Konie zimnokrwiste i pogrubiane

michal, zawsze wstawiasz takie piękne zdjęcia 🙂 a para większa bo zima, z wiosną i trawą pewnie troche minie 🙂 daj więcej zdjęć 🙂

Cobrinha, coś się stało czy ot tak ferie? 🙂
Nie no młody, wszystko jak najbardziej ok, ale za młody by chodził... ale od wiosny, lata zaczynamy - osiołek jest wstępnie zajeżdżony ale ze względu na młody wiek obecnie nie chodzi, co najwyżej na spacery gdzie jak zobaczy trawkę spod śniegu to już nie ma chodzenia na uwiązie bo do niej leci, żarłok jeden heh  🏇
Manta   Tyłkoklep leśny =)
06 lutego 2010 10:54
To i ja z moim kieszonkowym ziemniaczkiem się wrzuce =) jako, że wczoraj kilka fotek porobiłam ;-) inne wstawiłam w ZNK ;-)

portrecik:


i duuuży mały koń:



kasztankaija   Love you more and more and more.
06 lutego 2010 14:52
Manta faktycznie kieszonkowy 😉

[img]http://[/img]

[img]http://[/img]
michal, zawsze wstawiasz takie piękne zdjęcia 🙂 a para większa bo zima, z wiosną i trawą pewnie troche minie 🙂 daj więcej zdjęć 🙂


e tam  🤣 zwykłe zdjęcia, niestety nie mam aparatu, bo kiedyś w terenie zahaczyłem nim o gałąź w puszczy, no i już nie działa :P więc mam tylko komórkowe 😉 i też mam nadzieje ze mu z wiosną przejdzie i szybko wrócimy do takiej formy jak w wakacje 😉

i tak na ocieplenie 😉

Manta, cudny ten pierwszy portret! I jak pasuje do niej określenie 'kieszonkowa' 🙂

michal, piękne, jak mówię że piękne 😉
dzięki Burza 🙂 jak mi się uda dorwać kogoś z aparatem, to wrzucę coś z jazdy 🙂 jeśli coś się nada  🤣 czyli pewnie dopiero na wiosnę hehe
No na wiosnę? Bierz kumpla i niech pomarznie te 20 min! 😀
hehe, raczej muszę żerować na 'tamtejszych' 😀 a dziewczyny z pensjonatu są raczej w weekendy, a ja w tyg. Poza tym komu by się chciało jechać ze mną pociągiem o 7.30?  🤣
furmanka   zawsze pod górkę...
06 lutego 2010 22:09
Sory, że tak się z znienacka wpycham.
A mnie się taka oto piękna źróbka urodziła z kupionej źrebnej klaczy rasy "kuc". Po badaniu krwi okazało się, że nie jest po ogierze wpisanym w świadectwie krycia (hc), ale po zimnokrwistym  😲
Cóż było robić - pokochaliśmy
Po urodzeniu była niewiele mniejsza od matki. Dawno ją przerosła - głównie w szerz. Zacięcie skokowe odziedziczyła po wujku Waronie. Dzieci ją uwielbiają.
Teraz ma pięć lat
Manta   Tyłkoklep leśny =)
06 lutego 2010 22:43
Michal - wez tego swojego szalonego rumaka opanuj i wtedy widzimy sie w puszczy =) wtedy ja wezme aparat i sie nawzajem pofocimy - np na tej fajnej łączce przy parkingu lesnym (nie wiem czy wiesz o ktora mi chodzi). Ja teraz w tygodniu jestem czesto wolna, wiec chetnie dam sie wyciagnac ;P tylko najpierw Ciebie musza puscic samego =)

Burza - dziekujemy =)
hehe, wiesz Manta, ja bardzo chętnie się w puszczy spotkam! 🙂 ale widzisz jak to jest - kiedy ja bywałem parę razy w tyg, to Ty nie mogłaś albo byłaś chora :P a teraz Ty bywasz, to Agaro zafundował nam zakaz samotnych wypadów 😀 no ale jak się skończą kuligi to klusek będzie znów wolny cały czas, i wtedy coś pokombinujemy 😉 ja jeszcze rozkminiam zmianę wędzidła, to może wtedy mnie puszczą 😉
To ja Wam też pokażę naszego grubaska og. Roki
Nam dzisiaj humorek dopisywał to i piłeczka była w łaskach 🙂
A to nasze klaczki, takie MALEŃSTWA 😀
furmanka, śliczna 🙂

bezunia82, ale przystojniak, super!!

Cobrinha, jaki wynik meczu? 😉

bezunia82, to czyste z? Ale cudo ta druga, wygląda jak czarny shire, same nogi!

Mój pączuś
bezunia82, śliczne kluski... 🙂
Burza, z jego zdolnościami do gry mógłby grać w reprezentacji... heh
Widzę, że Pączuś pomyka jak ta kulka śniegowa heh
Mojej grubci tu chyba jeszcze nie było 🙂
Diadula, nareszcie ulubiona Piorkowa kumpelka terenowa 🙂 ale lata 🙂

Cobrinha, taaak, jak lawina 😀
Tak, to czyste polskie zimnokrwiste, Roki to ogier sokólski, Bonita to klacz sztumska, a Tara to taka bomba genetyczna 😀, cieszę się że się podobają.
BURZA a twój Pączuś naprawdę niezłe ciacho 😀
Burza foty z zeszłego roku, ale mam w zanadrzu wczorajsze, wszyscy w stajni się cieszą, że wreszcie ktoś zrobił kółko do lonżowania hehe :P
bezunia82, Tara mnie urzekła całkowicie 🙂

Diadula, koniecznie dawaj aktualne 🙂
A to nasze, pamiętasz 🙂
kasztankaija   Love you more and more and more.
15 lutego 2010 07:14
Burza Ty wiesz, że ja jestem fanką Piorka  😎

bezunia82 ta druga  😍
bezunia82, Tara mnie urzekła całkowicie 🙂

Diadula, koniecznie dawaj aktualne 🙂
A to nasze, pamiętasz 🙂



Ha, to jedno z moich ulubionych 🙂
MajaK   Tina 2000-2013
15 lutego 2010 16:32
Burza, Diadula - szkoda, że mam do Was raczej daleko (mam?) bo bym na tym zdjeciu też się pojawiła z moją "kuleczką"  😁

Byłoby trio.
MajaK i Adam, niestety już nie stoimy razem, ale fakt trio byłoby piękne 🙂
Burza, nie razem, ale bliziutko. Nie marudź, może w końcu spotkamy się w połowie drogi 🙂

Wrzucam najaktualniejsze z soboty, trochę aparat świrował, bo za duże kontrasty 🙂
kasztankaija   Love you more and more and more.
16 lutego 2010 07:59
Diadula kawał konia!


[img]http://[/img][IMG=][/IMG]
kasztankaija Ano duże jesteśmy z krótkimi nóżkami 🙂
kasztankaija   Love you more and more and more.
16 lutego 2010 09:34
Diadula to tak jak i my :P
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się