Warszawskie voltopiry :)

Bischa   TAFC Polska :)
19 marca 2009 15:00
Zapraszam 🙂
Warszawskich Voltopirów jest chyba całkiem sporo 😉
Ja się wpisuję 😉
Ja również się wpisuję  🙂 Tak precyzyjniej, to mieszkam pod Warszawą, w Markach, ale całe moje życie towarzysko-naukowo-zawodowe to czy się w Warszawie jak najbardziej  🙂
Scottie   Cicha obserwatorka
19 marca 2009 16:09
ja również się melduję 😉
majek   zwykle sobie żartuję
19 marca 2009 16:10
Ja podobnie...
Tzn pracuję w Warszawie, zawsze tu mieszkałam, tylko jakoś koło roku temu wyprowadziłam się gdzieś daleko...
Ale jestem... Codziennie...  więc się czuję Warszawsko...
A tam gdzie mieszkam, mogę mieć konie u siebie w domu - i to był powód, żeby się wyprowadzić.

Też z Warszawy (choć nie wiem czy powinnam o tym mówić głośno  :hihi🙂 - a dokładniej Mokotów  🙂
Raven   Dragon Heart & Shadow Hunter
19 marca 2009 16:25
I ja Warszawianka 😀 A konkretnie mieszkam w podwarszawskiej wsi zwanej Babicami Starymi 😉 Ale do granic Stolicy mam może z 1,5 km, więc nie jest źle 😁
asds   Life goes on...
19 marca 2009 16:49
Dopiska. Zamieszkanie Raszyn koło słynnego lotniska Okęcie :P
Bischa   TAFC Polska :)
19 marca 2009 16:51
Wyjechanie przez Raszyn na Kraków i Wrocław graniczy z cudem w normalnym tempie  😂
Ja również Warszawa od zawsze i pewnie na zawsze bo dobrze sie tu czuje, ewentualnie miła mała mieścinka pod Warszawą jak Radzymin ale to na stare lata 😉 bo zakochana jestem w Starych bielanach i Żoliborzu  😜
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
19 marca 2009 18:17
To i mnie nie może tutaj zabraknąć  😀iabeł:
Obecnie Białołęka do 23go roku życia Gocław
I wiecie co, kocham WARSZAWĘ  😍  😀iabeł:
ja od pol roku warszawa, ale rodowita ze mnie Wroclawianka. Jestem jednym z tych wyjatkow, ktorzy uwazaja ze Warszawa jest fajnym miastem! 😅

ps czy watek ma na celu jakas przyszla intergracje? 😎
Bischa   TAFC Polska :)
19 marca 2009 18:32
A czemuż by nie  😉 Ja rodowita Torunianka od 15 lat w Warszawie .
a ja Kielczanka, od 1,5 roku na wygnaniu w Wawie :P
no to i ja się wpisuję na liste 🙂 najpierw wieki temu Gocław a teraz od reszty tych wiekow Rembertów
ja Radomianka, od pół roku mieszkam w Warszawie 😉 dokładniej Kabaty🙂
Bischa   TAFC Polska :)
19 marca 2009 19:50
Ja Ochota , a tak w sumie to Włochy  😉 Mieszkam tuż za granicą między Ochotą a Włochami .
Scottie   Cicha obserwatorka
19 marca 2009 19:53
A ja tak dla odmiany- Wawer :P

ps czy watek ma na celu jakas przyszla intergracje? 😎


jestem za 🙂
Bischa   TAFC Polska :)
19 marca 2009 20:15
Po części spotkamy się na Torwarze - Nasturcja , Ewuś 🙂
miejmy nadzieję, że więcej z nas się ujawni na torwarze 😉
To i ja się dopisuję.
W Warszawie mieszkam od urodzenia, najpierw na Mokotowie od kilkunastu lat na Białołęce.

Lubię to miasto, ale kocham wieś, taką prawdziwą, polską. Taką jaka jest np. na kielecczyźnie 💘 Albo na podkarpaciu...

Więc ze mnie taka warszawianka-niewarszawianka 😉

Lubię to miasto, ale kocham wieś, taką prawdziwą, polską. Taką jaka jest np. na kielecczyźnie 💘


madrze gada! polejcie jej  🥂

ja Goclaw
Averis   Czarny charakter
19 marca 2009 20:48
A czy można być tutaj jako sympatyk  😁? Bo w Warszawie jeszcze nie mieszkam, ale mam nadzieję, że za kilka miesięcy to się zmieni  💘
I ja się odmeldowuję. Także kocham Warszawę i mieszkam tu od zawsze🙂 i od zawsze Praga Płd teraz na zmienę z podwarszawską wsią.🙂
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
19 marca 2009 20:57
kocham Warszawe  💘 zawsze sie ciesze gdy moge na chwile opuscic Anglie i posiedziec w stolicy
mieszkam na zielonym zoliborzu  😅
ja tez spod, ja tez 🙂!

Edytka: "zielony Żoliborz, pie*rzony Żoliborz" 😉?
[quote author=amnestria link=topic=4154.msg206198#msg206198 date=1237494965]

Lubię to miasto, ale kocham wieś, taką prawdziwą, polską. Taką jaka jest np. na kielecczyźnie 💘


madrze gada! polejcie jej  🥂
[/quote]
😁 A bo ja to się czuje w połowie kielczanka 😜 Wszak pół rodziny z tamtych okolic, w związku z czym spędzałam tam jako dziecko każde wakacje, święta, itp.
ooo ja też - ciałem w wawie, duszą na wsi  😁 😜 😍
Gdybym mogła to już bym teraz, bez wahania, wyjechała z wawy i zamieszkała na prawdziwej polskiej wsi  😍
ewus, dzisla nas 2 stacje metra... 😎

licze na spotkanie tez po torwarze, dla osob ktore niestety nie mogly sie pojawic 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się