Konie zimnokrwiste i pogrubiane

PumCass   zachowaj zimną krew!
03 grudnia 2013 21:56
na stronie Edyty Trojańskiej-Koch te zdjęcia widnieją w folderze "Tinkery", więc chyba nie trafione w wątek  😉
milena1013   kopyta i sznurki ^^
05 grudnia 2013 15:34
Nie rozumiem  🤔
No to jest wątek o koniach zimnokrwistych i pogrubianych, a konie z twoich zdjęć to tinkery...  😉
HEJ! Oto mój nowy 1,5 roczny nabytek  importowany ze Szwecji. Po ogierze Akke (ard. szw) a jej matka jest wnuczką słynnego Expo De Feulen i Cartona 🙂
A idźcie się schować z tymi swoimi ciachami 😁
PauliL, jak zwykle zwierz mi się podoba 🙂
Gazellasta, ja to siwej wzrok lubię, na większości zdjęć łypie tymi łoczami 👀  🤣
PauliL, niech się zdrowo chowa 🙂
.
To jej ojciec 🙂
lussi to już nawet w stajni nazywane jest "szalone oko Siwej"  🏇
PauliL, nieziemski 😲
Gazellasta, hahaha, zupełnie się nie dziwię 😀



jedno z aktualniejszych 😉
Nie chcę sięwtrącać , bardzo ładny koń , ale pazur koniecznie do ciachnięcia .
Gazellasta, jak już siwe, to siwe:



Rancho, 02.06.12 😀

Nie chcę się wtrącać , bardzo ładny koń , ale pazur koniecznie do ciachnięcia .


Też mam parę zdjęć konia w za długich pazurach, np sprzed tygodnia (bo kumpela, która struga, zachorowała), dopiero dzisiaj (po 6 tygodniach od ostatniego strugania - a strugam co 4) udało się nam spotkać. Nie widzę w tym powodu do uwag 🙂
lussi, ale dlaczego tak cię ubodła ta uwaga skierowana z resztą do innej użytkowniczki? krzywdy nią nikomu nie zrobił, ani nie wyraził się w niemiły sposób 🙂
jak już tu jestem, to i my się przypomnimy jednym małym wspólnym zdjęciem 😉
harja, maluszek 😀
zdj. akurat dzien przed kowalem 😉

co nie zmienia faktu, ze jak na zlosc na chwile obecna kuleje prawdopodbnie z powodu zbyt sztorcowego kopyta..
Harja, nie ubodło mnie, nie miało tak zabrzmieć 🙂 przepraszam, moze zle napisalam, zdenerwowana bylam tym wstretnym wiatrem.. 🙇

Dzisiaj przy struganiu kucol nie chcial wspolpracowac, bo wszystko wokol latalo, a on nie przepada za reklamowkami i foliami, wiec niezle mnie poprzecioral, wspinal sie. U niego takie bunty normalne, ale przy struganiu zawsze stal.. tym razem musialam gadac, uspokajac i glaskac kluska.  Z kolei kobyla standardowo nikogo poza mna nie lubi i nie omieszkala tego pokazac. Dodatkowo wiatr i halasy, ktore jej nie wzruszaja, ale mozna wykorzystac, zeby poudawac, nie? Udalo jej sie kopnac znajoma (pierwszy raz w zyciu), po czym usilowala mi sie zbuntowac i stanac deba (tez pierwszy raz, nigdy nie smiala sie postawic w ten sposob - moze bylam zmarznieta i zbyt rozluzniona, nie pilnowalam jej), ale pancia sie wtedy wkur..zyla, bo co to kurde ma znaczyc, nawrzeszczala, poustawiala po katach, zapowiedziala robote dnia nastepnego coby sie od nadmiaru energii w dupce nie pokrecilo i zdziwiony kon okazalo sie, ze umie stac w miejscu.. zamorduje kiedys te laciate wariaty.



Przepraszam za brak pl znakow, pisze z telefonu. 🙂
Burza, spokojnie zmieści sie do kieszeni, taki kompaktowy 😀
lussi, szkoda nerwów 😉
harja, ile on ma w kłębie? nie wiem czy pisałaś i mi to umknęło czy nie...
chyba że sama nie jesteś taka wysoka i tak się wydaje 😉
.
Cobrinha, pisałam jakiś czas temu, bo już właśnie kilka osób pytało i specjalnie z Pumcass zmierzyłyśmy go drewnianą miarką, a wg niej ma 168,5 - ja sama mam jakieś 164 🙂 on wcale nie jest duży 🙂 obok siebie wyglądamy tak(foto chyba z początku tego roku): KLIK
glanek, o rany, a ja myślałam, że u nas spadło go dużo 😀
super wiadomość o Atlancie! oby teraz utrzymała do końca 🙂
wstawiam, zimne z dziś 🙂pierwszy mini kulig sankami, na sanie za mało sniegu
harja, no niski też nie jest... ja Kluska nie mierzyłam, a chyba będę kiedyś musiała hihi
anyann, ale super!
super to jest to, ze lejce były z lonży robione,zakładane szory, w których ona niechodzi, bo chomont i cała jej uprząż zatrzaśnięta w siodlarni  😵

a jej to wisi w czym pójdzie bo jak ma iść to ma iść, i to jest piękne 🙂
anyann, jak fajnie! 😀 i jaka z niej puchata kulka 🙂
Cobrinha, koniecznie zmierz 🙂😉
harja, nie podejrzewam by miał więcej niż 165cm ;P
On jest szerszy niż wyższy. Ostatnio byłam w szoku, jak założyłam mu kupiona 2 lata temu derkę Caball która okazała się za mała i za ciasna, a derka Horze którą kupiłam dla Dukata a okazała się większa sporo niż 155 (bo ma zaniżona numerację), okazała się bardzo dobra zarówno na długość jak i w klacie, a wypada jak 165 ponoć 😉
1,65 to jak dla mnie wzrost konia idealny 😀
siwy też szerszy niż wyższy 😉) derki nosi 165 bo nie ma innego wyjścia  😂 kiedyś się szarpnę na jakąś na wymiar, która nie będzie sięgała do połowy brzucha i nie będzie lekko przyciasna w klacie 😉 teraz i tak ma długaśne futro, więc nie derkuję w ogóle, zostawiłam w stajni jedną zimówkę w razie "W" i ewentualnych bardzo niskich temperatur 😉
szczególnie fajne są derki Jacsona, bo wypadają naprawdę spore
gniada z moich zdjęć ma w papierach 158cm wpisane, ale jak dla mnie to jeżeli ma 155 cm to maks
wygląda na sporo większą 🙂😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się