Ogłowia

Bardzo będę żałować jeśli obetnę za krótkie podgardle? Czy lepiej przedłużyć? 👀

Ktoś coś poradzi?  👀
Jak będziesz chciała je sprzedać, to łatwiej z podgardlem, nawet przedłużonym.
Raczej wątpię, że sprzedam. Zastanawia mnie tylko, czy to nie będzie przeszkadzać w użytkowaniu (w końcu takie PS nie mają w większości).
Dramuta12, najlepiej chyba przerobić na symetryczne.
xequus   Miłość na dwa serca i sześć nóg...
11 stycznia 2016 19:21
Kavalkade de noir na szybko z przymiarki  😍

malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
11 stycznia 2016 23:17
Czy mi się tylko wydaje, czy ogłowia firmy BR zdrożały?  🤔
xequus   Miłość na dwa serca i sześć nóg...
12 stycznia 2016 04:07
Faktycznie. Płaciłam cos 420zl za kingstona, a teraz widzę 489zl.
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
12 stycznia 2016 06:43
Ja właśnie obliczyłam, że bardziej mi się opłaca skompletowanie tego samego ogłowia niż kupienie go w całości  😁 To się nazywa interes... 
Jak z jakością skóry firmy Kerbl? Potrzebuję pilnej informacji  :kwiatek:
xequus   Miłość na dwa serca i sześć nóg...
12 stycznia 2016 13:17
Jak pielęgnujecie i czym skórę lakierowaną? W ogłowiu BR Kingston popękał mi cały naczółek i widzę, ze z biegiem czasu bardziej. Odziwo nadchrapnik w porządku. Pielęgnowane jak zawsze specjalnymi preparatami do skóry.


Dramuta12 nie porównuj ps do innych oglowi bo ps ma bardzo szeroką potylice i nie ma szans żeby spadło przez uszy. Nie wiem jak ze zwykłą potykicą ale raczej bedzie większe prawdopodobieństwo ze spadnie
xequus, ja bym reklamowała... Masakra! Mam BRa już prawie 2 lata i jestem zachwycona jakością, może trafił Ci się jakiś słabszy egzemplarz?
xequus, - dokładnie, reklamuj! To moze nie być wina firmy, skóra jest w różnych kawałków zwierzów i czasem bywa wadliwa. Szczególnie, jeśli jak piszesz nachrapnik jest ok - jak nic wadliwa partia.
I kurczaki, musieli podnieść ceny? Wredoty, a ja się tu na Kingstona czaje od roku 🙁 Eh, było kupować wcześniej.
xequus właśnie mnie załamałaś... dopiero takie kupiłam dla dzieciaka  😕
Dziewczyny posiadajace ogłowia equipe,mam szybkie pytanie a raczej prośbe. Potrzebuje szerokosc jaka maja paski (komplet tych na potylice,ktore musza przechodzic w szlufki od naczolka).Ogłowia jeszcze nie mam,a chce rownolegle zamowic naczółek,zeby miec pewnosc ze przejdzie a przy tym nie bedzie zbyt luzny przydalby mi sie ten wymiar 🙂

Najlepiej do oglowia emporio bre03


Z gory dziekuje 🙂
Potrzebuje pomocy w znalezieniu czarnego naczółka w rozmiarze x full. Najlepiej profilowany, delikatnie zdobiony (nie cztery rzędy cyrkonii, ani nie żaden potrójny, powczórny 😉 )
Najlepiej jakby był dostępny od ręki gdzieś.
Znajduje tylko fulle.
xequus   Miłość na dwa serca i sześć nóg...
23 stycznia 2016 22:26
xequus, dziękuję! Co się naszukałam  😵
Kastorkowa   Szałas na hałas
24 stycznia 2016 08:11
Czekoladowy hanower podszyty na miękko dostępny w Polsce? Komuś rzuciło się coś w oczy? Miło by było jakby cena nie powalała bardzo.
Szukam naczółka do ogłowia rurkowego Premiera Monaco, uda mi się dopasować coś ze standatrowymi szlufkami, czy muszę szukać ze specjalnymi do ogłowia rurkowego? Będę bardzo wdzięczna za wszelkie podowiedzi :kwiatek:

marlin1990, chyba może być ciężko ze znalezieniem czegoś, przez co przejdą te kable... A BR z opcją SC: klik. Ciekawe, czy inne modele BR też mają opcję wyboru szlufek - bo w opisach nie ma... A niektóre niby się tylko kolorami skóry czy kryształków różnią. 🤔
mils   ig: milen.ju
24 stycznia 2016 18:46
Kastorkowa uderz do Daw-Maga może? Mi robili czekoladowego hanowera, podszycie jakieś mega miękkie nie było, ale jednak było.
Kastorkowa   Szałas na hałas
24 stycznia 2016 18:51
Mils myślałam o jakimś gotowym ogłowiu. Właśnie bo nie doprecyzowałam poszukuje całego ogłowia nie nachrapnika  :kwiatek:
niech mnie ktoś wyprowadzi z błędu i wytłumaczy, do czego służy ( jakie ma działanie ) nachrapnik z tych zdjęć,  oprócz sznurowania paszczy  🙄 -
http://ogloszenia.re-volta.pl/konie/szczegoly/25513
blucha, wklej porządnie link
Mnie bardziej fascynuje wysokość, na jakiej ten koń ma nachrapnik na pierwszych zdjęciach z jazdy i tych ze skoków...
blucha, widziałam taki nachrapnik u konia, który nie toleruje skośnika. Lepiej u niego sprawdza się właśnie takie zapięcie nić idące od nachrapnika.
ale ten pasek jest tuż nad chrapami , przy nietolerancji skośnika to można założyć hanowera, na pewno leży wyżej na nosie. 
blucha, no nie zawsze można - tamten koń potrzebował jako podstawy nachrapnika angielskiego. Ten dół miał dość luzno zapinany. W samym hanowerze chodził słabo. na tych zdjęciach jest faktycznie dość nisko.
Czy mógłby ktoś zmierzyć  szer.  Nachrapnika z oglowia York Livia ??  Oraz jakieś zdjęcia na koniu z białym podszyciem?? :kwiatek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się