Ogier Bonaparte

Witam wszystkich! Szukam informacji o og Bonaparte po Pick Wick od Bona po Cynik.. szczególnie interesuje mnie potomstwo, które pozostawił i jego osiągnięcia... Z tego co się doszukałam to zostawił klacz Daborę,matkę m.in. Diafona i Dolce Vita, a z koni bezpośrednio po nim ogiera Boss, który chodzi w kat. D... będę wdzięczna za wszelkie dane i zdjęcia, które są mile widziane :kwiatek:
uwielbialam tego konia. malutki okraglutki kasztanek o fenomenalnym ruchu. koniczek typowo juniorski- pozniej troszke juz mu brakowalo. przede wszystkim mial problemy z wygalopowaniem. ale konisko o rewelacyjnym charakterze. z tego co pamietam Julia miala na nim srebro w zespole i 8 m. w Mistrzostwach Europy
Zaczął starty pod Łukaszem Jończykiem, a od '96 Julka Krzyżanowska na nim jeździła z całkiem fajnymi wynikami...












we wrzesniu 08
Pursat   Абсолют чистой крови
15 marca 2009 17:56
Boss jakiś czas temu stał u nas w stajni przez chwilę - charakterne zwierzę, czasem złośliwe, duży indywidualista 😉 Nie wiem czy te cechy to po tatusiu 😁
zawsze mial takiego brzuchola 😉
w Ochabach sprawdzil sie rowniez jako ojciec matek
duzo po nim biegalo na Partynicach
Trzy sezony stał w Mieczownicy, pierwszy rocznik wrócił z Partynic, biegał różnie. Jeżeli szukasz czegoś po nim, jest tam z czego wybierać
Hehe.. Miałam okazję postępować go kiedyś Jońcowi na targach  😁


Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się