Konie zimnokrwiste i pogrubiane

Brzask   kucyk,kucyk...a to kawał s.........
21 marca 2010 17:12
Edy, to chłopczyk 😉

Bischa L, tak to kolega tuptuś. A Blanka stoi u mnie w stajni 👿
Wrzuć koniecznie do wątku kociego  🤣


jak znajdę to wrzucę  👀

Zdjęcia dopuszczalne na forum mają mieć 800x800 pikseli, Twoje znów są za duże.
[center][img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] za duże zdjęcia znów.
Kolejne ostrzeżenie.
[/center]
A ja chciałam pochwalić się wszem i w obec Najwspanialszym Koniem Zimnokrwistym świata i okolic🙂 Bowiem w weekend miałyśmy pierwsze zawody w sezonie - halowe skoki i jestem z niej ogromnie dumna! Nie dość, że pierwszego dnia latała jak niejeden sportowiec : L na czysto bez problemu dla ziemniaka to jest coś przecież🙂 A w niedzielę to już w ogóle przeszła samą siebie gdy udało mi się na niej zrobić III  licencję🙂 prowadziła się wspaniale w swoim (naszym) szybkim-ulubionym tempie, ale skoki były piękne, lądowanie dobre, pasujące odległości no i jechało mi się bajecznie🙂 Oby teraz cały sezon taki był🙂

Narazie mam mało zdjęć, ale będzie więcej:
rozprężąlnia:




parkur:


i dekoracja:




Magdzior, gratuluje  🏇 - stęskniłam się za swoją ulubienicą 🙂...
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
22 marca 2010 18:48
[b]Magdzior[/b] gratulacje!  🙂
Magdzior, gratulacje 🙂 piękną parę tworzycie 🙂

My nieloty ale też się pokażemy
Dzięki wielki🙂 Najbardziej się ciesze z tego, że to właśnie na niej udało mi się zdać bo to taki mój osobisty sukces jk sobie porównam Reszkę sprzed 2 lat i parkur na niej gdy była to walka o życie, teraz to jest czysta przyjemność jesli ja nie robię głupich błędów🙂 Mam nadzieję, że dostanę niebawem zdjęcia ze skoków.

A jak widać wygląda na tych zdjęciach jakbym jej w ogóle nie wyczyścila, ale cóz taki jest urok zimowego futra i wiosennej pogody.

Burza wy to takie przeciwieństwo nas, my się do ujeżdżenia nie nadajemy za to wy się pięnie prezentujecie🙂
Magdzior, super czytać, najlepsze postępy na świecie to te wyrobione własnymi rękoma a nie przez kogoś 🙂 grzywę jej pleć!
grzywę jej pleć!

Nie umiem... wrr ale sie nauczę🙂 Tzn. umiem, ale ona ma taką gęstą i śliską tą grzywe a do tego tak ruchomą górę szyi, że kiedyś przed zawodami miała naprawde mocnego warkocza autorstwa koleżanki + spsikana została lakierem i co i po pierwszym kłusie się rozleciała...;/ myślę, że tzebaby spróbowac robić odcinkami i po krótkich odcinkach warkocza spinać go gumka i potm kontynuowac dalej wtedy może byłaby szansa, że się utrzyma dłuższa chwilę, ale to musze poćwiczyć.
Madzior

gratulację!


No jak teraz złe wkleję to się poddaję;/   🏇
cykl z kotem jeszcze raz..

I coś w temacie latania🙂 zero stylu z mojej strony nadrabia koń :P
m.indira   508... kucyków
24 marca 2010 20:52
no i czas zagościć i w tym wątku...
dzisiaj przybiegł sąsiad stadniny, własnie przyjechał z Karkowa, jeździ u nas ze swoimi pociechami, i pyta : To fryz?, na co odpowiedziałam, nie, lecz jego dziadek ma kilka synów fryzyjskich na swoim koncie, którzy są uznanymi ogierami w Polsce...
oto najprawdziwszy Belg sprowadzony z tegoż kraju,w dodatku ogr, a zapuszczający korzenie w naszej stadninie, marzenie szefa a teraz i moje kochane stworzenie, które mam nadzieje będzie pokazówką ujeżdżeniową pod siodłem i w wysokiej dwukółce


Magdzior, to może obetnij?

