Warszawskie voltopiry :)

Potwierdzam, pony jest zalatana ale wszystko ogarnia! 😀
Pomóżcie, gdzie mogę kupić w Wwie czernidło albo coś podobnego i taniego do farbowania skór ?😉 Najchetniej gdzieś centrum-mokotów-ursynów
znacie jakies fajne lumpeksy ? 😉
Diakonka   Jestem matką trójki,jestem cholerną superwoman!
15 kwietnia 2013 07:51
Na Jana Pawła przy Feminie,na Żelaznej rog Solidarności i na Rudnickiego róg Kochanowskiego🙂
kujka   new better life mode: on
15 kwietnia 2013 10:42
Dziewczyny swingujące: raz w miesiacu Sztuki&Sztuczki robia swingujace wieczorki:
https://www.facebook.com/events/437243639686671/?group_id=0
to jest link do ostaniej imprezy
szafirowa   inaczej- może być równie dobrze
15 kwietnia 2013 20:51
kujka, moj skurczony mozg odebral to jako informacje.... dla swingersow 😁
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
15 kwietnia 2013 20:53
szafirowa pomyślałam dokładnie to samo i strasznie się zdziwiłam, no bo kto jak kto, ale kujka swingersem?  😁 Dopiero weszłam w link i ogarnęłam o co chodzi  😉
kujka, moj skurczony mozg odebral to jako informacje.... dla swingersow 😁


hi hi hi jak to się mówi głodnemu chleb na mysli  :PPPPPPPP
Gdzie mogę kupić naszywki/naprasowanki (? nie wiem czy tak to się mówi) ?  :kwiatek:


Edit. Chodzi o naszywki z końmi
Gdzie mogę kupić naszywki/naprasowanki (? nie wiem czy tak to się mówi) ?  :kwiatek:


W każdej lepszej pasmanterii powinny być takie cuda :P
Pialotta to też zależy o jakie naszywki Ci chodzi. Możesz  szukać w 'tematycznych sklepach' - jak np. naszywki z zespołami takie  na kostkę kupuje się w pierwszym lepszym rockmetalowym sklepie.
Diakon'ka dziękuję  :kwiatek:
aszhar, infantil jeju, przepraszam tam na końcu miało być 'z końmi'. Chodzi mi o naszywki z końmi  :kwiatek:
Warszawiacy, wiecie coś o mieszkaniach do wynajęcia? Pilnie potrzebne mieszkanie, niezbyt drogie najlepiej (do ok 1500zł, albo niewiele więcej), dzielnica raczej obojętna, będę wdzięczna za wszelkie info, sprawa bardzo pilna  :kwiatek:
Babi na gumtree.pl jest mnóstwo fajnych ofert  😉
Babi albo gumtree albo to co moim zdaniem lepsze i bardziej wiarygodne tablica.pl

Pialotta aaaa z końmi powiadasz. To proponuje zawitać do jakiegoś sklepu jeźdźieckiego. Może mają to o co Ci chodzi

edit: lit
wiem wiem, właśnie szukam, ale może ktoś coś słyszał poza ogłoszeniami w necie  🙂
Babi ja mam jedno do wynajęcia 😉
kujka   new better life mode: on
16 kwietnia 2013 07:52
Babi, kawalerke do 1500 to na luzaku znajdziesz. z wiekszym - moze byc problem, ale da sie.
Zu   You`ll ride my rainbow in the sky
16 kwietnia 2013 13:23
Pytanie za duże piwo- gdzie w Warszawie zrobić kurs groomerski?  😡
Gdzie mogę kupić naszywki/naprasowanki (? nie wiem czy tak to się mówi) ?  :kwiatek:


Edit. Chodzi o naszywki z końmi


Mam taką ładną z "logo trakeńskim"  🤣
Zu   You`ll ride my rainbow in the sky
19 kwietnia 2013 09:13
Jestem po rezonansie i pierwszym brajlowaniu🙂. Nie mogę przestać się szczerzyć pony jest cudowną dziewczyną, a brajlowanie to super sprawa! 😀
W związku z tym ze poznałam Pony i Kujkę i jestem totalnie nimi zachwycona, stwierdzam, ze spotkanie voltowe jest konieczne! 😉
pony   inspired by pony
19 kwietnia 2013 09:46
aaaa Zu ! Ale mi się miło zrobiło! Ale mi reklamę zrobiłaś 😡
Miałam na prawdę fajny poranek, przyszła Zu, wypiłyśmy kawkę, poczytałyśmy brajla, porozmawiałyśmy o jej futrzaku i nawet udało mi się wprosić w odwiedziny do zuzowego rudziaka🙂
Kolejny raz dochodzę do wniosku, że volta ma moc, najpierw Kotlet,teraz Zu, a dziś widze się jeszcze z Kujką🙂
Spotkanie voltowe- koniecznie, za tymi nickami chowają się na serio SUPER ludzie!🙂
kujka   new better life mode: on
19 kwietnia 2013 21:22
to co Pony, Zu, nastepne brailowanie tugezer? 🙂 moje slowko dnia to: KOKS 😀
Zu   You`ll ride my rainbow in the sky
19 kwietnia 2013 21:23
Hahaha ja aż 2 razy spojrzalam zeby sprawdzić czy to koks 😀
Ja jestem jak najbardziej za!
pony   inspired by pony
19 kwietnia 2013 21:36
no pewnie! pony dom zawsze dla Was otwarty, i zawsze jest kawa i ciastka!
kujka, Zu,  będą jeszcze lepsze słówka 😀

pony, to ja chce przyjść. potrzebuję antydeprestantów.
pony   inspired by pony
19 kwietnia 2013 21:47
Kotli, malinko, zawsze do mnie wpadaj!!🙂
kujka   new better life mode: on
19 kwietnia 2013 21:49
kotlet, dawaj, bedziesz sprawdzac, czy dobrze czytam KAKAO 😀

pony, jak to przeczytalam na okladce katalogu avon: tudej, tumoroł, olłejs! kawa&ciastka brzmia zacnie 🙂

edit: a tak serio, to naprawde sie wkrecilam w tego braila i moglabym sobie tak siedziec i brailowac w wolnych chwilach - to lepsze niz angry birdsy!
Zu   You`ll ride my rainbow in the sky
19 kwietnia 2013 21:53
Kawa i ciastka są najlepsze w kuc-mieszkaniu i takim towarzystwie 😍
No właśnie, mnie tez palce swedzą, zeby zaglądać do książki 😀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się