Nakarm bezdomne psy przez internet!

http://szerlok.pl/nakarm_psa/

Klikajcie!
Wybieracie pieska, którego chcecie nakarmić. Możecie klikać tylko raz dziennie. Pomóżmy psom ze schroniska, to nic nie kosztuje a zwierzaki dostaną jedzenie na zimę!




(jeśli niepotrzebnie założyłam wątek, to proszę usunąć albo przenieść...)
Ja klikam od wczoraj.. 🙂
Nalle   Klapiasty & Mała Cholera
02 grudnia 2010 13:13
Ja również, dzisiaj moje drugie dokarmianie Korka.  🙂
Bubu 💘
Nalle   Klapiasty & Mała Cholera
02 grudnia 2010 13:20
Wiadomo, jest uroczy. I właśnie dlatego wybrałam psa, który ma mniejsze szanse...  😉
Ja klikam na Azora na 2 stronie. Trzeba codziennie tego samego, czy za każdym razem można na innego?
Chyba można innego, ja kilikam różne.
ja tez od wczoraj - dla Gapcia 🙂
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
02 grudnia 2010 15:39
nakramiłam Alfę  😉 swoją drogą strasznie podoba mi się Kreska, gdybym nie miała swojego psiaka to chętnie bym ją wzięła  😉
Dokarmiam Kenta z drugiej strony 😉
Bardzo ciekawa inicjatywa, 'mój' piesek już dziś dokarmiony 😉
Loczek nakarmiony, gdyby byl w schronisku w Warszawie byl by juz u mnie w domu bo takiego psa szukam ze wzgledu na sentyment po mojej foksicy.
sosi   szczypior szczypior...
02 grudnia 2010 16:09
Pegasuska  ja też Loczka kliknęłam  😅

to chyba kolejna tura szerloka, bo juz kiedys klikałam i w końcu udało sie wszystkie pieski nakarmic 💃
podoba mi sie taka incjatywa bardzo!!! ja pierwszy raz mam z tym kontakt i mam nadzieje ze to dziala.

A Loczek jest identyczny jak moja suka ktora musialam we wrzesniu uspic i mowie pewnie gdybym nie byla w ciazy i gdyby nie bylo ataku zimy jutro jechala bym do Sremu🙂
Ja wybrałam Bessi  😉
Graba.   je ne sais pas
02 grudnia 2010 16:35
ja Gustawa, w ciemno wybrałam z końca strony. Ciężko tak wybrać któregoś
oti   Everybody lies...
02 grudnia 2010 16:40
Ja kliknęłam Mobika, z tych "najmniej dokarmianych". Bardzo podoba mi się ta akcja! Rozesłałam linka po znajomych! 🙂 Ehh, jakbym mogła, to bym wszystkie przygarnęła! W październiku z koleżanką uratowałyśmy dwa szczeniaki, które ktoś do stajni podrzucił, i niesamowite jest to, jak te psy są wdzięczne i radosne! Aż uśmiech się ciśnie na twarz, jak można takiemu zwierzakowi pomóc. 🙂
Siss   Za Króla! Za Ojczyznę! Za ile?
02 grudnia 2010 17:34
Azor 🙂
karmię Smerfa 😀
ja tez klikam codziennie, z dwóch komputerów 😉
Piko
Makrejsza   POZYTYWNIE do przodu :)
02 grudnia 2010 18:01
viikaa   Kucykowy jezdziec :)
02 grudnia 2010 18:59
Ja tez sie dolaczam 🙂 Wybralam i wlasnie nakarmilam jednego z najmniej dokarmianych psow - Otylie z drugiej strony 🙂
Wspaniała inicjatywa, ja nakramiłam foksteriera..🙂
Ja dokarmiam od wczoraj . Dokarmiam z dwóch komputerów.  Na jednym Mikiego a na drugim Damę, ponieważ mają mniejsze szanse.  🙂
Dama jest piękna. Brakuje jej 9%. Nie wiem czy to dużo.

Nie wiem czy słyszeliście o schronisku w Kielcach. Dużo w mediach było ostatnio. W każdym razie schronisko zostało zamknięte i nie przyjmuje nowych psów, a tymi co są zajmuje się TOZ. Poprzedni zarządca zabrał wszystko- począwszy od auta skończywszy na smyczach. Apteczka pusta. Psy nie mają posłań, a widac co za oknem się dzieje. Z karma nie ma problemu natomiast. Wolontariusze apelują o pomoc
"POTRZEBNE nam wszystko,czyli:
- klatki kennelowe
-ręczniki
-koce
-kołdry
-miski/garnki
-smycze
-obroże/szelki
-kurtki polarowe/polary
-poszewki bawełniane
-środki na kleszcze/pchły
-LEKARSTWA (wszystkie jakie są, w szczególności testy na nosówkę/parwo) również bandaże, gazy itp.
WITAMINY dla zwierząt
PREPARATY WZMACNIAJĄCE dla zwierząt
-zabawki
-posłania
-słoma
-karma (jej nigdy dość)
-budy
-ryż,makaron
-szczotki/grzebienie
-materiały do budowania kojców
W sobotę na szkoleniu dziewczyny wspominały też, że potrzebne są karabińczyki, sprzączki i inne elementy potrzebne do robienia smyczy.

Można wysyłać na adres schroniska:
Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt
ul Ściegiennego 203
25-116 Kielce"

Może ktoś pomoże?
bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
02 grudnia 2010 22:31
Również karmię. Moim 'podopiecznym' jest Azor. Absolutnie zakochałam się w tym kudłaczu. Gdybym tylko miała możliwość, choćby teraz, natychmiast wsiadłabym w auto i po niego pojechała. Niestety nie ma takiej opcji, więc pomagam psiakom chociaz w taki sposób. Bardzo fajna akcja.
W poperzedniej edycji klikałam, teraz też włączam się do akcji.
Tym razem Ozi 🙂
ja karmiłam Gustwa 🙂
teraz biorę się za Mobika ;p
Dzisiaj stówa 😜
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się