Ogłowia

budyń Mnie raczej chodziło o to, żeby potem nie było, że więcej sprzętu niż talentu, wystroiła się jak woźny na Dzień Nauczyciela, i takie tam...  😡

a co Ty sie przejmujesz 😉 🙂 Krzywdy samym ogłowiem koniowi nie robisz. Faaajne, bierz 😍 Szczególnie, że koń bez dużych odmian, to tyle strojności nie "podpadnie" 🙂

Czy to ogłowie jest warte swojej ceny? -> http://sklep.bergo.pl/p/412/12475/wembley-x-line-bordeaux-oglowie-z-nachrapnikiem-kombinowanym--oglowia-tranzelki-oglowia-i-akcesoria-kon-cob-full-xfull.html
xequus   Miłość na dwa serca i sześć nóg...
22 kwietnia 2016 10:23
Dziewierz nad czym Ty sie zastanawiasz! Oczywiście, że brać  😅 Wygląda jeszcze lepiej niż go sobie w nim wyobrażałam!  😍
zakochałam sie...
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] ZA DUŻA FOTA
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
25 kwietnia 2016 11:00
Platynka17 lubię takie klimaty niestandardowe 😉


No ps robi bardzo ladnie. kolegi szwagier dziecku kupil tydzien temu i dzis odeslal w ramach reklamacji 😀 wyglad ladny ale skora sie rozsypala.
no mojej kolezance tez oglowie ps rozsypało się po pół roku.
To ogłowie wstawione przez Platynka17 może i oryginalne, ale potylica tyłem odstaje, czyli nacisk nie rozkłada się na większą powierzchnię, a podszycie skutecznie zabiera miejsce za uszami, które miało zostać uzyskane dzięki profilowaniu.
BaŚ, właśnie tak dziwnie... Niby profilowane, ale podszycie zabiera to profilowanie. Nie rozumiem koncepcji.
no ta potylica faktycznie troszke zle obmyslona. 
Sie nie znacie! To je po to, żeby koniu nie kładł uszu po sobie 😀, a jak tuli, to nich chociaż łeb obniża!
(ale ogłowie ładne, nachrapnik bajer)
Ja niezmiennie zakochana w ogłowiu od p. Marka. Musze sobie teraz domówić nachrapnik grubszy, na zamianę 😀  Zastanawiam się nad lakierowanym, ale chyba bym przesadziła.
Naczółek od Horse_art

xxagaxx, - oj, brązowy lakierek mógłby być szał! 😍 Masz konia dość jednolitego, możesz szaleć 😉
Po kilkumiesięcznych poszukiwaniach idealnego ogłowia, udało mi się kupić prawie nową tranzelkę z nachrapnikiem meksykańskim Equipe Emporio BR03 bez żadnych śladów używania, a o wiele taniej niż w sklepie  😅
Używam je niespełna miesiąc, ale zdążyło podbić moje serce zarówno pięknym wyglądem (czekoladowy brąz idealnie komponujący się z siodłem), jak i mięciutką skórką i super wykonaniem. Jedynym jego mankamentem są dość długie paski nachrapnika (no, chyba że to koń jest jakiś niewymiarowy...), ale bez problemu dało się dorobić 4 dziurki.
Jeśli ktoś zastanawiałby się nad ogłowiem tej firmy, to z czystym sumieniem mogę polecić  😍
mils   ig: milen.ju
29 kwietnia 2016 22:58
Jak Horze wypadają rozmiarowo? Standardowo czy są mniejsze/większe?
mils, mam munsztukowe, i raczej cob to cob. Dokładnie. Coby kieffera są ogromne, horze w sam raz.
Szukam coś fajnego tym razem czarnego pasującego do tej oto panny (tak wiem wędzidło 😉 ) + szukam też drugiego ogłowia fajnego meksyka
Najlepiej coś z Kavalkade, Horze, Waldhausen, Busse, Norton, C.S.O.


Czy daw-mag posiada ogłowia z szerokim nachrapnikiem i paskiem potylicznym?
anil22, - tak 😉
mhmmmm cóż za wyczerpująca odpowiedź, nie wiem czy znam tyle alfabetu  😁
A tak serio może jakiś model, bo na stronie nie widziałam takiego.
anil22, - bo ja nie ogarniam modelami 😉 Wiem co widziałm na stoiskach, co sama mam. Wiem też, ze na stronie często nie mają tego, co rzeczywiście sprzedają - warto po prostu zadzwonić i zapytać, ich, albo przedstawiciela. Ja marudze panu Łągiewce i on mi czaruje to co potrzebuje 🤣 Często idzie coś w tych ogłowiach pozamieniać.
O super sprawa, a na miejscu maja sklep stacjonarny? A co masz sama ciekawego?
Jak z rozmiarami duża jest regulacja?
Wrzucam zdjęcia mojego Ursusa na docelowej głowie. Bardzo poglądowe, bo robione przy okazji przymiarki siodła i model już miał trochę dosyć (...braku smoczka :hihi🙂, ale coś tam widać. Jak patrzę po zdjęciach, to spokojnie mogłam mu jeszcze dołożyć te 1,5 cm szerokości nachrapnika. 😜



Osioł:

I osioł w koczku 🤣
sumire, PERFEKCYJNE!!!!

MUSZĘ mieć munsztuk z takim nachrapnikiem, MUSZĘ!!!  😵 😜
anil22, - ja mam klasyczne angielskie i jedno ze szwedem, proste, podbite na biało, ot robocze 😉 Moje zwierzaki nie mają większych wymagań, za to mają nietypowe rozmiary, bez problemu poskładano mi jedno ogłowie z kilku innych.
mils   ig: milen.ju
01 maja 2016 22:44
sumire idealnie wygląda! Właśnie z takim nachrapnikiem jest pefrekt. 😀
deborah a jak tam Twoje zamówione ogłowia?
Wrzucam Kieffera z lakierkiem, model nie mam pojęcia jaki,z naczółkiem Wembley (nie polecam - po niecałym roku wypadły już ze 4 kamyki, choć nigdy koń o nic nie zahaczył i ogłowie zawsze przykładnie odwieszane na wieszak). Samo ogłowie z super skóry, z bardzo fajnym podszyciem na potylicy .Jedyne co, to przedziwna rozmiarówka - koń ze sporym łbem, a full pozapinany na 2 dziurki, przez co  nie mam już miejsca, żeby zatknąć za szlufki paski policzkowe. Te ostatnie dziurki to chyba tylko na smoka. Mam je już ok roku i właściwie nadal wygląda jak nowe, pomimo, że nie konserwuję go jakoś wybitnie często. Aż mi szkoda, że jednak mój koń zdecydowanie lepiej chodzi na hanowerze, no ale może jeszcze kiedyś do niego wrócimy. Teraz czekam na hanowera z lakierkiem od Equi Platona

Foto: Makowska Equine Photography

Czy kojarzy ktoś może, co to za cudo?

Klik.

EDIT: Chyba, na moje nieszczęście, jest ono ręcznie robione u tej pani... Jubilee Bridles. A mogło być tak pięknie. 😀
Po tym co tu czytałam, jestem naprawdę bardzo rozczarowana jakością ogłowia Premiere  🙄
Skóra wygląda jakby miała zamiar zacząć pękać po pierwszym użyciu.
Mogłabyś pokazać jakieś zdjęcia, Moona? Przyznam, że czekałam już tylko na przypływ gotówki, żeby też zamówić Premiere, właśnie z powodu opinii na forum.
Sivrite, zrobię jutro.

Jaki jest średni czas oczekiwania na ogłowie od pana z Ursusa?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się