Warszawskie voltopiry :)

Wyglądają całkiem sympatycznie. Chętnie się przejdę 🙂
Pozwiedzam nowe knajpy.
Bischa   TAFC Polska :)
12 sierpnia 2016 15:07
Mam ochotę coś zjeść. W domu, ale zamówionego, nie drogo. Makaroniarstwo (raczej w stylu spaghetti, niż makaron typu muszelka czy świderek) , chińszczyzna, owoce morza (któreś z nich). Ktoś, coś?
Pyszne.pl jest godne polecenia na takie okazje?
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
12 sierpnia 2016 20:20
Pyszne.pl to zbior knajp w okolicy. Warto patrzec na oceny konkretnej restauracji, mozna porownac z ocenami z zomato. Sama strona pyszne.pl ulatwia porownanie co masz w okolicy, wygodnie sie zamawia, mozna zaplacic przelewem ale ktora restauracje wybrac to juz nie pomoge 😉
Gdzie na Ursynowie lub Mokotowie szybko i tanio wymienię pękniętą szybkę w Nokii Lumia? :kwiatek:
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
18 sierpnia 2016 08:09
A jaka to Lumia? Mam ten sam problem z Lumia 735 i ceny przyprawiają mnie o zawrót glowy.
A jaka to Lumia? Mam ten sam problem z Lumia 735 i ceny przyprawiają mnie o zawrót glowy.

Lumia 520, niestety służbowa a nie prywatna, dlatego nie chcę w nią inwestować.
Ja wymieniałam szybkę co prawda nie Nokii a Samsunga w Auchanie przy Puławskiej, w małym punkcie typu zegarki/baterie za 100zł i to było zdaje się dość tanio.
Ogryzek, super, dziękuję za namiary! Akurat dzisiaj jest mi tam bardzo po drodze, więc od razu to załatwię :kwiatek:
Może doprecyzuję, bo blisko Puławskiej są obecnie dwa Auchany - chodzi mi o ten bliżej Piaseczna, przy Leroy Merlin, nie ten dawny Real koło Obi.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
18 sierpnia 2016 18:50
fin wymień sobie sama, w 520 to banalnie proste a na allegro szybka kosztuje 40zł  😉 Ja za pierwszym razem zapłaciłam w serwisie 160zł, za drugim wymieniałam sama  🙄
Kupię gdzieś w okolicach centrum/politechniki/francuskiej (rozlegle, ogólnie w drodze do pracy) na wynos świeżą kanapkę robioną rano? Szukam zwykłej, chrupiącej bułki z szynką, serem i warzywkiem bez tych oliwek, olaitaliana sosów, kiełków i serków mozarella... chcę taką normalną, szkolną kanapkę  😵
Scottie   Cicha obserwatorka
19 sierpnia 2016 19:20
Alabamka, sprawdzałaś kanapki w Galerii wypieków P. Lubaszki? Jak jeszcze studiowałam, to kupowałam tam kanapki- były pyszne, szczególnie te na ciepło 🙂 Ale drogie.
Cześć dziewczyny, czy możecie mi podpowiedzieć gdzie można w Warszawie wybrać się na kręgle? Najlepiej w okolicach Centrum lub Pragi.
Ja parę miesięcy temu byłam tutaj. Miłe, kameralne miejsce 🙂
http://7club.com.pl/
Na Saskiej jest kręgielnia – nie byłam, ale chyba pasuje jako Praga-Południe.
Teodora, Chess, dzięki. Praga Południe lub Północ mi pasują, ale Jagiellońska brzmi świetnie, bo to bardzo blisko mnie.
Może podpowiecie. Szukam siłowni/fitnesu lub kursu tańca towarzyskiego jak najbliżej Bemowa/Lazurowej. ALE zajęcia muszą być najpóźniej o 14. Wszystko co znajduję w okolicy jest po 17, a ja mam czas tylko do15.15.
Bischa   TAFC Polska :)
24 sierpnia 2016 19:09
Znacie moze kogos kto uczy tanczyc? Zwykly poziom, zadne tam pokazy i wyczyny. Kogos kto poswieci czas doroslej osobie z dwiema lewymi nogami, bez poczucia rytmu i z brakiem umiejetnosci zapamietania jakichkolwiek krokow?  👀
Do tego ma czas w godzinach przedpoludniowych i nie zedrze za bardzo? W sensie ze jak mam zaplacic za zajecia wiecej niz za jazde konna to wybiore oplacenie koni.  🏇
Ludziki czy ktoś tutaj dysponuje dużym samochodem i mógłby ewentualnie wspomóc w przeprowadzce jakby była taka potrzeba?
Gdzie zabrać znajomych na urodzinowe piwo i coś do przegryzienia. Aktualnie słabo u mnie z kasą więc rozsądne ceny są mile widziane. Centrum, Ursynów albo okolice stacji metra.
Miejsce z możliwością rezerwacji, najlepiej wizualnie przyjemniejsze od takiej np Wieżycy 😉
Szukam dobrej szkoły języka niemieckiego, oferującej lekcje od podstaw, przekazującej szybko i rzetelnie wiedzę (odpowiednik british council). Macie jakieś doświadczenia w tej kwestii? A moze po prostu znajomego z Niemiec, który prowadzi lekcje? 🙂
Znacie moze kogos kto uczy tanczyc? Zwykly poziom, zadne tam pokazy i wyczyny. Kogos kto poswieci czas doroslej osobie z dwiema lewymi nogami, bez poczucia rytmu i z brakiem umiejetnosci zapamietania jakichkolwiek krokow?  👀
Do tego ma czas w godzinach przedpoludniowych i nie zedrze za bardzo? W sensie ze jak mam zaplacic za zajecia wiecej niz za jazde konna to wybiore oplacenie koni.  🏇

Zapytam tańczących znajomych  😉
Szukam dobrej szkoły języka niemieckiego, oferującej lekcje od podstaw, przekazującej szybko i rzetelnie wiedzę (odpowiednik british council). Macie jakieś doświadczenia w tej kwestii? A moze po prostu znajomego z Niemiec, który prowadzi lekcje? 🙂


Instytut Goethego
Chcę wynająć pokój w moim mieszkaniu. Ile mniej więcej mogę za to chcieć? Mieszaknie na pradze południe - 15 minut tramwajem do centrum - pod domem 2 dzienne i 2 nocne autobusy i 4 linie tramwajowe, 5 min piechotą od SWPSU. Lokalizacja super, mieszkanie będzie świeżo po remoncie. Pokój +\- 9 m kwadratowych. Nie chcę rzucać ceny z kosmosu a nie chcę też dawać pokoju za półdarmo.
Z tego co m gumtree mówi to 600-800zł to norma za pokój samodzielny w tamtej okolicy. Czasem dodatkowo liczniki.
Czad  😀
Czy ktoś z was miał styczność z warszawskimi ośrodkami terapii uzależnień (alkohol)? 
Scottie   Cicha obserwatorka
20 września 2016 18:53
thaya, ja będę miałą z SODON-em na Kolskiej, ale dopiero 11 października. Jak chcesz coś wiedzieć, to pisz, dowiem się podczas szkolenia 😉
Pokierowana w Sprawach Sercowych, przybywam się przywitać🙂 Od stycznia mieszkam w Warszawie, znajomych na miejscu oprócz faceta - baaardzo niewiele🙂 WIęc jakby ktoś myślał o voltopirowej kawie - to ja chętnie🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się