Warszawskie voltopiry :)

Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
09 kwietnia 2013 22:13
W Felinie na Jana Pawła wiem, że też bywają nietypowe rozmiary.

edit. Może doprecyzuję 🙂 Nietypowe tzn. bardzo dużo w biuście, mało pod nim. Nie wiem jak z innymi sytuacjami.
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
10 kwietnia 2013 01:55
W ten weekend(niedziela) w Parku przy Bażantarni będzie turniej rycerski, wybiera się ktoś? 👀
http://www.facebook.com/events/145707122270360/146823328825406/?notif_t=plan_mall_activity


edit. Może doprecyzuję 🙂 Nietypowe tzn. bardzo dużo w biuście, mało pod nim. Nie wiem jak z innymi sytuacjami.

dokładnie o to mi chodziło 😉
Dzięki wielkie  :kwiatek: skoczę jeszcze do tego wątku o którym pisała kotlet
Zu   You`ll ride my rainbow in the sky
10 kwietnia 2013 10:45
Był ktoś w mr Pancake? Jakie wrażenia?
ja byłam kilka razy, fajne miejsce 😉
szafirowa   inaczej- może być równie dobrze
10 kwietnia 2013 11:09
Zu, ja nie bylam w lokalu, ale kilka razy zamawialismy jedzonko i pyyyycha bylo!
Bischa   TAFC Polska :)
10 kwietnia 2013 11:52
Słuchajcie, szukam miejsca, gdzie tanio zrobią/sprzedadzą perukę. Przekopałam allegro, ale albo kolor, albo proste, albo grzywkę mają. Potrzebuję na raz, więc nie chcę przepłacić, potrzebuję na miniplayback show w sierpniu, do tej piosenki, chcemy z koleżanką wiernie odtworzyć stroje i fryzury na zlocie. Mogłabym teoretycznie włosy zapuścić, ale będę odgrywać też rolę z teledysku solo z obecnych czasów i do niego chcę się skrócić (i tak na taką długość , tuż za ucho włosy zawsze skracam). Jedyne co kojarzę, to przy centrum Onkologii, ale nie znam cen.
No i sprawa druga, znacie może Lumpexy, gdzie można znaleźć takie zwariowane stroje, jak z lat 80?
Scottie   Cicha obserwatorka
10 kwietnia 2013 11:57
Zu, ja byłam we wtorek tydzień temu, do tej pory mnie mdli na myśl o nutelli 😉 no i rozchorowałam się po wizycie u nich...

Bischa, gdzieś na Targowej jest sklep z perukami (przy skrzyżowaniu z al. Zieleniecką), ale nie znam cen.
Zu   You`ll ride my rainbow in the sky
10 kwietnia 2013 11:58
infantil, szafirowa, :kwiatek: super, dziekuje Wam 🙂
Oj właśnie doczytalam Scottie- będziemy uważali 😁
kujka   new better life mode: on
11 kwietnia 2013 07:35
[s]Warszawo! Potrzebuje pomocy na dziś.
Czy ktoś, kto zna niemiecki, miałby czas wpaść do mnie do pracy dziś ok 17 i na szybko pomóc coś "przetłumaczyć"?
Ktokolwiek widzial, ktokolwiek wie?[/s]

juz nie trza 😉
Wczoraj zakończyłam bycie królikiem doświadczalnym u Pony  😀
Tym co się wybierają polecam brajlowanie, to jednak coś nowego czego w sumie nigdy nie miałam zamiaru (na logikę, po co by mi to było?) się uczyć a okazało się fajne  😀

Ps. Pony robi pyszną kawę i piecze najlepsze ciasteczka z idealnie rozłożonym na nich cukrem 😀
Zu   You`ll ride my rainbow in the sky
12 kwietnia 2013 11:26
kotlet Sprawiasz, że nie mogę się doczekać 18 😀
A jak z rezonansem? Do przeżycia? Był z kontrastem?
fin, bez kontrastu, ja to w nim sobie nawet wczoraj przysnęłam na chwilę :P (za pierwszym razem byłam trochę zestresowana bo nie wiedziałam jak to w nim jest (+jeszcze mama mi poopowiadała swoje piekielne historie z bycia w rezonansie które okazały się strasznie przesadzone) ale dostajesz słuchawki i wyciszają ci hałasy które są w rezonansie)
Ogólnie w środku jest bardzo spoko, serio 🙂

Zu, hihi, nie dziwie się :P, bardzo fajna sprawa 😉

Scottie   Cicha obserwatorka
12 kwietnia 2013 12:44
kotlet, w ile się da obrócić z tego rezonansu? Chodzi mi o to, ile czasu zajmuje dojazd tam + badanie + powrót 🙂
Gdzie w Warszawie można zjeść dobre śniadanie? w cenie do 20zł za osobę a najchętniej mniej.

