Warszawskie voltopiry :)

Ogryzek dobra sprawa jesli chodzi o dzieciaki i ew. obcych, nie mając związku ze stajnią i mogących zaszkodzić a nie o osobę jeżdżącą w danym klubie, która przyprowadziła (godzinę przed swoją jazdą) potencjalnego kolejnego klienta  🙄
Też się dopisuję i żeby nie offtopicować od razu mówię a propos poland parku, że kiedys wybrałam się z moją koleżanką, która tam jeździ (młodsza ode mnie) i bynajmniej Pani zarządzająca która akurat tam była powiedziała, że ona bez opiekuna nie może przebywac w stajni, a ja nie mogę tam być bo nie jeżdżę w ich stajni   🤔


A kiedy tam bylas? ja ze soba mase osob tam ciagalam.. i sie nie cepiali, to nie bylo za czasow P.Karoliny ktora teraz ma Hippice Warsovie?
Być może to było jakis czas temu ok. 2 lata nie wiem kto wtedy zarządzał  🙄
Dziwne troche 2 lata temu tam jezdzilam i non stop ktos ze mna byl, ale zwykle byli to moi znajomi wiec osoby pelnoletnie... moze boja sie ponosic odpowiedzialnosc za dzieci i mlodziez
Być może albo poprostu pojawiłam się w złym miejscu o złym czasie i tyle 😉
To moje jedyne przeżycia z tą stajnią więc nie chwale i nie narzekam, bo nic więcej nie wiem (jedynie z opowiadań), to mnie tylko trochę zdziwiło  🙄
Scottie   Cicha obserwatorka
13 stycznia 2012 17:37
Możecie się przenieść na końskie do wątku o rekreacji w Warszawie albo pensjonatach?


Co z tym voltowym spotkaniem, ucichło wszystko. Może ostatni tydzien stycznia/początek lutego?
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
15 stycznia 2012 16:27
Pytałam juz w psim wątku ale zapytam i tu. Czy ktoś zna weterynarza ortopedę dr. Janickiego? Psiur złamał sobie łapę, prawdopodobnie u tego weta będziemy operować i szukam opinii 👀
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
15 stycznia 2012 22:19
Osobiście nie znam tego weta, ale słyszałam o nim świetne opinie jako o ortopedzie i podobno to prawdziwy pasjonat i miłośnik zwierząt 😉
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
16 stycznia 2012 09:05
Kurczak :kwiatek:
pony   inspired by pony
16 stycznia 2012 17:23
Hej Warszawo🙂
Poszukujemy czterech młodzieńców (19-25lat), którzy zgodziliby się wziąć udział w badaniu fMRI w najbliższy piątek. Badanie będzie się odbywać w Instytucie Fizjologii i Patologii Słuchu w Kajetanach (gwarantujemy transport w obydwie strony). Osoba badana powinna charakteryzować się zdrowiem fizycznym, psychicznym i brakiem metalu w ciele 😉 Będziemy badać od 12 do 18 (prawdopodobnie skończymy wcześniej).
Wiem, sesja za pasem, ale może ktoś zechce pomóc nauce? Proszę, popytajcie wśród znajomych :kwiatek:
Dziewczyny, mam pytanie 🙂 Może orientuje się któraś jak dojechać komunikacją do DECATHLONU na targówku? Przenieśli go (co prawda już jakiś czas temu) na druga stronę Toruńskiej i za bardzo nie wiem na jakim przystanku teraz wysiąść, żeby była możliwość dojścia tam 🙂
umc Jak się wysiądzie na CH Targówek można bez problemu przejść wiaduktem do Decathlona  🙂
umc, bezpośredniego dojazdu ZTM nie ma. Podjedź do CH Marki (nie CH Targówek, bo nigdzie nie dojdziesz), skieruj się za Ikeę prosto na wiadukt, schodkami w górę, na drugą stronę Toruńskiej i już jesteś.
Warszawiacy, w okolicach Pól Mokotowskich zaginął piesek - mały czarny shiba-inu. Więcej szczegółów tutaj
http://www.awp.akita-world.de/index.php?PHPSESSID=4720e742a766417b39a21645cdb25231&topic=704.msg1008148;topicseen#msg1008148
Ponieważ rozważam przeprowadzkę w okolice Leszna mam pytanie o dojazd w okolice Politechniki. Na godzinę 8 rano.  Szybciej busem z Leszna na pętlę przy Górczewskiej i w jakiś autobus? Czy może autem na parking na trasie poznańskiej i w tramwaj??? Gdzie większe utrudnienia w ruchu? Komunikacją zbiorową jeżdżę 2-3 razy w roku. Więc przedsiadka w ZTM to dla mnie rewolucja.
Small Bridge, rano korki są wszędzie🙂 Tramwaj jest o tyle wygodny, że jeździ zazwyczaj zgodnie z rozkładem (pod warunkiem, ze któryś się nie rozkraczy po drodze) i możesz z dużą dozą prawdopodobieństwa przewidzieć czas podróży (+/- 5 min.).
Ale może gdzieś są buspasy??? Pytam się na zapas, bo myślę o złożeniu paru cv w Wawie i patrzę na dojazdy, żeby nie marnować życia w ZTM  😎  Chociaż może nadrobiłabym zaległości czytelnicze  😅
Bischa   TAFC Polska :)
13 marca 2012 12:21
Buspasy jedyne jakie kojarzę to Trasa Łazienkowska (od Pomnika Lotnika aż po Wiatraczną) i chyba trasa Siekierkowska. No ale wiadomo, nie znam całej Warszawy.
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
13 marca 2012 15:53
Bischa to mało jeździsz po Warszawie  🤣 Te wstrętne bus pasy są w al. Jerozolimskich, w al. Solidarności, al. Jana Pawła, na Modlińskiej i tak można by wymieniać i wymieniać. Najbardziej lubię te na Jerozolimskich  😤
Bischa   TAFC Polska :)
14 marca 2012 00:30
Buspasy na Jerozolimskich? Jerozolimskimi w Centrum jeżdżę niemal codziennie, średnio mi to na bus pasy (poza światłami wcześniej się zmieniającymi dla autobusów między Starynkiewicza a Zawiszy) wygląda, ile razy jadę to i tak nimi walą auta, mając w nosie autobusy. Jana Pawła nie jeżdżę, to fakt, rzadko też bywam na Solidarności 😉
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
14 marca 2012 00:35
To, że samochody jeżdżą, to już inna sprawa, ale bus pasy są 😉 Fakt, że nie jeżdżę tamtędy specjalnie często, ale na prawdę nie często widzę sznur samochodów stojących na bus pasie, pojedyncze owszem pojawiają się 😉 Jest koszmarny wyjazd z ul. Żelaznej właśnie w Jerozolimskie, na prawdę ciężko jest się stamtąd wydostać, a bus pas tylko utrudnił sprawę.
pony   inspired by pony
14 marca 2012 09:00
dziewczyny, czy ma może któraś z Was opakowanie yasminu do sprzedania? (czasem przestaje sie brak a opakowania zostaja) :kwiatek:
Scottie   Cicha obserwatorka
29 marca 2012 11:40
Polecicie mi jakiegoś dobrego krawca w Warszawie, który przy okazji nie zedrze ze mnie wszytskich pieniędzy? Chciałabym zmniejszyć dwa płaszcze (jeden jesienno-zimowy, drugi trencz) o około rozmiar- dwa, które UWIELBIAM i nie chcę, żeby mi je zniszczył...
Scottie, sprawdź p. Grażynkę w sklepie Makki na Dzikiej 4.
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
24 kwietnia 2012 12:34
witam wszystkich Warszawiaków
mam pytanie i zarazem prośbę
chciałabym cośkupić drogą internetową ale mam mały problem. To co chcę kupić misi byc spakowane na paletę abu kurier mógł mi to zabrać. Sklep w którym kupuje nie dysponuje paletami. Czy jest ktoą kto mógłby mi pomóc w zorganizowaniu palety oczywiście koszty pokryję. Sklep mieści się na ul. Powsińskiej  02-903 Warszawa. Jest może jakas dobra dusza z tamtych okolic?
Może ktoś wie gdzie moge zakupić taką paletę droga internetową bądź telefonicznie z dostarczeniem do tego sklepy?
będe bardzo wdzieczna.


