Miss i Mister

eterowa   dawniej tyskakonik ;)
13 marca 2009 14:36
Co byście powiedzieli na zrobienie takiego malego, nieoficjalnego konkursu na miss i mistera forum? I co miesiąc będziemy wybierać nowych "laureatów" 😉 Polegałoby to na tym, że wstawiamy tutaj od jednego do trzech zdjęć SWOJEGO konia i piszemy o nim kilka słów. Najważniejsze info, tzn. wiek, rasa, dyscyplina w której się kształcicie, co lubi, a czego nie lubi, mogą też byc jakieś osiągnięcia itd. I tydzień przed końcem  każdego miesiąca zrobimy głosowanie na wszystkie zgłoszone konie w kategoriach: Miss, Mister. To wystarczy. Tylko warunkiem jest, że konie, które zdobyły już "tytuł" nie mogą więcej "brać udziału" 😀 To zaczynamy. Teraz zrobimy te 1,5 miesiąca na zgłoszenia, żeby się rozkręciło i tydzień przed końcem kwietnia zrobimy ankietę 😉 A późneij już normalnie.
Zapraszam ! 🙂
wątek zamknięty
Phi, myślałam że będziemy wybierać ludzkiego mistera i miss forum 😉 I już się ucieszyłam. Hihi.
wątek zamknięty
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
13 marca 2009 16:04
ja też myślałam, że chodzi o ludzkiego  😉 chociaż chyba na re-volcie same baby zostały?  🤣
wątek zamknięty
Dworcika   Fantasmagoria
13 marca 2009 16:18
A gdzie tam!
Mamy kilku panów 😉

wątek zamknięty
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
13 marca 2009 16:34
jakoś ich nie zauważyłam, wybaczcie  :kwiatek: 😉 pamiętam tylko, że był janek15 ale ostatnio go nie słychać..  🙂
wątek zamknięty
Jest jeszcze Wawrek i paru innych panów ale nie zawsze się udzielają 😉

Też myślałam że chodzi o wybieranie ludzi....hehe było by ciekawie  😁 Swoja droga jak by panów co miesiąc wybierać to nie wiem czy by na cały rok ich starczyło  😁
wątek zamknięty
Raven   Dragon Heart & Shadow Hunter
13 marca 2009 16:39
Polegałoby to na tym, że wstawiamy tutaj od jednego do trzech zdjęć SWOJEGO konia i piszemy o nim kilka słów.

Łe dyskryminacja 😕 A co jak ktoś nie ma własnego, tylko się wozi na cudzych? 🙁
😉
wątek zamknięty
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
13 marca 2009 16:41
to co obecnie jest watkiem "zdjecia voltowiczow" funkcjonowalo pod tytulem miss i mister volty, ale jako ze tytul wprowadzal w blad, to po jakims czasie zostal zmieniony 🙂

imho, wybieranie mistera wsrod koni to glupi pomysl  😎
wątek zamknięty
Edytka, no co ty hahahahha
wątek zamknięty
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
13 marca 2009 17:28
dla kazdego wlasny kon jest najlpiekniejszy. dla mnie nerwina i nathan boy sa najcudowniejsze na swiecie i co teraz? 😁
wątek zamknięty
Dworcika   Fantasmagoria
13 marca 2009 17:40
To, że zawsze jest tak, że na swoje nie wolno głosować  😂
wątek zamknięty
opolanka   psychologiem przez przeszkody
13 marca 2009 17:55
[quote author=tyskakonik link=topic=3965.msg200668#msg200668 date=1236955018]
Polegałoby to na tym, że wstawiamy tutaj od jednego do trzech zdjęć SWOJEGO konia i piszemy o nim kilka słów.

Łe dyskryminacja 😕 A co jak ktoś nie ma własnego, tylko się wozi na cudzych? 🙁
😉
[/quote]

Raven - "swoich" czyli realnych, a nie wirtualnych, znalezionych w necie 😉

P.S. Też uważam temat za niezbyt mądry, ale enjoy 😀
wątek zamknięty
eterowa   dawniej tyskakonik ;)
13 marca 2009 20:01
w takim razie teamt wątku możemy zmianić na miss ( w szczególności ) i mistera forum Voltpirów 😉 Jeśli tak, to za chwilkę zmienię, tylko chciałąbym wiedzieć, czy mam tak zrobić 😀
wątek zamknięty
Na starej Volcie był już temat do wybierania ludzkich Miss i Misterów, kompletnie nie wypalił i zamienił się w temat o zdjęciach forumowiczach.
wątek zamknięty
eterowa   dawniej tyskakonik ;)
13 marca 2009 20:35
W takim razie proszę moderatorki o zamknięcie tematu... 🙂
wątek zamknięty
pfe, temat iście zpapugowany z grona 🙄
wątek zamknięty
pfe, temat iście zpapugowany z grona 🙄

no i co? nie sądze żeby było to coś złego  😉
wątek zamknięty
Raven   Dragon Heart & Shadow Hunter
13 marca 2009 21:02
opolanka ahum, czyli w ten deseń 😉
konianka a z którego Grona konkretnie?
Równie dobrze można uznać, że spapugowane zostały tematy o Torwarze, siodłach, pensjonatach itd. No i nie każdy ma Grono 😉
wątek zamknięty
eterowa   dawniej tyskakonik ;)
13 marca 2009 21:10
A co to jest Grono? 🤔 Ja sama wpadłam na ten pomysł 😉
wątek zamknięty
Eeee tam. Jak papugować z grona -> to trzabyłoby założyć tu temat np. "wożenie dupy" i zapytać "co rozumiecie pod tym pojęciem...?" 😉

wątek zamknięty
Scottie   Cicha obserwatorka
14 marca 2009 09:26
pfe, temat iście zpapugowany z grona 🙄


A tematy takie jak: "osoba nizej opisuje osobe wyzej" albo "skojarzenia" to nie? 😉
wątek zamknięty
Dworcika   Fantasmagoria
14 marca 2009 12:02
Ok...poszła prośba od założycielki tematu, więc zamykam.
wątek zamknięty


Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.