Szwejk odpada (nacięłam się 2 razy) , Bar Mleczarnia super, ale chcę odwiedzić inne miejsca 🙂
Scottie   Cicha obserwatorka
12 kwietnia 2013 14:10
A bar (też mleczny) Bambino na Kruczej? Podobno rewelacja, mój chłopak uwielbia tam jadać, moja siostra również.
szlachta, mi kilka razy polecano śniadania w Jeff's 🙂
Bischa   TAFC Polska :)
12 kwietnia 2013 16:16
A w jakiej cenie są w Jeff'sie? Mam Jeff'sa niedaleko siebie.
Scottie, z sggw jechałam 40min do godziny. Z tym że miałam badanie w takich godzinach że jeszcze ludzie nie powychodzili z pracy wiec jechało się szybciej. Badanie trwa ok godziny. Pony na bank napisze wam maila ze wszystkimi informacjami 😉

szlachta, jadłam kiedyś śniadanie we friday's przy atrium plaza (koło hali mirowskiej). I z tego co pamiętam było całkiem przyjemne 😉, rachunek był właśnie na ok 20zł ale to było już jakiś czas temu więc mogło się conieco pozmieniać.
Scottie   Cicha obserwatorka
12 kwietnia 2013 17:41
kotlet, dostałam mejla od Pony, ale tak się właśnie zaczęłam zastanawiać, czy jeśli wyjedziemy z Warszawy o 12, to czy wrócę na zajęcia o 15 (albo do 16 chociaż).
Scottie, a o której masz skan?
Bischa, http://www.jeffs.pl/index.php/nasze-menu/something-specials/breakfast-menu Ceny 10,90 / 11.90 / 12.90 no i jest jeden zestaw za 22 zł
Scottie   Cicha obserwatorka
12 kwietnia 2013 19:39
kotlet, jeszcze nie wiem, póki co zaklepałam sobie możliwość wzięcia udziału w badaniach jako pierwsza.
Super śniadania są w pijalniach wedla  😀
Diakonka   Jestem matką trójki,jestem cholerną superwoman!
12 kwietnia 2013 20:09
szlachta O Obrotach Ciał Niebieskich,w wkndy za ok20-30 zł masz szwedzki stół,bez ograniczeń.To jest na Powislu.
kujka   new better life mode: on
12 kwietnia 2013 20:21
Scottie, to pewnie bedziemy razem, bo tez sobie zaklepalam 1 transport 🙂 zeby jak najszybciej wrocic do pracy 😉
Dzięki dziewczyny 🙂 Jeff's całkiem przyjemnie wygląda, O Obrotach Ciał Niebieskich słyszałam i pewnie kiedyś śię wybiorę, ale bardziej szukam czegoś przyjemnego na śniadanie w tygodniu.

Muszę w końcu też odwiedzić SAM śniadaniową porą.
Szczerze, nie wiem jak to jest z tym organizowanym transportem. Ja jechałam swoim złomkiem więc zwyczajnie nie mam zielonego pojęcia jak to wygląda...
Pytajcie się Pony ona ogarnia :P
pony   inspired by pony
13 kwietnia 2013 19:42
kochane Voltki! ogólnie jestem mega zalatana (Kotlet, powiedz im, że jestem!), nie martwcie się, do poniedziałku będa na mejlach info co kto i kiedy i o której! Mam naprawdę niezłą zamotę z tym wszystkim bo ciągle coś się zmienia, tu trzeba więcej leworęcznych, tu to tu tamto, ale obiecuje- do poniedziałku będzie wszystko zgrabnie opisane na mejlach  :kwiatek:
ps. a Kotlet jest super mega ziomkiem i w ogóle człowiekiem,polecam wszystkim poznać! 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się