chiropraktyka

ash   Sukces jest koloru blond....
02 kwietnia 2011 14:12
Napisałam już w KR, ale na szybko i tu napiszę! Kary wraca pod siodło!!!!! 😅 😅
Olga była z niego mega zadowolona! Bardzo poprawił mu się grzbiet po tych 2 tygodniowych ćwiczeniach i pracy na lonży!!!! Dziś miał masaż falami uderzeniowymi a jutro jedziemy w teren na górki!🙂
💃 🏇 🏇
Gillian   four letter word
14 grudnia 2011 20:06
wow, ale czad!
był u nas w stajni kręgarz ze Szwecji - Albert. Niesamowity człowiek, aż się chce samemu dać się ponastawiać...  Super wszystko tłumaczy, nawiązuje dobry kontakt z koniem, bez słowa od właścicela mówi wszystko o koniu - jaki jest, jak się zachowuje i dlaczego. Rewelacja.
Kudłaty też poszedł pod "młotek" i zobaczymy co dalej 🙂 to co chciałam to usłyszałam i odetchnęłam - koń jest równy w biodrach i łopatkach. I wcale nie jest leniwy - po prostu ma spięcia w plecach, które "trzymają" mu zad przed swobodnym kroczeniem.

Klaczy koleżanki nastawiał biodro i mam ogrooomną nadzieję, że poczuje się lepiej i psychicznie i fizycznie wreszcie 🙂
Potrzebuje namiar na tego murzyna co przyjezdza do szczecina nastawia ckonie
Gillian   four letter word
05 czerwca 2012 11:22
crazy, uderz do Jacka Bobika, on ma na pewno namiary.
Czy moze ktos dac namiary na dobrego kregarza ? bardzo potrzebny jest !
ważne info !
Jeśli ktoś jest jeszcze chętny na wizytę K. ŻUkiewicz we Wrocławiu/okolice to proszę o pilne info do jutra !
Czy ktoś słyszał o Christiane Bude? Jest to chiropraktyk z Niemiec, podobno ma kilku pacjentów u nas na DS. Czy ktoś miał do czynienia z pracą tej pani? Jakie efekty?
8 marca była u mojego konia. Ocenia całokształt, czyli kopyta, sierść, dopasowanie siodła, stan kręgosłupa. U nas diagnozowała i ustawiala zrotowany krąg. Poprawa widoczna od ręki. Wizyta zaowocowała wymianą siodła.
12 kwietnia jest u nas na wizycie kontrolnej.
Piszę PW 🙂
czy Lee Hollen jest również chiropraktykiem?
Czy ktoś mògłby mi dać namiary do kogoś nastawiającego końskie zady z okolic Tròjmiasta? Byłabym szalenie wdzięczna!
edzia69   Kolorowe jest piękne!
29 kwietnia 2015 07:48
Czy można prosić o numer telefonu do osoby, która mogłaby omacać koński kręgosłup i ewentualnie nastawić biodra? Takiej , która dojeżdża do stajni?
ms_konik   Две вечности сошлись в один короткий день...
29 kwietnia 2015 08:40
edzia69,
chyba tylko dr Piekałkiewicz robi takie rzeczy.
ms_konik, no nie zupełnie
George też robi, ale nie wiem czy do jednego konia przyjedzie 🙁
Chociaż w drodze z Przemocza do Nowielic Wolin ma prawie-że po drodze. Namiarów nie mam, ale skontaktuj się z Wojtkiem Wojciańcem, czy z Jackiem Bobikiem 🙂
edzia69   Kolorowe jest piękne!
29 kwietnia 2015 15:24
Dziękuję dziewczyny bardzo. Zawsze można na Was liczyć.
Ciach
Napisałam już w wątku o Pensjonatach we Wrocławiu, ale wkleję jeszcze tu :

Chciałabym wezwać do mojego konia Olgę Kuleszę, aby przyjechała na Dolny Śląsk, musi uzbierać się min 6 osób.
Czy ktoś jeszcze z okolicy byłby zainteresowany specjalistą od końskich pleców?
mogę prosić namiary na O.Kuleszę na pw? jakiś telefon i mail? 🙂
ushia   It's a kind o'magic
10 czerwca 2015 19:12
ojej, google Ci wyłączyli?  👀

http://oliwet.com.pl/
chyba 😀
ostatnio jak szukałam w google to adres owszem sie pokazywał ale stronki nie było 🙂
tak czy siak dzięki 🙂
Ciach
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] ten sam post w wielu wątkach
2 lipca dr. Olga Kulesza - specjalista chiropraktyk (od pleców końskich i kręgosłupa) będzie we Wrocławiu, gdyby ktoś chciał dołączyć swojego konia, to zapraszam na priv
Czy jest ktoś jeszcze kto się tym zajmuje?
Behemotowa w zeszłą sobotę Olga Kulesza była akurat na pomorzu 😉 Bardzo sympatyczna wetka
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
29 czerwca 2015 08:27
Behemotowa, najbliżej do Rzecznej do dr Piekałkiewicza. 
Behemotowa w zeszłą sobotę Olga Kulesza była akurat na pomorzu 😉 Bardzo sympatyczna wetka


Była nawet w mojej stajni, ale ja się za późno zorientowałam ;D

Strzyga oo, faktycznie zapomniałam o nim :o
Czy w Wielkopolsce ktoś zajmuje się chiropraktyką?  👀  Pomijając dr Przewoźnego
Witam,

Dr. Olga Kulesza właśnie zaczęła "nabór" chętnych na trasę Dolny Śląsk + Wielkopolska. Ja jestem chętna na Dolnym Śląsku i wiem, że jest też druga osoba w Wielkopolsce. Im szybciej zbierze się jeszcze kilka osób z tych regionów, tym szybciej wizyta dojdzie do skutku, na czym straszliwie mi zależy, bo mój koń w potrzebie.

Jeśli ktoś jest zainteresowany (Baffinka?) to proszę zgłaszać się bezpośrednio do dr. Kuleszy, albo na jej fejsie, albo tel/sms.
abbigail   jak konia kocham... już nigdy się nie będę nudzić
28 lipca 2015 20:43
My też szukamy chętnych na Lubelszczyźnie, gdyby ktoś coś słyszał. Pilnie potrzebujemy Pani Olgi, ale nie udało się jeszcze zebrać grupy
Jona to właśnie ja jestem chętna z Wielkopolski  😀 już udostępniłam info na fb. Też mam nadzieję, że szybko się chętni znajdą
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się