Warszawskie voltopiry :)

Poszukuję ortopedy prywatnie, który ogarnia całego człowieka, jak dzwonię do CMS albo EnelMedu, to albo ręka, albo noga albo kręgosłup. Najlepiej takiego, u którego w trakcie wizyty da radę zrobić USG stawu, najlepiej gdyby przychodnia dysponowała RTG.
Warszawa lub okolice: Legionowo, Nowy Dwór, Łomianki, Sochaczew, Pruszków, Piastów, Grodzisk, Żyrardów.
Mój zaufany ortopeda nie przyjmuje na razie prywatnie, a państwowo do niego zapisy za 1,5 roku  😜
Bischa   TAFC Polska :)
12 sierpnia 2017 16:45
Czy wie ktoś coś na temat basenów przy Wale Miedzeszynskim 407 (przy Saskiej Kępie) jak tam jest z tłumami, w jakich godzinach najlepiej się wybrać w niedziele, żeby moc na luzie sobie popływać? I czy czepki sa potrzebne, bo glowna strona mi nie działa a na innych nie widzę takiej informacji.
Warszawiacy! Gdzie znajdę szewca, który zreperuje mi oficerki (poszedł mi szew na złączeniu skóry i odpruł się zamek) w okolicach Mordoru?
Szukam baru w Warszawie, koniecznie w centum (okolice Wilczej, Marszałkowskiej, Świętokrzyskiej, takie klimaty), który:
- jest w miarę elegancki - tzn nie speluna i chlejnia  😉 odpowiedni na spotkanie z rodzicami i facetem.
- nie jest mega drogi i fancy, raczej klasyka i minimalizm.
- znajdzie się coś dla osoby kompletnie niepijacej
- nie będzie to klub i dudniąca muzyka, raczej zeby posiedzieć i pogadać.
Help  :kwiatek:
infantil, A musi być bar? Może być restauracja z opcja 'barową'? Ja polecam Banjaluke, dawaliśmy tam naszym rodzicom zaproszenia na ślub, bardzo im smakowało jedzenie i piwa można było się napić 🙂 Ceny są średnie, ani niskie ani mocno wysokie. W okolicy masz jeszcze Berka, w którym ja często bywam z koleżankami, ale na spotkanie na luzie z rodzicami i facetem też będzie ok 🙂
Banjalukę znamy wszyscy i lubimy, ale chcemy nowe miejsce  🙂
Nie musi być bar, może być knajpa. Właśnie coś w klimacie Banjaluki byłoby super.
Berka nie znam, sprawdzę.  :kwiatek:
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
11 października 2017 17:27
Warszawiacy i Warszawianki, czy mamy tu jakichś mieszkańców okolic Fortu Bema? 🙂
Ja mieszkam niedaleko,a co?
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
11 października 2017 17:42
O, nie wiem czemu myślałam że Ty w Krakowie 😀 Chciałam podpytać jak tam jest jeśli chodzi o komunikację z innymi częściami Warszawy, szczególnie komunikację miejską, no i ogólnie jak się żyje w sąsiedztwie s8. Rozważam mieszkanie tam a ja to prażanka jestem, obecnie to nawet Rembertów, więc po tamtej stronie Wisły bywam bardzo sporadycznie i nie wiem czego się spodziewać 🙂
Poszukiwany dobry psychiatra na NZF, bardziej od takich 'prostszych' tj. nie społecznie niebezpiecznych rzeczy -  depresja, zaburzenia odżywiania, dwubiegunówka itp.
Ktoś coś?  :kwiatek:
smarcik bo ja jestem bardzo świeżym słoikiem 😉
Z okolicy samego Fortu jeździ na pewno 154 na Dworzec Zachodni,ale dokładniej jeszcze nie wiem bo na razie poruszam się głównie w 'swojej' okolicy. Z S8 nie sąsiaduję,ale na ile bywam w Forcie (fajne miejsce do biegania) to tamtejsze osiedla są bardzo ładne 😉
smarcik ja długo mieszkałam w tamtej okolicy, w prawdzie po drugiej stronie s8. Trasa nie przeszkadza, jest sensownie osłonięta i idzie trochę dołem, ja jej obecności nie odczuwałam w ogóle. Fajne w tej okolicy jest to, że jest sporo zieleni i bardzo blisko do lasku bemowskiego (dalej Kampinos) jeśli Cię takie rzeczy interesują  😉 Ja tam bardzo często bywałam na rowerze i z psem. Jeśli chodzi o dojazdy z jednej strony masz autobusy z Maczka i Powązkowskiej (180, 122), z drugiej Dywizjonu 303 i tramwaje z centrum. No i 171 z centrum. Nocne chyba 2 z tego co pamiętam, z dworca centralnego i z Bielan. Generalnie na komunikację bym nie narzekała, do metra dojedziesz w 15 min 197.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
17 listopada 2017 19:15
Gdzie stacjonarnie znajdę duży wybór produktów marki Fossil? Zależy mi szczególnie na bransoletach, nie tylko zegarkach 😉
emptyline   Big Milk Straciatella
18 listopada 2017 09:44
Kochani, znacie dobre miejsce na operacje zaćmy w warszawie lub okolicach, z opcją refundacji NFZ? Wiem, ze tez kilka prywatnych placówek świadczy taki usługi.
