Ogłowia

Czy dostanę gdzieś brązowe paski policzkowe ze złotymi okuciami?
anai, dzięki, już zamówiłam w parkurze Ale jak napisali 28 dni dostawa to odleciałam. A tu niby dostępne!
anai, jednak też na zamówienie xD więc chyba muszę czekać 🙁

Ktoś z Was wie czy rozmiarówka w Antares wypada mała czy duża? Jak jest z szerokością nachrapników i długością naczółka? Mam konia, którego głowa może nie jest bardzo długa, ale ma za to szerokie czoło i spory obwód w miejscu nachrapnika.
Już wiem, że rozmiarówka Antaresa w rozmiarach cob i full wypada dość mała, podobnie jak w Dy’on.
Dream comes true. Moje wymarzone ogłowie dla Młodej 🙂.
Zakupione bezpośrednio ze strony Antaresa i wypadło oczywiście taniej niż w polskich sklepach. Dostawa bezpłatna i zajęła niecały tydzień .
Najpierw zamawiałam w polskim sklepie gdzie na stronie odpowiedni rozmiar był na stanie, ale niestety okazało się że tylko wirtualnie. Ogłowie zakupione we Francji było szybciej u mnie, niż zwrot pieniędzy z naszego rodzimego sklepu
DBC0A82A-4549-4A50-8071-345885B2BBB8.jpeg DBC0A82A-4549-4A50-8071-345885B2BBB8.jpeg
5C91FA19-335D-43A1-92B3-6F799EDB50E1.jpeg 5C91FA19-335D-43A1-92B3-6F799EDB50E1.jpeg
czeggra1, a wrzuciłabyś jak wygląda ten pasek potyliczny na koniu? jak będziesz już ubierać na swojego?🙏
saganek, pewnie że tak 🙂.
Z tym, że to trochę pewnie potrwa, bo DeeDoo jest jeszcze nie zajeżdżona, a na dodatek ma obecnie problem z okiem, co czyni ten moment nienajlepszym na pierwsze tranzlowanie.

Fotka od producenta:
021CFC8A-1CB2-416B-A7F7-B015B3D44843.jpeg 021CFC8A-1CB2-416B-A7F7-B015B3D44843.jpeg
czeggra1, Wygląda ciekawie.
A czemu służy taka potylica?
Perlica, że masz wolne od ucisku pierwsze kręgi.
xxagaxx, sprytne
Poszukuje ogłowia z cofniętym paskiem potylicznym, niestety haczyk jest taki że rozmiar pony 🙁 Może być sam nawet pasek... Przejrzałam już chyba wszystkie możliwe sklepy online.
Dziewczyny, może którejś z Was się coś takiego rzuciło w oczy?
Czy jakas dobra dusza moglaby mi zmierzyc obwod nachrapnika (angielski albo szwed) i podac dlugosc od zapiecia wedzidla przez potylice do zapiecia wedzidla z drugiej strony w oglowiu KaWal w rozmiarze cob lub pony 🙂 pisalam do nich na Fb i na @, ale nikt nie odpowiada, a waham sie pomiedzy tymi rozmiarami 🤔
Ostatnio nie dostałam odpowiedzi,wiec ponownie zwracam się z prośbą do jakiejś dobrej duszyczki o kontakt do Pana Marka 😊
Wysyłam na PW.
ironowa, moje się już wyciągnęło, ale mi zmierzyli to bez problemu, zadzwoń do nich
Teli   Koń to zwierzak. Animal.
Rży i wierzga. Patrzy w dal.
Konstanty Ildefons Gałczyński

04 listopada 2021 06:40
Podpowiedzcie proszę, czy i gdzie znajdę ogłowie w wersji x-full i więcej? Czy takie wynalazki tylko na zamówienie?
Mam fajne stare ogłowie Villa Horse, które pasowało na drobnego konia, pasowało na wielkiego ślązaka, a jest za małe na łeb jak sagan młodziaka sp.
X-full występuje w Kavalkade w jednym lub dwóch modelach, Schockemohle też ma X-Fulla. Kwestia tylko co i gdzie jest na stanie magazynowym 🙂
Ma ktoś kod do KaWal? 🙂😉
Moon   #kulistyzajebisty
08 listopada 2021 08:02
Nie wiem jaki czort mnie podkusił, żeby wejść na stronę Hooksa... 🤣🤦

Ktoś ma doświadczenie w zamawianiu stamtąd? Jak wypadają rozmiarowo ich ogłowia?
Dla tego cudeńka jestem w stanie zdradzić nawet mój kostkowy naczółek Kentaura 🤣
(a może nawet bym go wcisnęła w ww. ... 🤔😁😉

https://www.hookseurope.com/horse/horse-gear/bridles/combined-noseband-bridle-saffron-fairfield-1
Moon, zamówienia sa bezproblemowe, zamawiałam swego czasu ze Szwecji, teraz normalnie z hooks.eu i kontakt super, wysyłka ekspres, polecam. Rozmiarówka standard. Mam od nich jedno ogłowie Full, wypada tak samo jak Dyon czy Psos
Moon   #kulistyzajebisty
08 listopada 2021 09:49
xxagaxx, #ciężkowzdycha 🤣
Zapoluję na BF zatem, bo widzę tam także całkiem sporo pięknych granatowych szmatek i innych ajtemków... 😍😱
Moon,
zamawiałam ogłowie z Hooksa 3 lata temu i dostawa zajęła chyba 2 dni, aż sama nie mogłam uwierzyć 😉 mam kobyłę z drobną głową, zamówiłam cob i rzeczywiście jest on chyba standardowy.
moon bez problemu, zamawiaj śmiało 🙂
Post został usunięty przez autora
czeggra1 dziękuje, jest super
Moon, właśnie zachorowałam na to co podlinkowałaś... no kurde no... ale nie maja na magazynie full... a jak długo się czeka? wie ktoś?


Moon   #kulistyzajebisty
10 listopada 2021 09:43
dzięki laski, zamówiłam jednak już, paczka w drodze <3 Pochwalę się fotką na modelu ofc 8-)

saganek, sorry, wychodzi na to, że wykupiłyśmy z Gillian dwa ostatnie fulle... Nie mogłam się powszczymać i zamówiłam przed BF jednak 🤣🙈 Czego nie mają w magazynie, pewnie trzeba napisać maila z zapytaniem, mniemam, że muszą dopiero taki towar ściągnąć/wyprodukować 😉
Moon, o żesz Ty... 😂 trudno poczekam, piszę do nich jak długo...
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się