Warszawskie voltopiry :)

CzrownicaSa miałam być ale młody postanowil sie rozchorować.
A miało być tak pięknie
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
23 kwietnia 2013 20:57
Ech... oby się szybko wykurował i jakoś to zniósł 🙁
Bischa   TAFC Polska :)
23 kwietnia 2013 21:31
Na czwartek to i ja się piszę 😉
Mehari   nic nie dzieje się bez przyczyny..
24 kwietnia 2013 09:39
Mam do Was wielką prośbę i pytanie.
Znacie dobrego szewca (za rozsądną cenę), który byłby w stanie dorobić mi część do buta oraz naprawić podeszwę?
Pies zjadł piętę w bucie, a szkoda mi wywalić... może udałoby się coś doszyć? A w drugich pękła mi podeszwa... a buty fajne.
Najchętniej prawa strona Wawy i Mokotów/Wilanów, okolice Politechniki. :kwiatek:
Dziewczyny, znacie jakąś cukiernię z dobrymi torcikami w okolicy metra Pole Mokotwskie, Rakowiecka etc? Ew gdzie najbliżej SGH jest cukiernia Sowa, bo Google nie zna odpowiedzi  🤔
Bischa   TAFC Polska :)
24 kwietnia 2013 20:52
Znacie może jakąś tanią, ale dobrą szkołę językową, bądź taką, gdzie mogłabym opłacać kurs co miesiąc, a nie raz za semestr? Tanią-do 1000 zł. Chciałabym wrócić do nauki języka niemieckiego.
apAnia, adresy "Sów" masz na ich stronie: http://www.sowa-cukiernia.com.pl/

Polecicie mi jakąś fajną, niedrogą siłownię w okolicach Centrum?  :kwiatek:
Scottie   Cicha obserwatorka
25 kwietnia 2013 20:08
Pialotta, jesteś studentką? Chyba Calypso ma jakąś promocję dla studentów, chyba 80-90zł/mies 🙂
Diakonka   Jestem matką trójki,jestem cholerną superwoman!
30 kwietnia 2013 15:32
Mehari na Wilczej 27b jest dobry szewc.

Pialotta polecam sieć Energy Fitness, sa bardzo rozsądni cenowo.
Mehari   nic nie dzieje się bez przyczyny..
30 kwietnia 2013 22:21
Diakonka, dzięki.
Będę musiała zajechać i zapytać czy da się naprawić...
Dziewczyny, potrzebny dobry dermatolog w Warszawie (najlepiej na NFZ)! Ktoś może wie gdzie takiego szukać? :kwiatek:
Ja z rok temu sporo latałam po NFZtowskich dermatologach (nie ma to jak skierowania do złego specjalisty) i na Wołowskiej trafiłam na sensowną panią dermatolog. Jak jutro będę w domu to przeszukam w papierach jej nazwisko i podeśle na PW 😉
Byłabym wdzięczna :kwiatek:
ashtray, ja mam całkiem w porządku dermatolog w Lux Medzie na KEN 93, doktor Konca. Chyba, że zależy Ci na poradach a propos mycia olejami, to się nie przyda. Ale pomaga w leczeniu trądziku, leki, które przepisała dobrze działają, więc polecam 🙂

e. tylko nie wiem czy tam przyjmują na NFZ
Dziewczyny, czy znacie jakieś miejsca w Warszawie, które mają jakikolwiek związek z życiem bądź twórczością Zygmunta Krasińskiego?