Smarcik, fossil był ostatnio na zalando lounge albo vipsters. Warto obserwować oba, bo powtarzają kampanie 😉
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
18 listopada 2017 14:26
Ale to rozumiem w wersji internetowej, tak?  👀 Potrzebuję koniecznie stacjonarnie 🙁
Droga Warszawo 🙂
Mam wolny bilet na dzisiejszy concert 2cellos na Torwarze. Jeśli nie uda mi się sprzedać, a pewnie już nie uda, ktoś mógłby do mnie dołączyć.
Info jak coś na PW.
smarcik, tak, internetowo 🙁 właśnie tu weszłam żeby Ci napisać ze znowu jest kampania, także szkoda 🙁
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
22 listopada 2017 18:37
Mimo wszystko popatrzę, dziękuję  :kwiatek: Pewnie można zwrócić w razie czego  🙂
Dziewczyny, szukam w Warszawie dobrego internisty, chetnie lux med czy cos w tym stylu. Chce skonsultować wyniki morfologii, tsh. Generalnie sprawy tarczycy, hashimoto.
Dr Bochenek, przyjmuje w Profimedzie - płatnej odnodze LuxMedu. Najlepiej się umawiać n pierwszego/drugiego pacjenta bo doktor naprawdę każdemu pacjentowi poświęca tyle czasu ile uznaje za stosowne, więc czasem są opóźnienia. Dlatego do przesunęli do Profimedu - pacjenci go uwielbiają, ale nie mieści się w 15 min na pacjenta.
ashtray, a dlaczego ogólny a nie endo? Mogę Ci polecić dr. Jędrzejowskiego - endokrynologa przyjmującego w LuxMedzie na Taśmowej i na Komitetu Obrony Robotników (dawniej 17 stycznia).
Bischa   TAFC Polska :)
04 grudnia 2017 19:20
Gdzie tanio, ale dobrze sprawdze stan roweru, który kilka lat stoi w piwnicy? Z wymianą opon, hamulców,itp? Na jaki koszt powinnam się nastawić?
A jaka część Warszawy,ewentualnie jak daleko chce Ci się go wieźć?
Bischa   TAFC Polska :)
05 grudnia 2017 12:49
Wstyd trochę z takim "gruchotem" ze spuszczonym powietrzem się po miescie poruszac 😂 Bo tak to jest dobry, ladny (wyczyscilam go z brudu i kurzu). Mieszkam na granicy Wloch i Ochoty, niedaleko lotniska Chopina, Żwirki i Wigury. Może być też Ursus, Ursynów.
Jeśli na początek przydałoby się napompowanie kół, a nie masz pompki, to może któraś z samoobsługowych stacji jest w pobliżu?
http://www.mapa.um.warszawa.pl/mapaApp1/mapa?service=rowery (zaznacza się z lewej u góry i pokazują się miejsca)
Bischa   TAFC Polska :)
05 grudnia 2017 17:18
Pompowanie raczej nic nie da, stoi w wozkowni wiec opony do wywalenia sa.
Potrzebuję sprawdzonego endokrynologa, koniecznie przyjmującego w medicover (dowolna warszawska placówka). Może ktoś coś wie  👀 Mam dość zbywania mnie i błądzenia po omacku, potrzebuję fachowca a nie osoby do wypisania recepty.
Znacie jakąś grupę na faceboku albo stronę internetową (poza olx i gumtree) gdzie mogę się ogłosić z korepetycjami z języka?
infantil, e-korepetycje.net
Teraz chyba wszystkich moich prywatnych uczniów mam stamtąd. Za to praca w szkole językowej mnie znalazła przez olx 😀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się