edit:
znalazłam jakas firmę z mapy wynika, że to 9 km od podanego przeze mnie adresu
FONIMPEX sp. z o. o.

Szczęśliwicka 36A

02-353 Warszawa

http://allegro.pl/nowe-palety-dusseldorf-80x60cm-duzo-i-tanio-wa-wa-i2283716147.html





Warszawiacy - mam do oddania karnet do Holmes Place w Arkadii (siłownia) na 2 miesiące. Czy ktoś zainteresowany?
asds   Life goes on...
14 czerwca 2012 16:09
Warszawiacy

Może ktos polecić jakiś dobry sprawdzony kantor w Warszawie gdzie mozna korzystnie pieniądze wymienić?? :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
18 czerwca 2012 11:32
24 czerwca odbędzie się w Warszawie coroczny festyn DZIEŃ ZIEMI 2012.
Pierwszy raz będziemy na nim także i my! To nasz debiut, więc liczymy na Wasze wsparcie i dobre fluidy,
aby wszystko wypaliło i abyśmy dobrze wypadli.

Zapraszamy naszych sympatyków do odwiedzenia fundacyjnego stoiska i zapoznania nas i naszych czworonożnych podopiecznych „na żywo”! Będzie można nabyć fundacyjne gadżety, wspomóc nasze działania, porozmawiać o psach, wymienić się doświadczeniami. Dla dzieciaków i psiaków będziemy mieli specjalne atrakcje.

Oprócz nas będą inne organizacje prozwierzęce, a także proekologiczne, więc będzie to okazja to rozmów z wieloma pozytywnie „zakręconymi” ludźmi. Będzie tez można smacznie i zdrowo zjeść z sektorze „Stół Darów Ziemi”.

Będzie nam bardzo miło jak zaszczycicie nas swoją obecnością! Serdecznie zapraszamy adoptowane od nas psy ze swoimi rodzinami (mamy dla was drogie adopcyjniaki przygotowane drobne prezenty). Z doświadczenia wiemy, ze takie psiaki to najlepsza reklama działań fundacji i zachęta do adopcji zwierzaków.

Będziemy wdzięczni jeśli ktoś przy okazji będzie chciał przekazać fundacji jakieś datki lub dary.

Trzymajcie kciuki za dobrą zabawę, za ładną pogodę i przybywajcie tłumnie!
Startujemy o 10😲0, kończymy o 18😲0.
Nasze stoisko będzie znajdowało się wśród organizacji NGO koło jeziorka, w pobliżu parkingu od ulicy Batorego.

Bischa   TAFC Polska :)
18 czerwca 2012 13:19
O to rzut beretem ode mnie, na 95% się wybiorę, ale dopiero koło 14-15 (zajęcia na uczelni). Jara, będziesz?
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
22 czerwca 2012 13:13
Niestety nie 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się