Ogłowia

Dzięki za rady 🙂 odsyłam zatem .
Czarne też już miałam z odchodzącym lekko naczółkiem.
A ja wpadłam na super pomysł kompletowania ogłowia BR Kingston, tyle że zamiast zwykłego naczółka wezmę blingujący BR, co ciekawe wychodzi 50 zł więcej, niż oryginalny Kingston. Dużo lepiej się opłaca niż dokupowanie samego naczółka za dodatkowe 180 zł...
A tak przy okazji to wiecie dlaczego BR Kingston tak podrożał, dwa lata temu kosztowało ok. 450 zł, a dziś najtaniej na Animalii 520 zł ?
Podwyżki u producenta - to raz, euro w 2015 4,1 zł, aktualnie nawet pod 4,5 zł - to jest na samej walucie 10% różnicy, a do tego też dochodzi procentowo rosnący VAT. Na niższe ceny można liczyć tylko przy niższej walucie 🙁
Eh, no cóż dla wymarzonego Kingstona warto  😍
Mam dylemat między horze lester, a premier Dijon.
Które bardziej polecacie?  :kwiatek:
akzzi, absolutnie Horze. Nie ma porównania w jakości skóry.
Czy ktoś zna ogłowia firmy Epplejeck i mógłby coś o nich powiedzieć?
Załączam przykładowe.
https://www.ej.nl/english/horse/bridles-bits/bridles/weymouth-epplejeck-radalia_4924.html
Ja Kingstona BR kocham miłością wielką. Jest naprawdę niewiele tranzelek w których Cyron wygląda ładnie bo ma długą głowę.
Wprawdzie ostatnio musiałam w nie trochę zainwestować ale zawsze będzie moim "pokazowym". Poniżej na zdjęciach Izy Gettel i Kasi Sucheckiej (studyjne)





Skoro zrezygnowałam z zamówienia u Equi-Platon mogę chyba wystawić opinię.
ODRADZAM jakichkolwiek interesów z P. Karoliną Platon. Termin z 5 tygodni wydłużył się na ponad 12 tygodni i trwałoby to jeszcze trochę gdyby nie moja rezygnacja. Rozumiem że można się rozchorować, wyjechać, mieć problemy z magazynem, ale nie TYLE CZASU. Próbuję cos napisać w tym momencie, ale nie mam po prostu siły. Nie kupujcie nic u niej jeśli chcecie nie mieć problemów z brakiem sprzętu. Do tego czekam na kasę i pewnie się nie doczekam, ma czas do jutra, jeśli nie to sprawa ląduje na Policji. Czekam rownież na ogłowie z konkursu, ale go pewnie nie zobaczę. Ma ktoś jeszcze jakieś przeżycia z firmą?
Parę dni temu pojawiło się ogłoszenie, że Platon nie realizuje już zamówień tylko będzie sprzedawać rzecz już zrobione, dostępne w sklepie.
Plunia, nie mów, że to wygrana z tego konkursu... 6 kwietnia. Oo
Swoją drogą, komentarze z prośbą o odczytanie privów i z pytaniami, jak się mają spóźnione zamówienia fasebukowiczów to jakieś 90% komentarzy na ich FP. Sama znam tylko jedną niezadowoloną osobę, ale za to BARDZO niezadowoloną. Nie dość, że kilka miesięcy czekania, to ogłowie za duże (wymiary były podane) i kiepsko wykonane. Więc może i lepiej, że ogłowia będą dostępne od ręki. Odesłanie będzie mniej boleć, jak się nie będzie na nie czekać kilka razy dłużej, niż było obiecane. : P

Uroczy ten Kingston... Kusicie. : P
Nie ten konkurs jeszcze nie jest tak źle! Ale pewnie sobie poczekam.
Edit: Oglowia Busse na żywo widziałam wiele razy i upatrzyłam sobie BUSSE comfort Soft Touch. Ktoś miał do czynienia z ich oglowiami? I do tego moze proszę o opinie Kavalkade
plunia, Ja miałam to samo. Toż to śmiech na sali, to żałosne zachowanie Pani Karoliny.
Jak się nie wyrabiam to informuję o tym chyba czekających klientów?
Ja całe szczęście nic nie wpłacałam wcześniej, przeczytawszy tutaj kilka podobnych opinii.

