Warszawskie voltopiry :)

Gniadata na Inżynierskiej (naprzeciwko Superstacji, nie pamiętam numeru ) był kiedyś spoko szewc, ale nie wiem, czy nadal istnieje.
Gniadata   my own true love
24 marca 2018 16:38
kaszmirowa w podziemiach chyba nie ma już szewca 🙁

Libella dzieki, zbadam ten trop :kwiatek:
Szukam fajnego miejsca na masaz (raczej relaksacyjny) dla dwojga w Warszawie lub okolicach, ktoś ma jakies sprawdzone i może polecić?  :kwiatek:
Czy ktoś ma może kontakt do jakiegoś lekarza medycyny sportowej w Warszawie lub okolicach? Takiego, u którego załatwię biurokrację szybko i sprawnie, bo trochę zaspałam z tym papierkiem.
Gdzie w okolicach Centralny/Rondo ONZ usiąść na kawę, albo coś małego? Żeby muzyka nie dudniła. A i dostęp wózkowy wskazany.
Teodora byłam ostatnio w ETNO Cafe przy Marszałkowskiej i bardzo przyjemnie było, tylko nie pamiętam jak z dostępem dla wózków.
Dzięki! Jeśli chodzi o dostęp, to chyba bardziej niż o wnętrzu myślę o tym, żeby się dostać bez schodzenia pod ziemię. Ale to chyba się da, jeśli się wybrać wzdłuż Świętokrzyskiej.
Czy ktoś ma może kontakt do jakiegoś lekarza medycyny sportowej w Warszawie lub okolicach? Takiego, u którego załatwię biurokrację szybko i sprawnie, bo trochę zaspałam z tym papierkiem.


Mo B. udało Ci się kogoś znaleźć? Bo też właśnie szukam i zastanawiam się nad Portamedica lub Reumacentrum... 🙂
Polecicie endokrynologa Warszawa/Pruszków/Grodzisk???
Wie ktoś może, czy znajdę w Warszawie sklep z gadżetami Realu Madryt? Potrzebuję na szybko jako dodatek do prezentu dla fana, ale kompletnie nie wiem gdzie tego szukać, a google też nic nie pokazuje.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
28 maja 2018 19:11
Co warto oberzjeć w Centrum Nauki Kopernik? I czy niewidzialna wystawa jest warta odwiedzenia ?
Według mnie Niewidzialna Wystawa jest super. Nic skomplilowanego, ale ciekawe doświadczenie.
A Centrum Nauki Kopernik to w sumie... Centrum Nauki Kopernik + Planetarium. Nie dzieli się na nic więcej  😉 To taki wielki plac zabaw ale zamiast zabawek są różne doświadczenia naukowe. Jest część dla dzieci, część ogólna i część dla dorosłych. Ta dla dorosłych jest całkiem spoko. Ogólnie to raczej miejsce do odwiedzenia w towarzystwie a nie samemu. W planetarium nie byłam więc nie wiem.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
28 maja 2018 20:05
To może inaczej. Wpadam do stolicy ze znajomymi na ostatni lipcowy weekend (pt, sb, nd), będzie z nami jeden dzieciak.

Chciałam się własnie zabrać młodego na taras widokowy na Pałac Kultury, bo małolat zajarany wysokimi budynkami i ciągle by chodził na taras do Sky Towera 😉
Przeglądam tą stroną CNK i generalnie nadal nic nie wiem. Osobno się płaci za zwiedzanie centrum, osobno się płaci za seans w planetarium i jakieś wystawy są też i nie wiem czym się kierować, co wybrać.
Może fontanna multimedialna i ta Niewidzialna Wystawa. W Muzeum Powstania Warszawskiego byłam rok temu i baaardzo mi się podobało 🙂
bachorek w Koperniku będzie miał co oglądać, spokojnie🙂 Niewidzialna obłędna- byłam 4 razy 😀  fontanny z nowym spektaklem fajne
Ja na Niewidzialnej Wystawie byłam lata temu (jeszcze w gimnazjum) i całkiem niedawno - za każdym razem mi się podobało, więc to się na bank sprawdzi w każdym wieku  🙂
JARA, my do Kopernika zabieramy dzieci na półkoloniach. Wiek 6-12 lat. Jeśli dziecko nie było to na bank macie co najmniej 2 godziny z głowy. Jest tam cała masa bardzo fajnych rzeczy. Tylko bilety koniecznie kupcie przez internet bo w kolejce można skisnąć... Planetarium to oddzielna rzecz w tym samym budynku. Ogólnie ludzie bardzo chwalą ale ja byłam tylko raz na pokazie walentynkowym 😉 Siostra mojego chłopa mówiła, że była z dziećmi i podobno bardzo im się podobało.
Na Niewidzialnej też byliśmy raz z dzieciakami na wycieczce ale to był niewypał... Myślę, że to dla dzieci co najmniej 9-10 letnich.

