Ogłowia

Polecam Dyona super jakość i miękkość skóry. Niestety ceny też są konkretne. Z dostępnością raczej nie ma problemów. 

[CIACH] - sio do ogłoszeń!
Kastorkowa   Szałas na hałas
11 grudnia 2016 18:44
Potrzebuję dopasować ogłowie do winteca w kolorze newmarket.  Takiego które nie zabije mi portfela do końca dla tego mimo,  że piękne BR-y na razie nie wchodzą w grę. 
Najlepiej tak do 300 złotych.
Rzuciła mi się w oczy Hkm Linda oraz horze Constance tylko tu nie jestem pewna koloru. 
Ktoś coś?  :kwiatek:
Ja do takiego rudego siodła miałam Horze Florencja.
Zobacz czy kolor pasuje. Skóra na prawde fajnej jakości do tej ceny i ładnie wygląda.
Czy osoby zamawiające ogłowie (czy cokolwiek) u EquiPlaton też dostały termin ok 4 tygodni, a po 8 tygodniach od złożonego zamówienia dalej nie było odzewu? 😁
Nawet nie pytam czy jeszcze to zamówienie się tworzy/jest aktualne/zaginęło w akcji, bo to jest żałosne. Dwa podejścia miałam i dwa razy się przejechałam.
Puma Ja tak miałam! 😉 kiedy po kilku tygodniach moje ogłowie było w końcu skończone, dostałam informację, że zostało przypadkowo zniszczone i musi robić od nowa, od razu podziękowałam i trochę się też naczekałam na zwrot kasy. 🙂
ja tak mam czekam juz 6 tygodni
ja czekam od września na zamówienie - dziś mija 3ci miesiąc od złożenia zamówienia, kolejny termin wysyłki to piątek ( jutro)
anetakajper   Dolata i spółka
15 grudnia 2016 12:15
Puma Też tak miałam
11 pażdziernika ogłowie było zrobione, zamówione było chyba na początku września, a dostałam je 29 listopada.....więc zamawiać mogą osoby o dużej cierpliwości.
No wszystko pięknie, spoko poczekać można, ale czy jak już tak długo się czeka to dostanie się to co się zamawiało czy coś co nie będzie spełniać wymagań?
Czyli dobrze, że nie wpłacałam żadnej kasy  🤔
ja chciałam wpłacić, ale nie dostałam żadnych danych do przelewu. A podobają mi się te ogłowia i skóra jest super (koleżanka w stajni ma takie ogłowie, kantar i napierśnik, czekała 3 miesiące)
A ja w końcu po długich poszukiwaniach, zastanawianiach się itp w końcu zdecydowałam się na Kavalkade de Noir  😍
Tym bardziej że udało mi się dorwać je z dużym rabatem 😀
Także czekam w tym momencie na przesyłkę i już się doczekać nie mogę  😍
Teraz tylko modlić się żeby pasowało  😅
cześć revoltowiczki i revoltowicze!
Mam pytanie i właściwie nie wiem, gdzie je zadać, jednak wydaje mi się, że ten wątek jest odpowiedni.
Jak nazywają się te "uszka" w ogłowiach westernowych? Zazwyczaj jest to zaczep na jedno ucho, czasem spotyka się na obydwa. Można je kupić gdzieś solo, by nie kupować całego ogłowia? 🙂 źródło zdjęcia: eqwest.pl
Kastorkowa   Szałas na hałas
15 grudnia 2016 17:09
Tajna dziękuję,  kompletnie zapomniałam o istnieniu tego ogłowia,  a nawet miałam je kiedyś w ręce.
Ciężko coś dopasować tak szczerze powiem.  😵
Z jakiej firmy mogę szukać czarnego  ogłowia, nielakierowanego z profilowaną potylicą do 300zł?
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
15 grudnia 2016 18:10
anil22 a jaki nachrapnik? Ja ma takie I jestem zadowolona  😉
Taki wielki ten nachrapnik. Jak się na twoim koniu prezentuje? Nie przytłacza? Bardzo ładne ogłowie.
No wszystko pięknie, spoko poczekać można, ale czy jak już tak długo się czeka to dostanie się to co się zamawiało czy coś co nie będzie spełniać wymagań?