Ale wiecie co.. nie ma tego złego  😉
Jeszcze jak naiwnie czekałam na swoje zamówienie to.. dozbierałam na swoje upragnione ogłowie 😍
Cóż.. czekam na zamówienie od 14 tygodni (miało być 4) i pewnie się nie doczekam. szczerze mówiąc już wymówki P.Karoliny mnie nie denerwują a śmieszą i z zaciekawieniem czekam na kolejne.. bo kurcze, przeciągać coś przez 3 miesiące też trzeba umieć !

edit. literówka
Na temat Equi Platon już od ponad roku pojawiają się na różnych grupach ze sprzętem na fb niepochlebne opinie.
Fakt masakryczych terminów lub brak realizacji zamówień to tylko jeden z niewielu zarzutów jakie tam padały.
Pomijając temat tej... oszustki, chciałabym jeszcze zapytać o skórę w Wembley S-Line. Używał ktoś? Cena nie jest niska, ale czytałam, że cudowne te ogłowia.
plunia używałam ogłowia Busse  Solibel Comfort- byłam bardzo zadowolona, skóra super jakości, mięciutkia od samego początku, starannie wykonane. Teraz na wielkołba używam Kavalkade Moonlight- dobre jakościowo, starannie wykonane i przepiękne! No i xfull jest naprawdę duży...
plunia a ja mam złe zdanie na temat ogłowi busse. Mam Busse  Solibel Comfort w nachpraniku to zapiecie poszło, sama mielonka, rymarz mi dorobił nowe. Fakt miekkie jest ale to tandeta, teraz mi paski policzkowe zaczynaja pękac i nie wiem czy niedługo się samo nie porwie. Ogłowie jest ładne i miekkie ale to tylko tyle. Wcześniejsze ogłowie, które miałam z busse też niby miekka skóra ale wyciagnęło się bardzo podgardle.

A jeszcze od naczółka odklejiły sie te dkamęciki z łańcuszkiem. 🙁
Wie ktoś może gdzie najtaniej można dostać ogłowie PS of Sweden High Jump Revolution ??
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
31 stycznia 2017 19:33
Wie ktoś może gdzie najtaniej można dostać ogłowie PS of Sweden High Jump Revolution ??


Podróbkę ma Hooks.
A ceny tego konkretnego ogłowia, o którym mówisz raczej wszędzie są takie same.
Popełniłam zakup Wembley S-Line Ipswich  🤦 do tego jeszcze było na promocji to się nie wahałam. 589 a 299 to jest jednak duża różnica dla mojego portfela  😀iabeł:
[quote author=sotniax link=topic=39.msg2643484#msg2643484 date=1485866485]
Wie ktoś może gdzie najtaniej można dostać ogłowie PS of Sweden High Jump Revolution ??


Podróbkę ma Hooks.
A ceny tego konkretnego ogłowia, o którym mówisz raczej wszędzie są takie same.
[/quote]
Szukałam tego ogłowia na stronie hooksa, ale chyba jestem ślepa, bo nie mogę znaleźć  🙁 możecie podlinkowac?
Dava   kiss kiss bang bang
01 lutego 2017 14:10
Podróbką raczej bym tego nie nazwała, raczej trochę innym modelem, bo rozwiązania są inne:

https://www.hooks.se/produkt/trans-fenton-fairfieldr/64812/64455/

Już kilka firm ma podobne ogłowia, np. Daw Mag.
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
01 lutego 2017 19:12
Podróbką raczej bym tego nie nazwała, raczej trochę innym modelem, bo rozwiązania są inne:

https://www.hooks.se/produkt/trans-fenton-fairfieldr/64812/64455/

Już kilka firm ma podobne ogłowia, np. Daw Mag.


Nie zwróciłam uwagi, przepraszam  😵 Byłam pewna, że jest praktycznie identyczne.
Posiadacze ogłowia Kavalkade możecie mi powiedzieć jak u nich jest z rozmiarówką, standard czy raczej nie. Szukam ogłowia dla młodego a on taki na pograniczu cob/full i nie wiem jakie kupić. 🙂
Raczej większy niż mniejszy, moim zdaniem cob będzie ok
brzezinka potwierdzam- mam Kavalkade xfull i on jest naprawdę duży!
brzezinka też bym celowała w coba, koleżanka miała fulla i był dość duży nawet na konia mającego standardowego fulla
Dzięki dziewczyny  :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się