Konie zimnokrwiste i pogrubiane

.
glanek,  mam nadzieję, że będzie jak najbardziej "z" 😉  na zdjęciu jest z matką, ojciec małopolak. zawsze marzyłam o kanapie 😉

śliczne maleństwa! ogierek totalnie boski!
.
szczerze mówiąc nie znam matki. znam tylko ojca: Bajerant młp.  ma być koniem "do kochania", więc niezbyt interesowałam się rodowodem.
.
Nasza pociecha Egon ( Elgara- Igon)
.
Glanek dziś czwarta doba 🙂 miejmy nadzieję, że zastąpi kiedyś miejsce taty 🙂
bezunia82, wow będzie z niego mężczyzna, cudo!
😍 śliczy maluch
.
Czy ktos z was wybiera sie 3 maja do Boguslawic na Ogólnopolski Czempionat koni PKZ??
glanek ależ piękna kasztanka będzie! Więęęcej zdjęć.  😍
Sio   nowe wcielenie marchewki
10 kwietnia 2014 09:11
Czy ktos z was wybiera sie 3 maja do Boguslawic na Ogólnopolski Czempionat koni PKZ??


Kurcze skąd Wy bierzecie takie informacje? Na stronie stada-nic, na stronie związku łódzkiego-nic, a Wy już wiecie  :kwiatek:
Ja bardzo bym chciała być i się postaram, ale na razie nie obiecuję 🙂

Edycja-usunęłam powtrórzenie
.
Otóż to Galnek !
Sio to sie pewnie zobaczymy.
Wioze dwie klaczki dwuletnie do Bogusławic, Glorie po Bissmarcku i Here po Rubisie 144 🙂
Daj zdjecia tych klaczy
Pierwsze zdj to jest Gloria po Bissmarcku a druga (fotki z zimy) to Hera po Rubisie 🙂
miałam pokazać, to pokazuję. takie na szybko, póki mi córka spała, jeszcze w przyjezdnym kantarze. Cob powinien być dobry chyba?


TRATATA   Chcesz zmienić świat? -zacznij od siebie!
15 kwietnia 2014 16:54
Isabelle - piękna mała, zanim się obejrzysz to będziesz musiała kupić FULL.  Dopiero co moja była taka malutka a tu zaraz 2 lata będzie miała.
Egon rośnie, dzis ma 2 tygodnie 🙂
Nie no, bezunia82 zakochałam się w nim 🙂 Koniecznie go sobie zostawcie na przyszłego rozpłodnika 🙂😉 Mały klon Igon 🙂
PauliL zobaczymy co to będzie, na razie to jest taki rozrabiaka, że masakra, to też po tausiu  😀 a co do klona to się zgadzam kserówka dosłownie  😀 matki ten źrebak nie miał  😀
.
cudne te wasze zrebaki. Ciągle tu wracam aby sobie na nie popatrzeć. Niech Wam sie zdrowo chowają.
bezunia82 , hehe widzisz jak to się potrafi wrodzić w tatę w każdym calu 🙂
a moje fotki z dziś Glorii, Hery i Sangrii 🙂 Która najlepsza według was?
.
sakura   Najważniejsze to nie przyzwyczajać się....
18 kwietnia 2014 19:04
A ja sie pochwale moim kuniem 🙂
PauliL,  zdecydowanie Gloria! Moje "zimnokrwiste marzenie". Mocny zad, krótka, zbita, kompaktowa. Świetna!
Glanek dziękujemy 🙂 Indonezja bardzo fajna w jakim wieku jest?
PauliL wszystkie bardzo dobre, ale ja jak koleżanki kibicuję Glorii, fantastyczna i będę trzymać kciuki za dobry występ w Bogusławicach i aż mi się coś dzieje, że nie mogę jechać  😕
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się