Ogłowia

Post został usunięty przez autora
Kawal ma super skórę, miałam kiedyś, używałam jakieś 2 lata nie dbając o nie a po wyczyszczeniu bylo jak nowe, ale było wielkie i toporne - mój koń noszący mały full/duży cob utopił sie w kawalowym cobie.
Balotade macałam w stajni - wg mnie skóra jest taka se, dość sztywna, też było grubopaskowe i toporne.
(oba z którymi mialam doczynienia to te anatomiczne typu micklem)

Za to mile zaskoczyło mnie dosć budżetowe oglowie Horze - jest super zgrabniutkie (cieniutkie paski) mieciutkie i ma świetną skórę trzyma sie świetnie mimo 1,5 roku używania dzień w dzień (nie załuje tylko dlatego ze też wychaczyłam na turbo promce).

Ponieważ musiałam jednak wrocic do anatomicznego, kupiłam nowe horze, mimo wyjściowej ceny 500 zł (czyli jak to u Horze pewnie standardowo zawyżona🙄😉 to skora bez szału i bez zaskoczenia... jest grube i toporne (a na zdjeciach wyglądało zgrabnie),
Ja właśnie kupiłam QHP Devi, ono kosztuje trochę ponad 400 zł - jestem bardzo pozytywnie zaskoczona. Szeroka i mięciutka potylica, miękki nachrapnik, ładnie wykonane i skóra fajnej jakości. Jeszcze nie widziało konia, więc nie wiem, jak w użytkowaniu, ale pierwsze wrażenie bardzo pozytywne.
Bez porównania do ogłowia horze z podobnej półki cenowej - horze sztywne i niezbyt przyjemne…
A czy znacie https://m.facebook.com/Equinella ? Ktoś zamawiał? Jaka jakość?
espana, - u mnie w stajni jedna dziewczyna ma ich ogłowie, całkiem nieźle wygląda. Ma je od niedawna, więc ciężko powiedzieć coś o trwałości, ale ładnie uszyte, skóra miękka.
Cześć Wam,
Czy jest tu ktoś, kto posiada ogłowie Kentaur Hamilton? Będę wdzięczna za realne zdjęcia i opinie. Interesuje mnie kolor brązowy
Hej, czy orientujecie się może, czy ogłowia Kawal dostanę w jakimś innym sklepie internetowym czy tylko na ich oficjalnej stronie? Google nic wartościowego nie wypluwa.
Lanzelet, tylko na ich stronie.
Fokusowa,
Dzięki
caverra_afk, jezu, ale mi podsunełaś pomysł! Ja mam chyba z 500 pln do wykorzystania, a widzę że mają Overhorse czy Leovet tam !
Perlica haha polecam się :P ja nie aż tyle, ale do końca roku trzeba zużyć... i właśnie się zastanawiam czy warto inwestować w wyroby skórzane w decu, bo o ile z derek jestem bardzo zadowolona, o tyle z resztą to nie mam doświadczeń...
caverra_afk, myslę, że nie,ale może się mylę.Jednak zależy co kto lubi.
Kupię sobie jakieś pierdołki typu Cabi Gue na strzałki, prawie 200 pln kosztuje! , jakieś zimowe rękawiczki i po kasie w sumie zaraz....
caverra_afk, mam ogłowie z pierwszego linku w kolorze brązowym. Całkiem przyzwoite jest muszę przyznać, używane sporadycznie ale 3 lub 4 rok trzyma się bardzo dobrze.
Ja tez mam to samo ogłowie i według mnie jest znakomite. Cioram ileś lat, nie czyszczę ani nie smaruję (bom leń). Proporcjonalne paski, chyba w jako jedynym na głowie mojej kobyły, gdzie nachrapnik nie jest za krótki. Dla mnie bomba, jako ogłowie na codzien.
caverra_afk, widziałam na żywo i macalam to ostatnie i bardzo pozytywnie mnie zaskoczyło. Fajne, miękka potylica.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się