;d
AAAA juz szukam. Jaka macie dlugosc? Jest taki mocno swiecacy? 😉

I co to znaczy opalizujace? 🤔 😉


mocno, mocno święcacy - takie bylo założenie 😀
Długośc to sprawa indywidualna, zależy od tego jak bardzo chcesz, żeby opadał/jaką koń ma glowe 🙂
Jak wypada rozmiarówka Stubbena ? Faktycznie wychodzą mniejsze ? Jeżeli mam konia na pograniczu coba i pony-pony za małe, w cobie trzeba dorabiać dziurki to są szanse, że cob Stubbena trafi właśnie w środek ? Postarzałam się chyba, bo zachciało mi się prostego, ale jednak z tym "czymś". Wstępnie w sferze marzeń na razie jest ten w ciemnym brązie
equi.dream, co to za model? Jest przepiękne. Czy jest do dostania w pl w jasnym brązie?
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
29 lipca 2013 18:36
Nowości Hooksowe:



piękne  💘 Lecę oglądać inne hooksowe
czy ktoś będzie tak miły i poda mi adres Pana Marka, rymarza z Ursusa?  :kwiatek:
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
29 lipca 2013 21:02
ul. Kuźnicy Kołłątajowskiej 51
dzięki Koniczka  :kwiatek:
Karmelita, nie powiem Ci niestety co to za model, ale na pewno jest do dostania w PL poprzez Arpav w Gdańsku. Co zamówisz i w jakiej konfiguracji zamówisz to Ci ściągną. Tylko im mniej typowe tym dłużej się czeka niestety.
wróciłam właśnie od P. Marka, i przyznam wam że szczęka opada na widok cud które on tworzy  😵 z ciekawostek widziałam przepiękne ogłowie w kolorze kremowym!!! z ciut jaśniejszymi podbiciami, przepiękną rureczkę w kolorze gorzkiej czekolady i stos naczółków różnej maści- cuda!!! Były też naczółki lakierowane  😍 normalnie nie mogłam stamtąd wyjść  😁

mój wymarzony munsztuk właśnie się szyje, czarny, z ciut odchudzonymi paseczkami, lekko profilowanym opadającym naczółkiem i innowacyjnym rozwiązaniem na potylicy. Gratis do nachrapnika giganta, podbicie na biało i lakierrrr  💃
Precelek, o, a co robicie ciekawego na potylicy? 😉
Nirv ciężko będzie wytłumaczyć, ogłowie już! się szyje, więc jak tylko je odbiorę wstawię foty poglądowe, generalnie zapięcia układają się ciut inaczej, odbieram je w przyszłym tygodniu  😅
W takim razie czekamy z niecierpliwością 😀.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się