Ogłowia

Zembria   sprzęt może nie należy do najtańszych ale  TMDnakro i ich jakość wykonania  można porównać do najwyższej półki.
Są naprawdę dobrzy i można się dogadać ze sprzętem na zamówienie  😎
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
04 kwietnia 2019 09:45
Dzięki dziewczyny za opinie :kwiatek: To się pewnie do nich zgłoszę, jak będę zamawiać.
Potrzebuję ogłowia w rozmiarze pony/cob dla małego konia.
Jest ktoś może zorientowany, która firma ma dość duże pony lub mniejsze coby?  😁
Koń ma krótką głowę z boku zgrabną, ale dość szeroką od frontu  😁

Czy ktoś może z właścicieli arabów coś dobrał bez przerabiania/wymieniania elementów z dostępnych na rynku? 
A jakby było do 300zł to byłoby idealnie?  😉
Puma mnie na arabkę pasuje bardzo dobrze ogłowie Premiere. Ja mam akurat model Rennes, w rozmiarze cob, i jest ok. Może inne modele też się sprawdzą.
Powie mi ktoś, jak wypada Horze Venice?
Koń z głową duży cob/mały full i nie wiem w co celować..
Murat-Gazon, O! Dziękuję, to już jakiś trop. A oglądałam akurat kilka modeli 🙂
A ten cob masz na ostatnie dziurki pozapinany?
Puma pośrodku, trzecia od góry. Przy koniu z mniejszą głową jest jeszcze pole manewru.
Tak wygląda na mojej.
Murat-Gazon, to jest szansa, że przypasuje! Ogromne dzięki  :kwiatek:
Dziewczyny, co myślicie o takim oglowiu anatomicznym?
https://djangozd.pl/pl/p/Oglowie-QHP-Sedna-CZARNE-/2490
Widziałyście może na żywo? Jakieś opinie?
Jakby ktoś miał problem miedzy duże pony / mały cob to polecam ogłowia z Hooksa! Cob idealne wpasował się na małą główkę konia o rozmiarze "pomiędzy"  😀
I nawet naczółek nie wbija się w czoło 😉
larabarson mam QHP inny model, ale chyba z taką samą potylicą. Skóra bardzo fajna, wykonanie porządne, podszycia miękkie, potylica dobrze się układa. Mam krótko, więc nie wiem jak z wytrzymałością. Paski są dość sztywne, a zapięcie tych kołków przy wędzidle było wyzwaniem  😁
Dzięki  :kwiatek: Chyba się przyczaję na nie  🙂
Poszukuję jakiegoś ładnego ogłowia w jasnym brązie  🏇
- wyprofilowane,
- dobra jakość skóry,
- najlepiej opadający "bling" naczółek,
- nachrapnik myślę że najlepiej jak był szwedzki dobrze wyprofilowany i podszyty ładnie,

Przekopałam już chyba cały internet i nic nie mogę takiego godnego uwagi znaleźć. Na instargarmie mi wpadło takie piękne, ale z tego co się zorientowałam dostane tylko za granicą w kwocie 4cyfrowej  😵
Już nawet myślę czy ktoś był by mi wstanie w Polsce takie wykonać?  🙁
Albo czy coś takiego również fajnego ktoś może polecić?
Venettka zobacz na ogłowia KaWal.
larabarson Mam ich dawno na oku, ale niestety nie mają nic w poszukiwanym tak bardzo przeze mnie kolorze, chociaż produkty mają również cudowne!  💘
A ten ich kolor cognac to nie to czego szukasz?
https://kawalhorses.pl/pl/p/Oglowie-KaWal-Fides-Cognac/127
Jeśli to nie to, to może Stübben? Skóra jest świetnej jakości, no i możesz zamówić każde ich ogłowie w takim właśnie jasnym brązie.
larabarson Troszke to jest bardziej w koniach w ich modelach, a szukałam coś właśnie taki brazik bardziej chłodny? Nie wiem jak to opisać.
A właśnie myślę nad Stübben troszkę kosztuja, szukam gdzies na Internecie właśnie zdjęć w tym ich jasnym brązie takich bardziej "realnych" niż katalogowe i znaleźć nie mogę  🙁
Vendettka wejdź sobie na niemiecki Ebay, tam mają czasami zdjęcia w realu. Ja jakiś czas temu kupowałam właśnie Stübbena ogłowie w tym jasnym brązie i mogę powiedzieć, że odcień jest taki miodowy, jaśniejszy i bardziej żółty niż ten cognac KaWala. Generalnie piękny ten stubbenowski miodzik  😍
larabarson Zdradziłabyś mi Kochana w jakim sklepie kupowałaś? I może posiadasz zdjęcie swojego i byłabyś miła aby mi pokazać jakąś?  :kwiatek:
Kupowałam właśnie na niemieckim ebayu, wyszło mnie taniej i miałam od ręki, bo to z jakiejś starszej kolekcji było i to jeszcze miałam farta, że w zestawie były wodze (teraz sprzedają same ogłowia, wodze osobno się kupuje). Niestety zdjęć Ci nie pokażę, bo zrobiłam straszna rzecz- ogłowie zamoczylam w oleju i mi ściemniało do ciemnego brązu  😕 Byłam najpierw wściekła na siebie, później było mi smutno, aż się  z tym pogodziłam. Także pięknym kolorem cieszyłam się pół dnia 😵
Zorilla czy to Ty szukałaś ogłowia w jasnym brązie...  🤔

Vendetkka piękne to ogłowie co wrzuciłaś !!! 😍 Co to za firma?
Ramirezowa   Ania i Urania !
09 maja 2019 09:29
Ktoś się orientuje gdzie dostanę czarne paski policzkowe ze złotymi sprzączkami  🤔 ? przeszukuje internety ale tylko czarny/srebrny, brąz/złoto

edit: namierzyłam w Bergo  😀iabeł:
larabarson O kurde! To rzeczywiście masakra jakaś, ale zdarza się niestety chwila nie uwagi, człowiek nie pomyśli i dupa  🙄

madzik2626 Royal H. Trense Unikat - przecudowne jest, osobiście jestem w nim zakochana  💘 Ale dostępne w Niemczech i w kwocie 4cyfrowej 🙁
Czy ktoś się orientuje jak wypada rozmiarówka Qhp? Cob bardziej jak u Kieffera, czy malutki?
justarius, według mnie standardowa rozmiarówka. Nawet ostatnio zamawiałam. To jest ogłowie QHP, rozmiar cob.
Dziękuje  :kwiatek: a jak stosunek ceny do jakości wypada w qhp? Np w porównaniu do kavalkade? Ktoś miał możliwość porównania?
Kavalkade też mam. Jak dla mnie, biorąc pod uwagę cenę do jakości wygrywa QHP.
Czy ktoś dawał Panu Markowi zadanie specjalne w postaci oglowiu anatomicznego? Chodzi mi o anatomiczny  nachrpanik/potylice.
Szukałam i nie znalazłam: czy komuś też pożółkło białe podszycie w PS of Sweden? Czym to wybielić? Chusteczkami dla dzieci ani nawilżonym papierem  nie idzie...
paa, - jak nie wybielisz, to zawsze można farbą do skór przejechać 🙂 Ja swoje stare biale tak poprawiłam, jak lakier się powycierał.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się