chiropraktyka

Robaczek M.   i jej gniade szczęście:)
21 kwietnia 2020 21:54
A z ciekawość zapytam, jakie są objawy rotacji atlasu? Dla przeciętnego właściciela jest to do sprawdzenia/zauważenia?
Była u nas w stajni Ania Bajko. U niektórych juz 2 raz. Powiem wam ze mega jestem zadowolona z wizyty. Ania współpracuje z wetami, widać ze ma oko. Nie ma cudownych mloteczkow itp, masuje, uciska, naciąga i to daje efekt. Podczas zabiegu widac jak kon ma spięte dane partie, które rozluznia z czasem. Nawet taki laik jak ja widzę zmianę w zachowaniu, i co najlepsze w ruchu!
Też polecam Anię Bajko
Była u nas dwa razy - za pierwszym razem kobyła miała zblokowany zad, widać było że jedna strona zadu  była wyżej. Już nie pamiętam dokładnie ale kobyła została "naprawiona"
Za drugim razem mieliśmy szyję - po zabiegu ogromna różnica.
odswiezam watek 🙂 czy mamy na pomorzu jakiegos chiropraktyka? Rozumiem, ze Ania Bajko jest w Niemczech?
_megi_, - nie, z tego co wiem to Bajko jest w Polsce i jeździ, jest w trakcie studiów wet, więc nie zawsze jest dostępna od ręki, ale da się z nią umówić. W dalsze trasy to lepiej zebrać się w kilka osób/dogadać jak będzie jechała w kierunku. Osobiście bardzo polecam 🙂
keirashara, super, dobrze wiedziec. Dzieki wielkie 🙂
Chiropraktyk? Osteopata do takiego przypadku - Województwo Podkarpackie albo ktoś kto dojeżdża? Możecie poratować do kogo sie kierować?
IMG-20221123-WA0000.jpg IMG-20221123-WA0000.jpg
helcia   Wiedźma z czarnym kotem
28 listopada 2022 13:43
Andrzej Czak?
krysiex213, - Ania Bajko dojeżdża chyba wszędzie jak się zbiorą osoby na trasę. Na pewno warto spytać.
wiecie jaki jest koszt wizyty p. Ani Bajko?
Balanga1988, w grudniu brała 400zł za zabieg + 130 za Hofmag, sam Hofmag 300zł za pół godziny. No i plus dojazd.
mindgame, dziękuję
Jaki kurs fizjoterapii koni polecacie?
Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
27 sierpnia 2023 20:21
Potrzebny osteopata/chiropraktyk. Czy w okolice Łodzi ktoś sprawdzony dojeżdża?

Byłyby dwa lub trzy konie do roboty.
Constantia, - odezwij się do Ani Bajko, ona jeździ w trasy po całej Polsce 🙂
keirashara,
W jaki sposób można się z Anną Bajko skontaktować?
Telefonu nie odbiera i nie oddzwania, nie odpisuje ani na messengerze ani na what'sappie �
Lanzelet, - nie kontaktowałam się w ostatnim czasie, ale zwykle odpisywała na messengerze - czasem po kilku dniach, ale odpisywała. Czy właśnie telefonicznie. Czasem też ktoś z stajni rzucał hasło, bo stałam w miejscu, gdzie miała kilka koni pod swoją opieką.
polecam Andrzej Czak, jeżdzi chyba po całej Polsce
trzeszczki   kto nie miał rudego, ten nie miał najlepszego
28 sierpnia 2023 09:01
Andżelika Flis też jeździ po PL
Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
28 sierpnia 2023 19:37
blucha, on jest ze śląska?

Dziękuję bardzo za podpowiedzi 🌷
Constantia, udało Ci się kogoś ściągnąć?
Polecam ACUVET Anna Jasińska-Kaźmierczak
Lek Wet, specjalista fizjoterapii i akupunktury koni
Dziewierz, czy ta Pani jest osteopatą?
Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
01 października 2023 11:44
Nique, przyjezdza do mnie dr Piekałkiewicz. Będzie jutro. Jak skończymy to dam znać.
JustKaro   Kiedyś Windziakowa :)
30 października 2023 12:36
Czy ktoś korzystał z usług pani Joanny Przybył? Lub Katarzyny Łukaszewicz? Ta pierwsza widzę że jest fizjo, wetem i właśnie chiropraktykiem. Obie dojeżdżające, ale nie wiem kto nam lepiej pomoże z tym zadem (młody ma praktycznie tak samo jak koń krysiex213)
Kasia jest super, bardzo polecam.
Anię Bajko też bym rozważyła.
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
30 października 2023 13:09
JustKaro, Ja ze swojej strony mogę polecić Julię Bartczak.
Aleks   Never underestimate the possibility for things to improve in ways you cannot yet imagine - Karen Rohlf
30 października 2023 13:34
JustKaro, Ja Kasię bardzo polecam także, bywa u nas regularnie.
JustKaro   Kiedyś Windziakowa :)
30 października 2023 14:21
faith, zembria, z obiema paniami nie mogę się skontaktować niestety 🙁
Dobra, to zostajemy przy Pani Kasi, jesteśmy wstępnie umówione. Dziękuję dziewczyny!
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
30 października 2023 17:01
JustKaro, Bo jej najlepiej zostawić smsa, ona cały dzień u pacjentów, to telefonów nie odbiera w trakcie wizyty.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się