Warszawskie voltopiry :)

A jak tam jest z sorbetami?
Dobra, tera ja potrzebuje pomocy.

Szukam kogoś kto zajmie się moim komputerem. Rozbebeszy, wyczyści środek no i nagra mi na nowo całe linuksowe oprogramowanie.
Najlepiej Służew, Mokotów, Centrum, Ursus, Pruszków, Piastów i wszystko w okolicy metra od centrum do kabat. No i żeby bardzo nie waliło po kieszeni... 🙄
Bischa   TAFC Polska :)
26 sierpnia 2013 22:06
Kotlet, masz pw 😉
Nie wiem, czy to dobry wątek, ale czy ma ktoś może namiary na dobrego, zaufanego psychologa w Warszawie? Bardzo proszę o pw w razie czego  :kwiatek:
Teodora dawno tam nie byłam, bo jakoś lato mi przeleciało praktycznie bez lodów, ale kiedyś były przeeeeepyszne! malinowe, truskawkowe, cytrynowe... 😍
Jeśli byłaby chęć założenia karty kredytowej to w centrum handlowym wileńska (przy ccc) jest taka możliwość.  🤣
Averis   Czarny charakter
29 sierpnia 2013 16:12
Szukam dobrego fryzjera, który zdejmie mi kolor, nie zostawi dramatu na głowie i będzie miał przyzwoite ceny. Dzielnica nie gra roli. Doradzicie?
Bischa   TAFC Polska :)
29 sierpnia 2013 16:21
http://select.edu.pl/

Chodzę tam od dwóch lat i jestem mega zadowolona. Niedaleko pętli tramwajowo-autobusowej na Okęciu. Za strzyżenie z układaniem płacę 10 zł. Ceny na wszystko mają niższe niż gdzie indziej. Z terminami jest różnie, raz jestem w stanie się umówić na następny dzień, innym razem potrafię czekać 3 tygodnie. Niestety nie robią trwałych (chciałam trwale wyprostować włosy i pytałam o to).
Averis, spróbuj w Atelier Stylissimo (niedaleko muzeum Powstania Warszawskiego) - nie wiem jak to cenowo wygląda ale mają tam super fryzjerkę (do której chodzę już 5 czy 6 lat). Jeśli się zdecydujesz do nich iść to bardzo Ci polecam panią Kasię 😀
Jak poza okresem wakacyjnym wygląda sytuacja na trasie Siekierkowskiej w stronę Mokotowa w godzinach 7.00-8.00 i 8.00-9.00? Są ogromne korki czy jakoś to się wszystko porusza, jest buspas? Dopiero się przeprowadziłam na gocław, więc nie miałam żadnej styczności z trasą w godzinach porannych, a od poniedziałku będę nią jeździć do szkoły i zastanawiam się o ile wcześniej muszę wstać 😉
Zu   You`ll ride my rainbow in the sky
30 sierpnia 2013 20:44
infantil z goclawia na mokotow jest jakiś pospieszny, jedzie pól godziny. Teraz pod koniec wakacji znajomi nie narzekali, jak chcesz to mogę dopytać 🙂
Ja mam spod domu pod szkołę 168, jakdojadę sądzi, że dojazd zajmie mi 15 minut - tylko korków się boję i właściwie o ten buspas mi najbardziej chodzi  🙂
A ja szukam jakiegoś fajnego dietetyka w Warszawie (najlepiej na Ursynowie, ale ogólnie interesuje mnie lewa strona wisły - ursynów, mokotów, centrum coś w tej okolicy). Ważne jest dla mnie indywidualne podejście do klienta, możliwości kontaktu w razie pytań itp. A nie, że wyjmie mi kartkę z jakąś tam dietą, którą daje wszystkim i papa.
No i najlepiej jakby nie zdzierał jakoś specjalnie 🙂
Poradnia halsa a z nią pani Aneta Łańcuchowska 🙂
:kwiatek:
Wygląda fajnie i tanio całkiem, dzięki.
Znajde w okolicy galerii mokotow biblioteke publiczna lub jakies inne miejsce do spokojnej nauki? (ew. przy pobliskich stacjach metra)
Bischa   TAFC Polska :)
03 września 2013 17:24
A biblioteka SGGW? Często tam bywałam szukając materiałów i ucząc się. Nie trzeba być zapisanym, żeby posiedzieć w czytelni, z netu zawsze też można skorzystać.
na trasie Siekierkowskiej buspasa nie ma!
Mazia   wolność przede wszystkim
05 września 2013 08:16
infantil i jak tam dojazdy, bo jestem ciekawa?!
Do szkoly zaczynam chodzic od poniedzialku, bo teraz jestesmy na wyjezdzie integracyjnym, wiec wypowiem sie na temat dojazdow w przyszlym tygodniu 🙂
na trasie Siekierkowskiej raczej problemów rano nie ma, chyba że coś się stanie (wypadek etc.) to wszystko stoi. Dojeżdżałam 3 lata do LO 148, teraz dojeżdżam do pracy i większych problemów nigdy nie było  😉
na trasie może i korków nie ma ale...jak muszę przejechac dalej to już dramat. Służewiec poprostu stoi..
Ja bede skrecac w Czerniakowska i tego sie obawiam..
Jak z Trasy w Czerniakowską, to nie wiem. Ale w drodze powrotnej chyba może być gęsto - odcięte są wjazdy na Trasę Łazienkowską i część ruchu przeniosła się na Most Siekierkowski...
[s]Czy ktoś mógłby mi tak w najprostszy sposób wytłumaczyć jak dotrzeć do drogerii Hebe przy dworcu Centralnym? Napisali, że jest w podziemiach a ja tam nie bywam i nie mam pojęcia jak trafić, kilka razy chodziłam po podziemiach, ale Hebe nie widziałam.[/s]

dobra, znalazłam instrukcję, jak nie znajdę i tak, to się będę zgłaszać 🙂
Scottie   Cicha obserwatorka
08 września 2013 07:21
infantil- do jakiego LO dojezdzasz? najwieksze korki sa do pierwszego skrzyzowania na czerniakowskiej, pozniej sie leci.
Cervantes przy Gagarina.
O, moje dawne liceum 🙂
kujka   new better life mode: on
08 września 2013 16:18
i moje. ble.

infantil, 9-6 lat temu dojezdzalam tam z Grochowa 141 jak jeszcze nie bylo buspasow. wtedy byla tragedia i nieraz o 5 musialam w stawac. teraz to imo szybka pilka, ale to jak sie jedzie lazienkowska. na siekierkowskiej mysle, ze moze byc gorzej.
Nie wiem czy powinnam w tym wątku, czy w pracach domowych, więc jak źle to bardzo przepraszam  :kwiatek:
Szukam korepetytora od chemii na terenie Warszawy (najlepiej Mokotów, Centrum) lub dojeżdżającego do mnie do Łomianek.
Jestem w pierwszej liceum, więc myślę, że student chcący dorobić, który potrafi wytłumaczyć również by sprostał.
Jakby ktoś coś, znajomy lub sam chętnie to proszę o kontakt 🙂 Najlepiej na pw, numeru nie podaje bo wlasnie zmieniam.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się