Diadula, super foto 🙂 a to drugie to ja robiłam? 😀

m.indira, niezłe bydlę 😉 ziemia musi się trząść jak leci 😉
m.indira, rozbrajający  🤣
m.indira   508... kucyków
24 marca 2010 21:00
Burza ale za to jaka prezencja, i ten charakter  😍  😜
a tak serio, to nie jest taki wielki, jedynie 170 w kłębie, no i wędzidło robione na zamówienie, nie wspominając o ogłowiu i kantarze...
najśmieszniejsze jest to, że przy tej swojej masie jest mega delikatny, chodzi na uwiązie na wybieg, łazi za człowiekiem jak pies, i kocha wszelakie pieszczoty, w dodatku lubi sie bawić, mądry, inteligentny, i opanowany.
koń marzenie...
dempsey   fiat voluntas Tua
25 marca 2010 00:35
mindira świetny!
prawdziwy dextrarius 😉
i właśnie tak mądrze mu z oczu patrzy
ciekawe ile ma lat?
busch   Mad god's blessing.
25 marca 2010 01:21
m.indira - ciekawa jestem, jak się dobiera siodło na takiego konia... trudno jest mi sobie wyobrazić zwykłą ujeżdżeniówkę z takim szerokim rozstawem łęku
Burza to już zdjęcie z Bogatek

m.indira cudny jest  😍
m.indira   508... kucyków
25 marca 2010 12:13
Konio ma 6 latek, z oczu mu dobrze patrzy bo takiż i ma charakter, misio pysio i tyle, a to w końcu ogr z licencją...
co do siodła, w brew temu co myślicie, maleństwo nie jest dużo szersze grzbietem niż zwykłe mieszańce, tak więc z doborem siodła nie powinno być problemu, za to problemem okazało się wędzidło, bo wszystkie jakie mamy są za małe, więc postanowiliśmy z największego zrobić jeszcze większe i wstawiamy łącznik, będzie ok jak będzie miało te 18 centów z groszem...
na razie jesteśmy na etapie leczenia grudy(tylko tyły), doprowadzania kopyt do stanu używalności i walki o lepszy wygląd, oby się ciepło zrobiło to maleństwo wykąpiemy...
i do roboty...
kb   niezobowiązująco
25 marca 2010 12:28
m.indira powalająco piękny stwór. Moje marzenie. Kto wie może i się spełni...

ja jestem właśnie na etapie przestawiania się na te gabarytowo większe kopytne. Mamy u siebie NNkę, gdzieś tam w przodkach ma ślązaka i inne ziemniaczki. Kobyła jest hmm z jednej strony misio, z drugiej ośli upór.
a Co do wędzidła- u nas pasuje 13,5 za to z siodłem są niewyobrażalne kłopoty, 34-35 rozstaw łęku i tez nie zawsze nam pasuje... 🤔wirek:
w planach bezterlicówka, albo wrócimy do winteca wide. Myślę, że taki wintec z ostatnim łękiem będzie u belga ok.
Z resztą w gruncie rzeczy to nie są żadne monstra 
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
25 marca 2010 12:31
m.indira   on przypadkiem nie był pokazywany w zeszłym roku w Ochli na prezentacji ogierów? 
Przepiękny , pod takim to chyba ziemia drży w galopie 🙂
Manta   Tyłkoklep leśny =)
25 marca 2010 17:15
m.indira - piękny jest =) wstawiaj fotki jak najczęściej

Magdzior - wielkie gratulacje =) i jak miło znowu widzieć moją ulubienice =) wstawiaj więcej fotek i wymiziaj pięknotę ode mnie ;-)
m.indira, zdawaj szczegółowe relacje jak tylko zawęzicie relację bliżej 🙂

Diadula, wiem, że z Bogatek ale to chyba wtedy co was na skoki namówiłam 🙂
Burza, nie 🙂 wtedy to w innej czesci ujezdzalni było, a fotek nie widziałam  🤔
m.indira   508... kucyków
25 marca 2010 20:08
za jakiś czas podam dane itd...
niestety do tego czasu niech będzie owiany tajemnicą, jak swoją przepiękną grzywą...
koń pochodzi z Belgii, jest importowany.
jego dziadek, jest ojcem wielu uznanych og fryzyjskich, ale sam nie łapie za oko tak jak nasz misiek, dlatego nie dziwię się że widząc jego każdy pyta czy to fryz?
Burza obciąż nie ma mowy🙂😉 chybaby mnie właścicielka łącznie z trenerem pozabijali!🙂 ta grzywa to cały jej urok🙂

No to skoro się Reszka podoba to jeszcze parę zdjęć z dzisiejszego pierwszego w tym sezonie treningu na krosie:









(więcej relacji w kąciku sportowca amatora) ale skakała rewelacyjnie dzisiaj🙂 ech oby ujeżdżenie nam chociaż w połowie tak szło jak skoki i kros ostatnio to byłoby w ogóle pięknie i cudownie🙂
Magdzior...  👍
m.indira   508... kucyków
04 kwietnia 2010 10:57
fruwajacego belga odsłona druga...

kasztankaija   Love you more and more and more.
04 kwietnia 2010 11:42
m.indira  boże, co za cudo!  😍 niezły bydlaczek z niego, napatrzeć się nie moge, częściej go pokazuj, zdecydowanie!
W prawdzie mój junior jeszcze nie jest tak potężny (choć w nowym domku pewnie szybko nabierze masy), to kilka zdjęć zbója 🙂
Ciąg dalszy historyjki...
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się