Ogłowia

equi.dream, co to za model? Jest przepiękne. Czy jest do dostania w pl w jasnym brązie?

To Longford 😉 Jest do dostania 😉
Amabilis   Two of us against the world
30 lipca 2013 22:21
Bella Rosa w Stubbenie z bialym podszyciem 🙂

przepraszam za kiepska jakosc zdjecia  🙁
Stubbeny takie rube policzkowe pasiory mają, przez co może i trwałe, ale pięknością nie grzeszą  😉
Całokształt zyska jak podniesiesz nachrapnik w odpowiednie miejsce. Stawiam 3 dziurki w górę  🙂
Mi te paski nie przeszkadzają, uważam że nie ma lepszej skóry od stubbena  😉
Puma, powtórzę któryś raz,  zależy który stubben.  Mam model Tipperrary i ma cieniutkie paski.
anai - jaki pięęękny naczółek!  😍

Ja po długim szukaniu czegoś nienajgorszej jakości i stosunkowo niskiej ceny znalazłam mocno przecenione ogłowie Horze Venice i kupiłam!

Wygląd bardzo mi się podoba, ciekawa jestem jak będzie z trwałością.

anai, mój błąd. Powinnam dopisać, że niektóre modele 🙂
Ja już się powoli poddaje, szukam ogłowia w b. ciemnym brązie z nachrapnikiem szwedzkim nie za szerokim, z paskami wędzidłowymi zapinanymi na kołki, nachrapnikiem przechodzącym nad potylicą, naczółek w sumie bez znaczenia może być opadający albo z lekkimi diamencikami. A i okucia nie mosiężne. I nie znalazłam nic, to by było idealne, gdyby miało szwedzki nachrapnik:
http://x-horse.com/equipe__oglowie_emporio_bre06-10444i

Nie rzuciło się komus w oczy coś takiego, przeszukałam już chyba wszystkie sklepy 😵
moze rymarz by zaradzil 😉
Widział ktoś naczółek z niebieskimi diamencikami  👀 ?
Wydaje mi się, że to ogłowie ma niebieskie.
http://www.gnl.pl/oglowie-star-diamond-p-971.html
Diamond na bank występuję w 3 wersjach: złoty, czerwony i niebieski. Podszycie i oczka w naczółku są wtedy w wybranym kolorze. Na żywo bardzo wyraźnie to widać.
Kaskadaowata, w internecie jest mnóstwo ogłowi z naczółkami z niebieskimi diamencikami... Wystarczy poszukać w ofertach sklepów.  😵

A jeśli już jesteśmy przy naczółkach... Wczoraj u mnie w siodlarni zauważyłam niby zwykłe ogłowie z angielskim nachrapnikiem, ale z naczółkiem z fioletowymi kamyczkami... 🤣 Było takie... nietypowe. Wrzucę jutro zdjęcia tego cuda 😉.
Coś mi się wydaje, że ktoś kiedyś podawał na forum maila do p. Marka z ursusa ale za chiny nie mogę znaleźć 😡, może ktoś pamięta?
somebody, marek.jan.k@wp.pl
To ja wstawię zdjęcie ogłowia od p.Marka, naczółek Lagat
Czy mógłby mi ktoś podpowiedzieć jak konserwować ogłowie z jasnymi przeszyciami, żeby nić jak najdłużej pozostała biała?  🤔

Obawiam się jak moje piękne nowe ogłowie będzie wyglądać za jakiś czas jak się nad tym teraz nie zastanowię...
draskaeb, do pyska Wam  🙂

Dorzucam trochę niewyraźne zdjęcie fioletowego naczółka (firma USG):
Hedone, zastanowiwszy się, to pociągnęłabym białe przeszycia werniksem akrylowym pędzelkiem zerówką.
draskaeb  dla mnie REWELACJA  💘
W jakiej cenie to zeberkowe ? Jest w rozmiarze pony? pokłony,hicior jak nic!

Dostanę w cenie do 250-300zł ogłowie z dobrej skóry z pomarańczowym podszyciem? Widziałam kiedyś takie z HKM ale nie pamiętam,jaki to model 🙁
A może Daw-Mag? Ich jasnobrązowe podszycie wygląda prawie jak pomarańczowe. Jakość skóry to niebo a ziemia w porównaniu do HKM'ów.
halo - dzięki bardzo za radę, teraz tylko muszę sprawdzić co to jest werniks akrylowy i jak go zdobyć 😀
A może Daw-Mag? Ich jasnobrązowe podszycie wygląda prawie jak pomarańczowe. Jakość skóry to niebo a ziemia w porównaniu do HKM'ów.

tylko,że ja poszukuję czegoś do 300zł,a Daw-magi to raczej 400-500 🙁


edit: oo,chociaż znalazłam takie:
http://sklep.bergo.pl/p/70/2305/daw-mag-oglowie-sportowe-podszywane-z-wypustka-oglowia-tranzelki-oglowia-wodze-dla-konia.html
fajna ta wypustka 🙂
Hedone, dostaniesz w każdym sklepie dla artystów plastyków i w takich gdzie się kupuje do decoupage, niewykluczone, że w empiku.
Jakieś opinie o lakierowanym HKM Crystal?

Może znajdę coś,oprócz tego-ze szwedzkim lakierowanym w rozmiarze pony?
Brzask   kucyk,kucyk...a to kawał s.........
10 sierpnia 2013 21:25
obiecałam Solibel comfort na rudym w letniej sierści, po ponad roku codziennego użytkowania, nadal zadowolona 🙂

Co za maszkarady. 😀 jakaś firma Filou.
Mnie się tam te pierwsze nawet podoba 😉
sei   . let's grow old together & die at the same time .
11 sierpnia 2013 14:29
podobne, tylko lepiej wykonane ma Harry's Horse 😉
żółte, pomarańczowe, niebieskie, różowe
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się