Znajoma nie dość, że się naczekała, to dostała ogłowie, w którym nachrapnik nie pasował (a wysyłała wymiary konia), naczółek też pozostawiał trochę do życzenia (wystające nitki). I jak dla mnie podszycie na potylicy i pod dolną częścią szweda też było średnio dopracowane (brakowało szwów na węższych bokach i podszycie też nie było takie super mięciutkie, jak np. w Ursusach czy Schockemohle, gdzie to podszycie sprawia wrażenie, jakby było jakieś wypełnienie wewnątrz). Porównując z Ursusem - wolałabym dopłacić do Ursusa, zwłaszcza, że skóra jakościowo też mi się bardziej podobała. I nie trzeba tyle czekać, i jest miło 😉, a z tego, co obserwuję ogłoszenia na fb, to w EquiPlaton z tym "miło" to różnie bywa, zwłaszcza, jeśli wystąpią jakieś komplikacje...
A a propos czekania na zwrot kasy - teoretycznie to nie jest zakup od osoby prywatnej, więc zwrot pieniędzy powinien nastąpić w ciągu 14 dni od otrzymania przez sprzedającego przesyłki, więc jeśli to faktycznie trwa i trwa, to tym bardziej niefajnie. :/
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
15 grudnia 2016 19:09
ja wiem, czy takie wielkie?  😉
w mojej galeri sa zdjęcia z przymiarki http://re-volta.pl/galeria/album/3374 Teraz ciuramy je juz z3/4 rok I jest naprawdę fajne  🙂


Na twoim koniu wyglada bardzo proporcjonalnie. Bardzo fajne to ogłowie musze się zastanowic nad nim i cena fajna.
Wembley ma bardzo rozsądną skórę jak na tą cenę, ja polecam.
Niegłupie są też ogłowia Start z ostatniej serii
A ja byłam zawiedziona Cavaliadą, bo Dyon nie było ( chyba 2 ogłowia na całe targi w niedzielę i inne modele niż mnie interesowały ).

Za to był Kentaur, na który się finalnie zdecydowałam i zakupiłam takie ogłowie na zawody:

http://www.sklep-skoczek.pl/kentaur-oglowie-z-ozdobnym-naczolkiem.html

Skóra super, cena także, a w tym sklepie było dostępne na już  😀 Polecam, ekspresowa wysyłka  😉

Cob jest bardzo mały, w porównaniu do Kieffer.

Edit: za to niestety nachrapnik nie jest symetrycznym, ale muszę to przeżyć  😂
A któreś z Startu mają profilowany pasek potyliczny?
anil22, cofnięty? takiego mocno cofniętego to niestety nie.
Ja też mam tego Wembleya. Lat już ma parę, nie narzekam. Jedyne do czego się przyczepię to ten naczółek. Po jakimś czasie zaczynają z niego wypadać diamenciki i ogólnie taki się robi mało atrakcyjny. Z resztą od prawie początku chciałam sobie kupić inny i tak to trwa, parę lat.  😁 Nawet sprawdziłam, ogłowie ma 4 lata. 😉
Tu fotki jak było nówka nie śmigane:

cześć czy ktoś użytkował ogłowia firmy premiere ? jak z jakością wytrzymałością itp. dostałam nowe dwa lata temu i nie wiem czy użytkować czy puścić w świat. nie znam tej firmy 🙁
Tak cofniety lub ten profilowany. Chciałabym gładki czarny.
Wpisz sobie w wyszukiwarkę, dużo było o tych ogłowiach. Tylko uważaj, bo jeszcze jest marka Premiera i to zupełnie co innego. 😉
Co do Equi-Platon zgodzę się, że się długo czeka. Ale według mnie obsługa bardzo miła, nie ma problemów z wymianą (potrzebuję nie tak szerokiego nachrapnika jak przyszedł), dziewczyna bez problemu kazała odesłać i prześle drugi. Ja mimo czasu oczekiwania jestem bardzo zadowolona. Tym bardziej, że jedno ogłowie mamy już drugi rok ciurane codziennie i wygląda jak nowe ciągle. A z naczółka wypadł jeden kryształek i to dlatego że koń zaczął obcierać głową o ścianę. Z naczółków horse-art kamyki wypadają non stop, łamie się i rozkleja, a kosztował 2x więcej  🤔wirek:

:kwiatek:
Fakt, mój horse_art pomimo że piękny, posłużył może z pół roku i umarł (porozklejał się, powypadały kamyki)...
Inne naczółki "biżuteryjne" mam po kilka już lat i działają. Także zdecydowanie nie polecam przy częstym użytkowaniu.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się