Konie zimnokrwiste i pogrubiane

Ogier z tego co wiem to sztumski kasztan 3 lata od Harfa po Talent, zbonitowany na 82 pkt 🙂
.
glanek to właśnie ten ogier, zdjęć nie mam kiedy zrobić może w sobote zrobie to wstawie. znasz może tego ogiera?
.
Wstyd się przyznać ale nawet do paszportu nie patrzyłem a paszporty ojciec ma u siebie więc nie wiem.
.
Fotki z Wiosennej aukcji ogierów zimnokrwistych - Jozefin 2014 : https://plus.google.com/photos/113509690725750413251/albums/5988325938001380833
Syn mojego Hejpa - Browar
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] Wielkość zdjęcia
Harlem
.
glanek u mnie jest dopiero tydzień i staramy się żeby jak najszybciej nabrał mięśni i masy, a co do zdjęć to ja nie umiem robić więc wyszło źle
.
szczerze mówiąc on mi też za bardzo się nie podoba ale cóż siła wyższa  😉
.
Skaryszew w tym roku naprawdę na wysokim poziomie, wiaty dla koni, wszystko moim zdaniem tak jak powinno być. Pokaz ogierów przesuper! Naprawdę zobaczyć takie konie w jednym miejscu to nielada wyzwanie! EKSTRA!!!!  A tutaj link do zdjeć https://plus.google.com/photos/113509690725750413251/albums/5989487083968218881?authkey=CNnKjK7c9YrNHA
bezunia82 mam wiecej zdj Igona, wiec jak coś to priv 🙂
MajaK   Tina 2000-2013
11 marca 2014 12:04
Mnie urzekły karo-srokate grubaski w Skaryszewie  😜
Hodowla z Radomia.
Tydzień wcześniej przypadkiem znalazłam na Allegro, teraz podziwiałam na żywo. Pięknosci  😍
.
Mam nadzieję, że teraz już rozmiar będzie dobry i że nie dostanę  🤬
to i My się przypominamy


🙂 wiosna nadchodzi!
Sio   nowe wcielenie marchewki
11 marca 2014 20:14
PauliL  piękna galeria pięknych koni. Bardzo żałuję,że nie mogłam być w tym roku 🙁
glanek zdjęcia ogierow na pewno sie znajda 🙂 Rubisa niestety nie było, kazdy był zawiedziony, podobno dostał zapalenia od szczepienia....
Sio naprawdę masz czego żałować 😉
Ja z galerią jestem w połowie, powoli podpisuję zdjęcia także do wieczora powinien być komplet 🙂
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.789057001121623.1073741925.304163712944290&type=1
.
Skaryszew genialny 🙂 kto nie był niech żałuje 🙂 ja wrzuciłam zdjęcia na konto na fb ( Karol Szott) , przynajmniej to co na razie obrobiłam.

Zdjęcia
Igon
Framand
Rafael
Zdjęcia ogierów są przepiękne! ( Igon :kocham🙂
U mnie nauka, nauka, nauka. 🙂 Na razie jeździmy na spokojne spacery, wrzucam fote z dzisiaj.
glanek
Bardzo Ci dziękuję, dodałam jeszcze trochę zdjęć. Jestem zakochana w Igonie  😍
TeMaza kobyłka chyba wysoko źrebna???

a tu moje zdj Igona, popatrzcie na tą pieknote 🙂
TeMaza kobyłka chyba wysoko źrebna???

a tu moje zdj Igona, popatrzcie na tą pieknote 🙂
PauliL dziękujemy za foty 🙂

armara świetne zdjęcia, jak będziesz się wybierać w okolice Podkarpacia to proszę daj znać 🙂
PauliL termin ma na 3 lipca 🙂
Hej kochani czy ktoś z Was jeździ swego grubaska w westernowym? Siodło na mojego wielkonia mam ale kupiłam popręg 90 cm i okazał się za krótki 🙁 120 potrzebna jak nic ale szukam szukam i 90 są najdłuższe. Jeśli ktoś z Was ma jakies namiary to proszę o info.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się