Galeria ogłowi

Od dawna w różnych wątkach przewija się nieśmiało pomysł na utworzenie < tak, kolejnej 😉 > galerii, tym razem z różnymi modelami ogłowi. Zdecydowanie ułatwiłoby to życie większości z nas i dało możliwość zorientowania we wpływie odmiany na wygląd konia w świecącym naczółku i innych ważnych kwestiach  😜
Pytanie brzmi czy to nie zbyt pracochłonne i czy się da, oraz czy Quanta ma czas i chęci.

Myślę, że podział na firmy i wyszukiwanie po kolorach/nachrapnikach/naczółkach to już byłaby opcja full wypas, wymagania 'zdjęciowe' równie wysokie co w pozostałych galeriach.

Jak wam się to widzi?
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
21 grudnia 2010 20:21
Oj tak. Bardzo brakowało takiego wątku.
mi sie widzi, o ile można wstawiać ogłowia westowe,
a także firm różnych... w wątku jednym o modzie - można wstawiać tylko eskadrony, anki i jakieś jedno inne, a nie można innych firm, co jest niesprawiedliwe
mtl   I M Equestrian
21 grudnia 2010 20:24
lubię to! (tak z facebook'owym akcentem)
niektóre "sklepowe" zdjęcia nie dają pełnego obrazu ogłowia, więc przyda się taki wątek... moje ogłowie się niestety nie nadaje, bo mam obecnie części z dwóch ogłowi + naczółek inny  😂 ale chętnie coś pooglądam!
Dodofon, oczywiście a dlaczego westowe nie? Myślę, że kwestia podziału bądź ewentualnego dodawania firm z czasem 🙂
Bardzo dobry pomysł
cieciorka   kocioł bałkański
21 grudnia 2010 20:41
to jeszcze wyszukiwarce rodzaj odmiany 😉
Fajny pomysł, jestem za  🙂
caroline   siwek złotogrzywek :)
21 grudnia 2010 20:50
a moim zdaniem podziały są bez sensu.
zwłaszcza na firmy.

i nie rozumiem dlaczego chcecie czekać i zwalać robotę na quante.
zakasać rekawy i do roboty.

moja propozycja:
albo wątek na zasadzie wrzucajcie zdjecia TYLKO ogłowi z opisem jaka firma (zeby w watku zaraz sie o to nie pytali :icon_rolleyes🙂
albo dyspensa na ten wątek od zakazu cytowania zdjęć i prosze bardzo - cytujcie posty ze zdjęciami i SAMI zrobcie TUTAJ zbiór zdjęć ogłowi forumowiczów

a nie - jedna ma pomysła, kolejnym sie podoba, a w wątku ani jednego zdjecia ogłowia nie ma 😂



P.S. Dodofon, jest DRUGI wątek modowy, w którym mozesz dodać zdjęcia szmatek INNYCH firm, skoro tak cie uwiera wątek "trzech".

P.S. Dodofon, jest DRUGI wątek modowy, w którym mozesz dodać zdjęcia szmatek INNYCH firm, skoro tak cie uwiera wątek "trzech".


nie uwiera mnie absolutnie, ale dziwne jest, że jest możliwość wstawiania 3 firm... w tym ANKY, skoro później same produkty ANKY mają osobny wątek...
Dodofon, no proszę tyle było dyskusji...

caroline, nie ukrywam, że po cichu liczę na to, że da się zrobić coś ala szmatoholicy, bo zdjęcia ogłowi pomiędzy rozmowami są w wątku o nich 🙂 gdybym umiała coś takiego robić- chętnie bym zrobiła, ale nie znam się na tworzeniu stron.
caroline   siwek złotogrzywek :)
21 grudnia 2010 21:59
Burza, czyli liczysz na to, ze ktoś siądzie i pozbiera te zdjęcia i zrobi do nich stronkę jeszcze? faaaajnie 😜

moze jednak NAJPIERW zbierzcie zdjęcia, a jesli coś z tego wyjdzie to i strona powstanie?

bo na razie - jak juz pisałam - dla mnie to tylko chórek potakiwaczy się zebrał, a działania konkretne... no żeby ktoś nam zrobił 👍
Gillian   four letter word
21 grudnia 2010 22:03
weźmy się i zróbcie  😅
Właśnie dobieram zdjęcia 🙂
caroline- Ale zanim cokolwiek i ktokolwiek zrobi, chyba trzeba kilka "poklaskiwaczów" żeby w ogóle móc stwierdzić czy taki katalog ma sens.
może zróbmy temat podobny do "galeria zdjęć szmatocholików", gdzie będziemy wrzucać tylko zdjęcia. Komentarze niech pozostaną w wątku "ogłowia" 😉

p.s. chociaż, patrząc po wątku wyżej wspomnianym widzę, że tam również prowadzone są dyskusje.
Pomysł fajny, gorzej z realizacją 😉
Proszę bardzo, sprawdźmy- jeżeli nie galeria to chociaż będzie zbiór linków

