Ogłowia

Potrzebuję pomocy w poszukiwaniu naczółka 🙂
Ciemny brąz, opadający, rozmiar full/xfull, zdobiony drobnymi kryształkami (ważne by były białe/srebrne. odpada złoto).
Wiecie gdzie coś takiego dorwę?
Piaffallo, sprawdź viavissa. Naczółki xfull to niestety trudny temat. Ja kupuję kawal (ale nie ma drobnych kryształków),. Ps of sweden (ale nie pasują do wszystkich ogłowi) , schockemohle. A mam i tak latwiej, bo potrzebuję czarne.
Poszukuję od dłuższego czasu brązowego ogłowia z miękką odsuniętą do tyłu potylicą, nachrapnikiem meksykańskim, najfajniej by było na karabinki no i raczej poniżej 800 zł, istnieje takie ?
antekowa, KaWal ma możliwość modyfikacji swoich ogłowi, możesz wybrać nagłówek i nachrapnik z różnych modeli ogłowia
Potrzebuję wodze. Skórzane - podgumowane. Cienkie, ze stoperami. I najważniejsze - długie. Kupiłam QHP w rozmiarze full i jakiekolwiek wypuszczenie szyi to muszę trzymać za sprzączkę. Wcześniejsze wodze może nie były długie bardzo ale zdecydowanie dłuższe - nie wiem jakiej są firmy więc niestety nie znajdę takich samych.
epk, Kupiłam ostatnio wodze biothane z Kavalkade - są naprawdę dłuuugie.
I fajne w macaniu.
Dziewierz, tak te biothane są długie. Ale ja absolutnie ich nie chcę - muszą być skórzane, podszyte gumą. No nic - dalej szukam graala
epk, - to od razu mówię, że HKM i Fair Play też są krótkie. Rozumiem poszukiwania, bo robiłam to samo dla mojej mamy - no i większość podgumowanych z niezrozumiałego dla mnie powodu jest krótsza, nawet w sklepie na mnie jak na wariatkę patrzyli jak mierzyłam do innych, ale one są krótsze 😕 tak o 10, może 15cm na oko, ale tą różnicę czuć.
keirashara, no dokładnie - jakieś 10cm ale to powoduje, że się tego używać nie da...No nic, szukam xfull tylko boję się, że skończy się na cenie sporo wyższej...
epk, a Equiline?
Dziewierz, ale to chyba w rozmiarze xfull? Ja mam zwykłe full i w sumie są mocno na styk, a mój koń ma stosunkowo krótką szyję.
Epk, mogę Ci zmierzyć KaWale w domu. Nie wiem, ile dokładnie mają, ale ja też lubię koniowi wodze rzucić i nie lubię tych horrendalnie krótkich, a te mi pasują.
Daw-mag też ma długie, ale nie wiem czy mają opcję podgumowaną w ofercie. Zresztą oni mogą na zamówienie zrobić dowolną długość.
Fokusowa, tak, chyba wzięłam xfull (skleroza)
Ale są naprawdę długie 😁
Hej, jak z jakością i rozmiarowką Lovequestrian? Ma ktos od nich ogłowie? 🙂 qypada nam łepetyna pomiędzy cob a full i nie wiem ktore brać 🙂
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
22 maja 2023 07:46
Jeśli o wodze chodzi, to ja mając wcześniej wałacha 184 cm w kłębie wszystkie standardowe wodze miałam zdecydowanie za krótkie. Jak nie chcecie szukać Grala, a macie fajne wodze, to polecam sobie wpiąć w końcówkę skośnik. Te sprzączki łączące wodze mają najczęściej ten sam rozmiar co skośniki. Przez lata tak jeździłam 🙂
Ramirezowa   Ania i Urania !
24 maja 2023 14:23
Czy ktoś z Was miał w rękach to ogłowie co w linku? Jak z jakością? Promocja ciekawa ale czy warto?

https://www.horze.pl/swietujemy-z-panstwem---20-lat-firmy-horze/anatomiczny-oglowie-horze-peckham-z-ozdobnym-haftem/10155.html?color=BL
Ramirezowa, mam 2 inne ogłowia horze i są ok. Może trochę słabsze od qhp, które akurat mam, ale podobne do kavalkade i lepsze od Balotade.


I cena atrakcyjna i chyba je zamówię. Tylko nie wiem jaki kolor😁
Ramirezowa, u nas dziewczyna w stajni ma to ogłowie. Widziałam je na koniu i wygląda spoko, acz trochę topornie.
Ramirezowa   Ania i Urania !
24 maja 2023 18:39
infantil, Dziękuje, to chyba nie dla nas. Bo mam klacz z małą delikatną głową.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się