Edit. Pałac Krasińskich znam 😉
ashtray, ja chodzę do dr Kornatowskiej na Berezyńską, przychodnia Formedica, jest na NFZ i prywatnie. Ogólnie leczy się u niej pół mojej rodziny (z czego większość to trudne alergicznie i nie tylko przypadki)
Bischa, polecam Twojej uwadze kursy na Uniwersytecie Otwartym przy UW:
KLIK
Nowe oferty pojawiają się co trymestr, kosztują bardzo niewiele, prowadzą je wykładowcy uniwersyteccy.
Zapisałam się na próbę na kurs francuskiego, co prawda grupa jest spora (+20 osób), ale prowadząca ma pomysł na te zajęcia i jestem z nich zadowolona.
Gniadata   my own true love
03 maja 2013 19:47
voltopiry pomooocy! nie znacie może jakiejś firmy przewoźnikowej oferującej autokary na 60 osób (w sensie żeby wypożyczyć na jakieś 4 dni, chodzi o wycieczkę szkolną) w Warszawie i okolicach??
jakiekolwiek info baardzo pożądane, bo jesteśmy, że tak się wyrażę, w czarnej d...  🙁
Bischa   TAFC Polska :)
03 maja 2013 21:21
Ogryzek, kiedyś myślałam żeby zapisać się tam na holenderski, pare lat temu. Wtedy coś wypadło, ale spróbujęz niemieckim może w takim razie. Dzięki :kwiatek:
Dzięki dziewczyny! Będę w poniedziałek namierzać tych lekarzy i pytać o terminy 🙂
poszukuję sprawdzonego i porządnego instruktora prawa jazdy na jazdy doszkalające. ktoś kogoś może zna?  :kwiatek:
idaczerwcowa, http://happydrive.pl/ 🙂
Moi drodzy, czy był ktoś w La Playa? Jakie opinie?  :kwiatek:
pony   inspired by pony
11 maja 2013 07:25
uwaga pilne! czy w Warszawie jest jakiś szpital gdzie dostanę receptę na escapelle?
pony, szpitala nie znam. Mam namiar na jednego lekarza w centrum z tym że nie wiem czy w weekend przyjmuje.
pony   inspired by pony
11 maja 2013 12:01
dzięki Kotli, już mi sie udało
wydałam ok 300 zł na wizyty prywatne (ale nie udało mi sie uzyskać recepty, wyszłam z płaczem, bo takie moralniaki dostałam), nie wiedziałam już co mam robić,pojechałam do Szpitala Praskiego, na Sorze powiedziałam, jak jest, że wiem, że nie jestem pacjentem 'sorowym', ale jestem w kropce.skierowali do jakiejś przychodni nocnej. Ale jakas pani, też z oddziału,pwoeidziała, że tam mi nie dadzą, żebym poszła na Izbę przyjęć ginekologiczną. Poszłam. Pani w recepcji powiedziała, żebym sie nie łudziła, nikt mi tu nie da recepty. Ale ja już byłama tak rozwalona poprzednimi lekarzami i tym, jak mi nawtykali, że spytałam, czy mogę zobaczyć się z lekarzem. I tak się stało, zapukałam do gabinetu, powiedziałam (oczywiscie już nerwy puściły, bo lekarz tez niemiły) a może wypłakałam jaka jest sytuacja. Z 7 razy powiedział, że nie, po czym powiedział, że dobrze, zbada mnie tylko żebym przestała płakac:P
był najbardziej niemiły, najbardziej niedelikatny, badanie zrobił mi tak, że łzy mi poszły, ale receptę dał.
Jestem zdruzgotana tym, jak można każda dzewczyne,ktora przychodzi po tabletke potraktowac jak jakąs głupią pindzię nastolatkę, która sie nie zabezpiecza, a potem błaga o escapelle. Bo wszyscy tak właśnie na mnie patrzyli.
Przy okazji dowiedziałam się od koleżanki, że w szpitalu na Woloskiej nie ma kłopotu jesli chodzi o recepte.
pony współczuję przeżyć. 🙁
Wydaje mi się, że ktoś (nie wiem czy nie Szafirowa) wrzucał kiedyś link do strony, na której był spis lekarzy dających recepty na escapelle.
pony, o k*wa. To jest po prostu przerażające.
Ja jak potrzebowałam to weszłam na http://www.wpadka.pl/znajdz-lekarza?type=1&address=Warszawa i tam jest wykaz lekarzy którzy są na TAK jeśli chodzi o tabsy "po". Są zaznaczeni też ci którzy działają 24h. Za wizytę dałam 120zł (z tego co pamiętam) i od razu dostałam namiar na aptekę w okolicy która była czynna i mieli te tabletki.
O właśnie o ten link mi chodziło!
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się