Ogłowia

Sivrite  :kwiatek:
Jak u was z czasem oczekiwania u Equi-Platon? Zamówiłam 6-7 tygodni temu, ani słychu ani widu. Miało być 5 tygodni, więc piszę do Karoliny, a ona na to, że odpisze mi później, teraz nie może... Zapłaciłam połowę pieniędzy z góry, nie wiem czy dobrze zrobiłam. Od 7 tygodni muszę pożyczać sprzęt od innych, a mnie to trochę niestety męczy. No i to zbywanie mi się nie podoba.
Właśnie pisałam z Al Rahman Tacks  😵 Między innymi zamawia od nich-ale nie mój sprzęt 🙂 Nie będę ujawniać ich cen, bo to nie moja sprawa, ale są o niebo inne :P
cześć 🙂 co sądzicię o ogłowiach tej firmy ? MA ktos może ? JAk się sprawują ?  [b]Eslavita's Equistyle.
[/b]

niestey odnośnie equi-platon połowa opinii jest negatywna jeśli chodzi o zamówienie i transakcje, a zdarzyło sie też niewysłanie odpowiedniego rozmiaru... Jest też grupa osób zadowolonych... ciezko stwierdzić

Edytuj posty!
Złożyłam zamówienie, wpłaciłam zaliczkę, zamówienie pod koniec października, miało być miesiąc czekania, czekam już dwa. ALE muszę dać w tej całej sytuacji plus dla Karoliny- jako że liczyłam że dostanę swój nowy sprzęt w takim czasie na jaki się umawiałyśmy pozbyłam się starego. napisałam do Karoliny że jestem w trochę gównianej sytuacji bo nawet nie mam sprzętu żeby pojechać na zawody, ogłowie jeszcze się znajdzie ale popręg z fartuchem już nie, Karolina zaproponowała że na czas oczekiwania na moje produkty wysle mi popręg jaki ma na stanie żebym mogła startować, po 2 dniach listonosz zapukał do drzwi z paczką.
a ja nadal czekam na swoje właścicwe zamówienie,.
Nie mam pojęcia w jakim wątku o to zapytać, ale może mi tutaj pomożecie 😉 Chcę kupić gumki do wędzidła, ale takie które dadzą się naciągnąć na wędzidło z kółkiem o średnicy 9cm. Mam już jedne gumki, ale są z takiej twardej i grubej gumy, ciężko je naciągnąć nawet na standardowe wędzidło... Może ktoś z was ma takie rozciągliwe ślinianki i powie mi gdzie je dostanę?  :kwiatek: :kwiatek:
Ślinianki powinny dać się naciągnąć po nagrzaniu w ciepłej wodzie
kortina ja mam te ślinianki http://horsetown.pl/pl/p/Slinianki-York-gumowe/2425 i łatwo dały się naciągnąć na kółka wędzidłowe. Byłam zdziwiona,że tak łatwo poszło 😀
sotniax ja składałam chyba jakoś w listopadzie, 11 listopada bodajże. Ja mam sytuację taką, że kupiłam konia, zamówiłam sprzęt, trener dzięki Bogu zaoferował, że mogę pożyczać sprzęt. Po tygodniu miałam dość zmieniania dziurek i wymian wędzidła codziennie więc zamówiłam najtańsze ogłowie i napierśnik z yorka (swoją drogą koszmarna rozmiarówka, full duży, cob mały). Pożyczam popręg i puśliska, ale do skoków muszę mieć fartuch, bo kobyła sobie lubi robić krzywdę podczas skoku (czasem wywala w kosmos podkulając nogi do brzucha na przeszkodzie 80cm), a ten jest zwykłym popręgiem, no i trochę zbyt długim. Puśliska skołowałam z kartonu rzeczy osamotnianych w siodlarni. Jakoś jeżdżę, ale tak na zawodach się nie pokażę  😁 Karolina jest przemiłą osobą, ale mogłaby odpisywać na wiadomości.
Inna sytuacja: pytam się na początku grudnia czy sprzęt dojdzie do gwiazdki, Karolina na to, że kiedy jest gwiazdka, bo ona świąt nie obchodzi. 3 tygodnie później pisze mi, że nie da rady odpisać bo jedzie na święta... Ach, napiszę wam czy doszło. Jak nie dojdzie do końca stycznia i kontakt będzie taki sam jak teraz to zamówię bezpośrednio u tych hindusów 4 razy taniej.
Czy ktoś z was orientuję się co to jest za firma? Będę wdzięczna za pomoc  :kwiatek:

Ogromne zdjęcie!

