Konie zimnokrwiste i pogrubiane

montana,  nie, wcale nie przytyk. nie znam się na źrebakach, a małopolaki to już kompletnie nie mój typ, więc nie wiem. Ale jednak coś sprawia, że jeden źrebak gorącokrwisty idzie za 10 tysięcy na jakimś korungu a inny wystawiony jest za 1000 do negocjacji. nie pytaj mnie co, bo nie wiem, ale jednak coś to sprawia.

może to i prawda z ogłoszeniami. choć ... koło mnie zbyt wiele koni nie ma. jeżdząc wiele po województwie, sama mieszkając na wsi znam jedną stajnię gdzie są hodowane zimnioki-a i nie wiem czy nie pogrubiane, bo nie są bardzo masywne. nie widzę tych koni.
montana nie sugeruj, że większość źrebaków zimnokrwistych idzie na mięso bo to nie prawda,w którymś wątku ktoś pisał, że do ubojni szły wszystkie jak leci, i wcale zimniaków najwięcej nie było
Mamy już dobee, Aria (Azalia/Hejp) 🙂
pytanie mam PauliL, jeżeli mam klacz rasy arden polski i zaźrebię ją polskim koniem zimnokrwistym to w jakie księgi będzie wpisany źrebol?
anyann nie jestem w 100 % pewna ale chyba do PKZ. Wiem ze jesli klacz jest PKZ i ma dolew ardena i pokryje się ardenem polskim, to wtedy wychodzi polski arden. Wiec na dobra sprawę to pewnie 3/4 pochodzenia musi wywodzi sie od ardenow. Dokładnie nie wiem, nie mam żadnego ardena, ale jesli pokryje swoje źrebice ardenem polskim (ta po Rubisie i bissmarcku) to beda ardeny polskie 😉
a my grubaski pozdrawiamy z pierwszych zawodów skokowych w tym sezonie i w dodatku wygranych 🙂



Gazellasta, brawo!
gazellast czy to moze zawody skokowe na pokazie zimnokriwstych w Smolajnach??
dzięki 🙂

nie, nie, Ruda Śląska. Puchar Omegi

Ujeżdżenie - gdzie byłyśmy 5 w P4


no i skoki 80-90 z oceną stylu, przejechałyśmy tylko na 1 punkt  🏇




pozdrawiamy
.
glanek Rudzielce są najlepsze! Zawsze!  😍
macałam dziś ogiery Bank i Askon. no 😍 takiego siwego tonowego Askona to bym chciała mieć 😍 pojechaliśmy oglądać naszą potencjalną klacz, a jak mój M. zobaczył pół Askona wystającego z boksu to bez wysiadania z auta powiedział "bierzemy", bo myślał, że to jest ta kobyłka 😉 przepiękne, majestatyczne zwierzę. Budzi respekt. 

glanek,  śliczna! brzuś cudny! kciukam za klaczkę 😍
a my dziś pierwszy raz na dwórzu 🙂
.
Sorki że was tak zarzucam zdjęciami, ale nie mogę się oprzeć 🙂
.
Gratulacje  🤣 🤣 😉
.
glanek,  gratulacje!

a ja właśnie wróciłam z bogusławic. Zakochana po uszy! Konie bardzo zadbane, wszystkie błyszczące, grzywy i ogony falujące i zadbane... Konie spokojne, żadnych wypadków, ucieczek... Ogiery dużo lepiej wychowane niż większość gorących na pokazie ogierów rok temu. Żadnych kulawizn, ran czy krwi, co po oglądaniu rozkrwawionych kącików pyska u gorącokrwistych na innych pokazach naprawdę robi dobre wrażenie. Konie bez wyjątku zadbane bardzo. Szkoda, że pogoda nie dopisała.
.
Isabelle Dawaj foty! Proszę grzecznie  😉  😀
Bary, pkz, bonit. 80 pkt, chyba przyszły tatuś mojego żrebaka
No więc z Bogusławic wróciłam z sukcesem, moja Hera 3 miejsce w kategorii 2-latków 🙂
Misiek69,  jakieś nędzne mam. ale wiecie, ja jestem fotograf żaden, ledwo spust umiem nacisnąć, więc takie trochę dno... filmiki mam, ale komputer ze mną nie współpracuje i wyłącza się przy próbie wrzucenia :/  spróbuję z drugiego jak mi dzieć powstanie.





Isabelle czekam z niecierpliwością.
Isabelle Piękne konie. Dzięki. Nie bądź taka skromna, zdjęcia fajniutkie zrobiłaś.
.
ostatnie zdjecie to ogier GWIAZDOR (po Greczyn od Gaja), typ sztumski 😉
ładuje się to jak krew z nosa... będę pojedynczo wstawiać.

stawka klaczy dwuletnich:
a moje maluchy miały dziś sesje 🙂 Isabelle niedlugo dostane zdj Jody 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się