Warszawskie voltopiry :)

ovca, w nowych Solarisach automaty są zawsze, też dużo zależy od linii, przyspieszone też raczej zawsze maja automaty w środku.
Scottie   Cicha obserwatorka
30 grudnia 2016 06:15
ovca, jeśli kolorowe drineczki z efektem wow, to tylko Coctail Bar Max http://barmax.pl/. Pogadać na spokojnie się da, wieczorami może być tłoczno, parkietu brak. Co do taxi to się nie wypowiem, bo nie jeżdżę 😉 A jeśli o autobusy chodzi, to lepiej mieć bilet przed wejściem do niego- i chociaż większość autobusów ma automaty w środku, to nie zawsze one działają.
Coctail bar Max i na tej samej ulicy Kita Koguta - polecam okrutnie! Jak w jednym nie ma miejsca, to idę do drugiego. W Maxie kocham driny z kokosem, w Kicie - barmana  😁 upija mnie i koleżanki dziełami własnej radosnej barmańskiej twórczości  😜
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
03 stycznia 2017 16:38
Czy możecie polecić jakiegoś dobrego kardiologa z Warszawy? Nieistotne czy prywatnie czy nie.
Dziewczyny, gdzie w Warszawie dobra koreańska kuchnia, albo gdzie oprócz Kuchni Świata zaopatrzę się w koreańskie produkty  :kwiatek:
Miss Kimchi na Żelaznej  😍
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
09 stycznia 2017 10:05
Wyskoczę trochę jak przysłowiowy filip z konopi, ale mam nadzieję, że mi to wybaczycie 😉  :kwiatek:

Poszukuję hotelu w Warszawie, na końcówkę lutego. Wybieram się na Cavaliadę, zatem szukam noclegów blisko Torwaru. Nie koniecznie musi być jak najtaniej, ale nie chciałabym też zostawić majątku 😉 Czy możecie coś podpowiedzieć konkretnemu laikowi?

Z góry ogromne dzięki!  :kwiatek:
Ja nie z Warszawy, ale blisko Torwaru masz budżetowego Ibisa przy ul. Zagórnej. Często rezerwuję chłopakom z pracy w przypadku targów, ect. Tanio.
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
09 stycznia 2017 12:20
Właśnie wstępnie tam zarezerwowaliśmy. 🙂 Rozumiem, że ogólnie polecasz to miejsce i tragedii nie będzie? ;>
Nie, standard Ibis trzyma wszędzie. Jest czysto, schludnie, na krótki pobyt polecam. Rozumiem, że nie oczekujesz bajerów  😉
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
09 stycznia 2017 12:47
Bajerów oczywiście nie 🙂 Wszak nie jadę do Warszawy po to, by siedzieć cały czas w hotelu. Jedziemy na 4 dni (3 noce), ja chcę spędzić spoooro czasu na Cavaliadzie i po prostu mieć nienajgorsze miejsce, gdzie będę mogła wrócić, wyspać się w przyzwoitych warunkach i ogarnąć 🙂
Niebieskie Ibisy są spoko. Tylko warto pamiętać, że mają dziwaczne łazienki 😉 Konkretniej spod prysznica wychodzi się wprost do pokoju, na kawałek linoleum. Nie mam pewności czy każdy pokój tak ma więc jeśli nie jedziesz ze "swoją parą" albo nie bierzesz pokoju tylko dla siebie to warto się dopytać, żeby nie było zaskoczenia. Moi znajomi (faceci) o tym nie wiedzieli i było zabawnie 🤣
majek   zwykle sobie żartuję
10 stycznia 2017 10:28
o matko, czego to ludzie nie wymysla z tymi lazienkami. Wygooglalam sobie w necie. To chyba nie tylko Wroclaw, ale tez np. Antwerpia.
Bischa   TAFC Polska :)
10 stycznia 2017 16:10
Szukam dobrego gina i stomatologa na NFZ, chetnie z krótkim czasem oczekiwania, ale nie jest to konieczne.

I poważnie o lodowisko na SN. W jakich godzinach może być najmniej ludzi, w dzień powszedni (będę mieć teraz 4 dni wolne, to chce się tam w końcu wybrać)?
Szukam dobrego psychoterapeuty w Warszawie, na cito więc prywatnie. Najlepiej facet. Właściwie to tylko i wyłącznie facet.
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
13 stycznia 2017 11:45
Niebieskie Ibisy są spoko. Tylko warto pamiętać, że mają dziwaczne łazienki 😉 Konkretniej spod prysznica wychodzi się wprost do pokoju, na kawałek linoleum. Nie mam pewności czy każdy pokój tak ma więc jeśli nie jedziesz ze "swoją parą" albo nie bierzesz pokoju tylko dla siebie to warto się dopytać, żeby nie było zaskoczenia. Moi znajomi (faceci) o tym nie wiedzieli i było zabawnie 🤣