Przepraszam już poprawiłam  :kwiatek:
JH Reitsport?
JH Collection Hööks
Czy da się poskładać brązowe ogłowie hanowerskie gdzieś poza dyon?
W kompletnych ogłowiach nachrapnik jest zawsze dużo za duży - do małego fulla wpięłam nachrapnik pony i jest idealnie.
Chcę skompletować takie samo ogłowie w brązowym kolorze i tu zonk, bo  na kupowanie każdej części dyon osobno mnie nie stać. Czy tylko robota na zamowienie rozwiąże problem?
Eric Thomas ma taką opcję, każdą część składa się osobno, nie wychodzi to dużo.
Patrzę właśnie i to nie zdoła rozwiązać mojego problemu. Chyba będę musiała się jednak zwrócić do rymarza.
Wie ktoś jak wypada rozmiarówka w ogłowiach Wembley? Mój koń normalnie nosi cob, ale naczytałam się, że wypada strasznie mało i sama nie wiem jaki rozmiar zamówić. 🤔
bea kowalska ja mam dwa ogłowia Wembley Arona i Alicante , konia z głową spory cob i pasują bardzo dobrze. Jedynie w Arona musiałm zmienić naczółek bo troszkę za krótki był, ale moja ma szerokie czoło.
Lilid a od p.Marka nie chcesz zamówić? Zrobi Ci na wymiar jakie chcesz.
Julita właśnie do niego zamierzam się zgłosić 😉
palemka  :kwiatek:
Daw mag też na miarę szyje 😉
Racjonalna   Patrz w niebo, ale uważaj na kupy
02 stycznia 2017 16:34
lillid, nie wiem czy z BR'a nie można czasem poskładać, ale tanio pewnie nie będzie, sprawdź/popytaj na br-konie 😉
Czy ktoś natknął się na pasek potyliczny taki jak tutaj, z tym że w kolorze brązowym, taka czekolada? Będę bardzo wdzięczna  :kwiatek:
http://br-konie.pl/naglowek-strap-over-crown-symetryczny/produkt/1241/
Składaka z BR mam teraz i jest w moim zasięgu, ale hanowery mają tylko czarne, a zostałam dumną posiadaczką brązowego ujeżdżeniowego siodła i kompletuję resztę sprzętu 😉 strasznie ubolewam nad tą luką w ofercie BR
Hej, hej, czeka mnie kupno pierwszego w życiu ogłowia i potrzebuję rady. Od dwóch tygodni siedzę i czytam opinie na re-volcie i na innych stronach, i mam totalny mętlik w głowie, a ograniczony budżet niczego nie ułatwia. Jestem bidna, więc szukam czegoś do 200zł, cudownych skór za tę kwotę nie oczekując. Chcę tylko, żeby się nie rozpadło po tygodniu.

Które wybrać?
a) Horze Novara
b) USG Basic Plus
c) czy używany Fair Play?

Oczywiście są fajne używane Kieffery na niemieckim ebay'u, ale trochę boję się ściągać cokolwiek z zagranicy.  😡
Potrzebuję trzeźwej oceny, bo mózg mi się przegrzał.
Zbyszka, ogłowia Horze są całkiem w porządku 🙂
Zbyszka u nas też kupisz Kieffera używanego w dobrym stanie za 200 zł. Ba czasami nawet i Prestige się znajdzie.
Zbyszka, jeśli chodzi o ebay, to nie bój nic. Mieszkam w De, więc ewentualnie mogę pomóc z wysyłką.
Albo uzywanego ursusa 😉
Jako, że zrezygnowałam z zamówienia u Equi-Platon to mogę chyba* napisać jak wyglądało moje "zamówienie"
* chyba, bo ostatnio zostałam lekko upomniana, że sieję ferment na forum pytając innych jak długo czekali  😁

Zamówiłam ogłowie 22 października! Na początku kontakt był ok. Potem było ciszy dość trochę, wyżej wymienione upomnienie oraz hm... ze 3 informacje, że ogłowie jutro zostanie wysłane  🤣 Przeważyło to, że dziewczyna w końcu chyba pomieszała zamówienia (świadomie lub nie) i była wiadomość, że może wysłać mi czarne (zamawiałam brąz) oczywiście jutro 😁 podałam numer telefonu dla lepszego kontaktu no i... cisza jak była tak jest.

Jasne, byłam świadoma, że to ręcznie wykonywane produkty i może dłużej potrwać. Ale olewanie klienta, upominanie go, bo raczył zapytać na forum jak terminy wyglądają, jakieś głupie tłumaczenia i brak kontaktu to jak dla mnie kiepska polityka firmy 😉
No niestety nie dla mnie...
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się