Warszawskie voltopiry :)

Bischa   TAFC Polska :)
13 sierpnia 2011 22:40
Masz PW 😉
Bischa   TAFC Polska :)
16 sierpnia 2011 15:24
Podbijam.
Gdzie w Warszawie można kupić tanio bieliznę?
ash   Sukces jest koloru blond....
16 sierpnia 2011 15:26
Bischa jakiejś konkretnej firmy??
Spore przeceny są w Factory i Fashion House.
Bischa   TAFC Polska :)
16 sierpnia 2011 15:30
Nie, byleby była dobra i niezbyt droga 😉 Dobra, w sensie trwała, ot taka zwykła nie koronkowa, wygodna. Przede wszystki o gatki mi chodzi 😉
ash   Sukces jest koloru blond....
16 sierpnia 2011 15:37
Ja ostatnio kupiłam kilka par w atlanticu (takie prawie figo-bokserki) i w intisimini-calzedonia w Factory były gatki po 9.99!!!
Bischa   TAFC Polska :)
16 sierpnia 2011 15:43
A skarpertki też jakieś tanie są? Właśnie robię pranie bieliznowe no i cóż... Skarpetek mam tyle co kot napłakał 🤔 A we wrześniu wyjeżdżam na wieś na 2-3 tygdonie i muszę mieć zapas.
ash   Sukces jest koloru blond....
16 sierpnia 2011 15:44
Ja skarpetki kupuję nałogowo w H&M lub na allegro w paczkach po 5-6 par!
u chinczyka  😎
Bischa   TAFC Polska :)
16 sierpnia 2011 19:34
A gdzie ten chińczyk? 😎
Bischa to zależy co rozumiesz przez tanie 🙂
Bardzo ładna i dobra bielizna jest w Esotiq. Często mają promocje i wtedy na prawdę niedrogo można kupić fajną bieliznę 😉
chinczyk? wszedzie tam gdzie pouciekali ze stadionu. Maximus, Marywilska, bazarek przy al.lotnikow. Ja tam zawsze wracam z siatą gatkow po 5zl we wszystkich kolorach teczy i koronkowymi i bawelnianymi
Bischa   TAFC Polska :)
16 sierpnia 2011 22:55
Leo, jak najtańsze, nie mam pracy, trochę kasy skapuje ze zwierzaków.
kasska, nie wiedziałam, że na lotników są. Po której stronie, bo są dwa? Ten po stronie co się do metra Służew jedzie, czy w stronę galerii Mokotów, czy tu i tu? Często tam bywam, w okolicy.
tam przy tramwaju, przy Mc'Donalds , jak Sie jedzie od metra wilanowska na wyscigi
Bischa to na razie zainwestuj w chińczyków 🙂
A jak dostaniesz pracę to polecam Esotiq - mają na prawdę śliczną bieliznę 😉 No i się nie niszczy po 2 założeniach 😉
Bischa   TAFC Polska :)
17 sierpnia 2011 23:33
Mac jest po drugiej stronie niż tramwaje 🤣 Czyli jadąc od metra po prawej stronie? Reklama Babskiej Szkoły, jakiś kebab?
Bischa, co za roznica?? pojdziesz do jednych bud, jak nie bedzie, przejdziesz na druga strone ulicy i beda inne budy... po co ciągnąc gadke bez sensu przez pol strony?  🙄 🙄 🙄
Bischa   TAFC Polska :)
18 sierpnia 2011 13:52
Inne bud, a może któreś nie polecane? Nie mam ochoty na gówno wydawać pieniędzy, chińskie/wietnamskie nie zawsze znaczy dobre.
fakt, gatki w cenie 4-6zl wymagaja rekomendacji i certyfikatu jakosci 😁
Bischa   TAFC Polska :)
18 sierpnia 2011 18:58
Wiesz, ale są "gatki" za 4-6 zł i GATKI za 4-6 zł 😁 Dobra tam, niech wam będzie 😎
To się MACA 😉 Pomacasz i wiesz czy materiał jest ok, czy wali sztucznym na kilometr i odparzy po 15 minutach 😉 Punkt już znasz, a co wybierzesz, to Twoja broszka, dziewczyny Ci chyba majtek wybierać nie będą? ;p
kujka   new better life mode: on
19 sierpnia 2011 20:21
WARSZAWIACY!
Kto sie wybiera na Wielokulturowe Warszawskie Street Party w niedziele za tydzien?
ja ze swojej strony zapraszam, bede w strefie dla dzieci z zORIENTuj sie 🙂 dorosle voltopiry oczywiscie rowniez zapraszam🙂

http://kontynent.waw.pl/streetparty/2011/pl-3-wykonawcy_organizatorzy.htm#tx


zawsze tak obiecujecie i obiecujecie ze ktoras wpadnie na jedna z obstawianych przeze mnie imprez i dupson z tego wychodzi... moze tym razem ktos sie skusi?? 😉
Bischa   TAFC Polska :)
19 sierpnia 2011 20:24
No majtek nie, ale budkę mogą podpowiedzieć 😁 Wiem że się maca, ja nie kupuję niczego bez pomacania tego, jeśli chodzi o ubrania i buty (no czasem coś w neckermanie tudzież bon prixie kupuje, nigdy się nie zawiodłam, ale nigdy bielizny) 😉
Bischa, no wciagaj buty i leć na macanie! 😉
Weź pod uwagę, że zazwyczaj te wszystkie budki zaopatrują się w tym samym miejscu, więc i asortyment różni się co najwyżej cenami czy dostępnością danych wzorów/kolorów.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
13 września 2011 13:43
Z którego dworca pkp w Warszawie (centralna, wschodnia itd) najbliżej jest do lotniska?
Z dw. centralnego i zachodniego jest podobnie (chyba z drugiego ciut bliżej), z centralnego jest bezpośredni autobus (175)
Bliżej z zachodniego, lepsze połączenie masz za to z centralnym 😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
21 września 2011 13:02
Ok, czyli dojadę na cetralny.
Ile mniej więcej jedzie się z pkp na lotnisko autobusem ?
A teraz powiedzcie mi jak u was z biletami?
Na czasowe, na ilość przystanków czy jak ?
I jaka cena? :P
Są jednorazowe (nie można się przesiadać ) i czasowe czyli można jeździć wszystkim co ZTM puki się nam czas od skasowania nie skończy 😉
Tu jest cennik:
http://www.ztm.waw.pl/?c=110&l=1
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
21 września 2011 13:20
3,6zł  😲  a ja myślałam, że we Wrocławiu są drogie bilety  🤣 2,40zł

Alabamka stokrotne dzięki  :kwiatek:
JARA, w pół godziny powinnaś dojechać, choć to pewnie zależy od pory.
Popatrz tu: http://ztm.waw.pl/rozklad_nowy.php?c=182&l=1&g=199&n=7002&o=02&h=14.05
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się