Kieffer Carmen

Ursus z nachrapnikiem meksykańskim


W linkach, bo duże.
caroline   siwek złotogrzywek :)
21 grudnia 2010 22:34
to ja dam z grubej rury 😉

kieffer ergonomic + nachrapnik kieffer + naczółek horsepol


kieffer ergonomic + nachrapnik kieffer + naczółek horsepol + błyskotki handmade wersja kolczyki


kieffer ergonomic + nachrapnik kieffer + naczółek horsepol + błyskotki handmade wersja broszka


kieffer ergonomic + nachrapnik kieffer + naczółek horsepol + błyskotki handmade wersja kolia


kieffer ergonomic + nachrapnik kieffer + naczółek horsepol + błyskotki handmade wersja bransoletka


kieffer ergonomic + nachrapnik p. W. Leśniak + naczółek horsepol + błyskotki handmade wersja bransoletka


to nie koniec 😉 tylko PB mi się krzaczy 😉
ursusów moich musze poszukać też 😉
dodam kolejne zdjęcia do tego postu później 🙂


dodaję kolejnych parę 😉

kieffer ergonomic + nachrapnik kieffer + naczółek horsepol + błyskotki handmade


kieffer ergonomic + nachrapnik meksykański + naczółek waldhausen (awa?) girls' best friend


kieffer ergonomic + nachrapnik kieffer + naczółek waldhausen (awa?) girls' best friend
Burza, jak najbardziej da się zrobić, no i można bazować na skryptach ze szmatoholików, do których wyglądu, układu i wyszukiwarki już się wszyscy pewnie przyzwyczaili 😉
W okolicach sylwestra powinnam mieć więcej czasu - kto wie, może i w święta w ramach walki z obżarstwem przy stole 😁

Ale wszystkie fotki na jedną stronę plus do tego wyszukiwarka, czy dzielimy np. po typach nachrapników czy coś? Po firmach to chyba nie warto, niektóre marki na pewno by miało skąpo fotek...
oks proszę bardzo:

Kieffer Anja ze szwedem, czarne full nie wiem które chcecie:





SARM full meksykańskie:



Artemis, Orzechowy Full 😉


Nie wiem czy składaki też chceta: Ogłowie Claridge House® Poseidon naczółek też z hooksa nazywa się Claridge House® svängt


Passier Scorpius brązowy Full


Quanta ja bym podzieliła na nachrapnik i kolor 😉 I wsio 😀
Ja bym proponowała wyróżnić kilka najpopularniejszych firm: Kieffer, Stubben, Prestige, itd całą resztę gdzie fotek skąpo określić jako INNE a oprócz tego podział na nachrapniki.

.. i żeby nie było

Stubben Tyrone

mtl   I M Equestrian
21 grudnia 2010 22:56
a co z naczółkami? może osobny dział?
imo najlepszy podział na nachrapniki. Kolor w wyszukiwarce i tyle.
trzynastka   In love with the ordinary
21 grudnia 2010 23:10
podział na typ nachrapnika i kolory.
Czyli np. zakładka "meksykańce" otwiera się na "jasny brąz", "ciemny brąz" i "czarny".
Osobną kategorią były by naczółki 😉

moze tak ?
Klasyka od p.Marka, czyli biało podszywany Ursus z z nachrapnikiem szwedzkim 3,5cm:


Kieffer Maike z nachrapnikiem hanowerskim od p.Marka:

Daw-Mag ogłowie "sportowe" z nachrapnikiem hanowerskim:

Ursus z nachrapnikiem szwedzkim (5-5,5cm), naczółek produkcji Bogdana:
quantanamera, SUPER!

Można wszystkie po typach nachrapników 🙂

Jeszcze znalazłam
Ursus ze szwedem i białym podszyciem

Ursus i nachrapnik Daw Mag

Corigarius

Cheval i nachrapnik corigarius

Ursus z nachrapnikiem 'dwucyckowym'
nada sie? kiefferek. ale nie wiem co za model

Moje Schockemohle (nie wiem jaki konkretnie model) z angielskim nachrapnikiem:



USG (też nie wiem jaki model) ze szwedem:



I jakieś NN baaaardzo stare już:

caroline   siwek złotogrzywek :)
22 grudnia 2010 02:15
znalazłam jeszcze parę moich 😉

mój pierwszy URSUS 😉




URSUS rurkowy


ten sam URSUS rurkowy na innej głowie i po tuningu naczółka 😉


czarny URSUS


URSUS + naczółek waldhausen (awa?) girls' best friend


kieffer ergonomic II


kieffer ergonomic + nachrapnik fouganza


kieffer ergonomic + nachrapnik kieffer + naczółek horsepol (ozdoby handmade)


fairplay toscana double + naczółek horsepol (ozdoby handmade)





co do galerii - wydaje mi się, ze byłoby dobrze gdyby zdjęcia w opisie zawierały info od kogo pochodzą - łatwiej będzie się dopytywać (i odsyłać o dopytanie) o konkretniejsze info dot. danego ogłowia 😉
to powinno ułatwić utrzymać wątek, gdzie mają być tylko dodawane zdjęcia, w porzadku/czystości 😉

jakiś bardzo stary Fair Play

może przez święta znajdę gdzieś resztę 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się