Powiem Ci, że to była bardzo cenna uwaga  😁 W Warszawie też jest to w ten sposób rozwiązane. Co prawda jadę z facetem, więc jakby takie warunki przeszkadzają nam nieco mniej niż osobom, które łączą.. nazwijmy to luźniejsze relacje 😉, ale i tak było kategoryczne "nie" z jego strony 😉
Poszukuję ortopedy, porządnego, może być na NFZ, moze być płatnie. Warszawa, powiat Warszawski Zachodni, Nowodworski, Sochaczewski, Grodziski.
Ja sobie bardzo chwalę ortopedę z Medicoveru - Waldemar Penconek.
U mnie się zajmuje kręgosłupem.
Averis   Czarny charakter
25 stycznia 2017 11:11
Kochani, potrzebuję bardzo dobrego internisty na NFZ, który da mi skierowanie do gastrologa i nie zignoruje objawów. Czy jesteście w stanie mi pomóc?
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
25 stycznia 2017 17:34
Szukam dobrego psychoterapeuty w Warszawie, na cito więc prywatnie. Najlepiej facet. Właściwie to tylko i wyłącznie facet.


Dzionka mi kiedyś poleciła pana Marka Maroska, i jest super  😍 Bardzo kompetentny  🙂
Ja sobie bardzo chwalę ortopedę z Medicoveru - Waldemar Penconek.
U mnie się zajmuje kręgosłupem.
Ja mam bardzo złe doświadczenia z ortopedami medicoveru. Osobiście polecam CMS.
Bischa   TAFC Polska :)
26 stycznia 2017 10:06
Kochani, potrzebuję bardzo dobrego internisty na NFZ, który da mi skierowanie do gastrologa i nie zignoruje objawów. Czy jesteście w stanie mi pomóc?


Agnieszka Kolińska. Nie wiem gdzie w tej chwili przyjmuje.
Czy mamy kogos z dostepem do drukowanych ksiazek telefonicznych ?
Potrzebuje sprawdzic czy ktos tam figurowal.
Poszukiwany TANI nocleg dla dwóch osób w Warszawie. Ktoś, coś, gdzieś poleci? Jedna noc (przyjazd 11.02 wyjazd 12.02), hostel, hotel pracowniczy? Tak naprawdę kwestia tylko przekimania sie bo w ciągu dnia planuje zwiedzanko 🙂
rybka   Różowe okulary..
27 stycznia 2017 20:58
Poszukiwany TANI nocleg dla dwóch osób w Warszawie. Ktoś, coś, gdzieś poleci? Jedna noc (przyjazd 11.02 wyjazd 12.02), hostel, hotel pracowniczy? Tak naprawdę kwestia tylko przekimania sie bo w ciągu dnia planuje zwiedzanko 🙂


Jeśli chcesz w centrum to zobacz OKI DOKI hostel (polecam przez booking.com też sprawdzić), a jeśli może być kawałek z dojazdem tramwajem to na Woli jest Łucka Stay (ale to już taki niski standard).
Szukam dobrego dermatologa wszystko jedno czy prywatnie czy państwowo. Zależy mi, żeby miał pojęcie o łuszczycy.
Retna   nic nie zmieniać
30 stycznia 2017 20:49
Warszawiacy!
Od 01.02 do 03.02 jestem w stolicy i bardzo chętnie porobiłabym jakiegoś końskie zdjęcia (luzem jak i z właścicielem 😀). Preferowana data to 1 lutego, do godziny 10-11.
Uprzedzam, że to nie ogłoszenie, bo fotki chciałabym raczej dla siebie, żeby je porobić, nie dla zarobku🙂 Jak ktoś nie chce poświęcać czasu na zdjęcia od nieznajomej osóbki, to na priv wyślę fp ze zdjęciami.
Nie ukrywam, że byłabym zachwycona jakimś ciekawym końskim modelem, tj. nietypowa maść, rasa. Mam nadzieję, że ktoś mnie przygarnie i pozwoli się wyżyć fotograficznie 🙂
Czy ktos może zna jakis salon fryzjerski w Warszawie lub niedalekich okolicach godny polecenia? Chodzi mi o dekoloryzacje z jakimiś dobrymi zabiegami typu olaplex czy joico.

Oprocz tego czy może macie kogoś kto poprowadzilby indywidualne korepetycje z francuskiego?
Martita   Martita & Orestes Company
06 lutego 2017 17:26
Mo B. Salon Euforia na ul. Dolnej. Zobacz sobie ich fb, wrzucają dużo zdjęć swoich prac.
Kiedy iść na łyżwy, żeby nie było tam tłumów?
Interesuje mnie szczególnie lodowisko na Woli i przy OSIR Bemowo. Dzisiaj byłam na Bemowie o 13 i trafiłam na szkołę. Jak przyszła druga to wyszliśmy... 😉
Ewentualnie czy ktoś wie jak wygląda lodowisko przy Wola Parku? Czy jest na tyle duże, żeby dało się normalnie jeździć jak jest tam sporo osób?
Sama najbardziej lubię lodowisko na Rokosowskiej ale tam mam dość daleko.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się