Gdzie zrobię dobre zdjęcia do dokumentów, najlepiej w rozsądnej cenie. Bardzo proszę o pomoc  :kwiatek:
emptyline   Big Milk Straciatella
19 czerwca 2018 07:56
Mariah, w każdym Fotojokerze.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
02 lipca 2018 09:43
W ostatni weekend lipca bede w Warszawie i akurat wypadaja urodziny mojego M.
Będziemy mieszkac na al. Solidarności (róg z Jana Pawła). Czy gdzieś w okolicy jest jakaś cukiernia, która będzie czynna w niedzielę (handlowa) i będzie można kupić małego torta?
asds   Life goes on...
02 lipca 2018 10:05
W ostatni weekend lipca bede w Warszawie i akurat wypadaja urodziny mojego M.
Będziemy mieszkac na al. Solidarności. Czy gdzieś w okolicy jest jakas cukiernia, która bedzie czynna w niedzielę (handlowa) i będzie mozna kupic małego torta?


http://cukiernialukullus.pl/produkty/

Z tego co wiem normalnie w niedziele pracują. 🙂
emptyline   Big Milk Straciatella
02 lipca 2018 16:45
JARA, w Złotych Tarasach masz też Blikle i jeszcze jakąś cukiernię. Blikle jest też na Wileńskim. (aleja Solidarności jest jedną z dłuższych ulic, gdzie dokładnie się zatrzymujecie?)

PS: przepraszam, że się czepię, ale skąd ten pomysł na "torta"? Powinno być tort. :kwiatek:
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
02 lipca 2018 20:14
emptyline, wiem, wiem, ze prawidłowo powinno być tort 😉 torta, internety itp 😉

Generalnie będę wynajmować mieszkanie na skrzyżowaniu al. Solidarności/Jana Pawła, na przeciw sądu. Chciałabym żeby tort był też niespodzianką, będzie nas czwórka + dzieciak, więc chciałabym żeby to było małe (1kg będzie ok czy za mało?), żebyśmy zjedli i nie musieli zabierać ze sobą do Wrocławia.
Martita   Martita & Orestes Company
02 lipca 2018 21:27
JARA A Grycan? Ja bardzo lubię ich torty i łatwo z dostępnością.
emptyline, wiem, wiem, ze prawidłowo powinno być tort 😉 torta, internety itp 😉

Generalnie będę wynajmować mieszkanie na skrzyżowaniu al. Solidarności/Jana Pawła, na przeciw sądu. Chciałabym żeby tort był też niespodzianką, będzie nas czwórka + dzieciak, więc chciałabym żeby to było małe (1kg będzie ok czy za mało?), żebyśmy zjedli i nie musieli zabierać ze sobą do Wrocławia.

Galerię Wypieków masz na przeciwko  😉 Ja uwielbiam ich ciasta i torty, a ceny też mają przyzwoite  😉
emptyline   Big Milk Straciatella
04 lipca 2018 12:10
Mariah, a galeria w niedzielę otwarta?
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
04 lipca 2018 13:40
Mariah, obczajałam już ich stronę internetową, ale zrezygnowałam, bo są tam tylko 3 torty: beza kawowa, czekoladowe i zwykły śmietanowy tort. Chyba, że na miejscu jest jednak nieco większy wybór ?

Martita, Grycam poza lodami ma coś jeszcze? Nie wiedziałam ;P
Martita   Martita & Orestes Company
04 lipca 2018 13:43
JARA Ma i to smakowe  😍 Ja szczerze do Grycana rzadko zaglądam po lody ale tort na urodziny od kilku lat z owocami zawsze stamtąd. Do tego w normalnej cenie. Znajdziesz z pewnością mały dla 5 osób. No chyba, że ma być bardziej ambitnie  😁
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
04 lipca 2018 13:47
Nie, nic ambitnego. Tort ma być symboliczny i zjadliwy dla wszystkich. Do Grycana jednak będę miała daleko chociaż ten z poziomkami albo jeżynami brzmi obłędnie  💘
Nie, nic ambitnego. Tort ma być symboliczny i zjadliwy dla wszystkich. Do Grycana jednak będę miała daleko chociaż ten z poziomkami albo jeżynami brzmi obłędnie  💘

Zazwyczaj jest większy wybór, a przynajmniej z tego co kojarzę. Chyba zamknięci
emptyline   Big Milk Straciatella
04 lipca 2018 16:00
JARA, Grycana masz w złotych tarasach, metrem będziesz w 6 minut 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się